TIPPJÁTÉK+ tere-fere

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szia!
Úgy látom nincs érvényesítve a szeptember 10.-ei tippem (140. hsz a szeptemberi tippek között) eredménye.Fc Constanta, román kupa
A meccs ( Delta Tulcea- Fc Farul, román kupa) eredménye 1-2, tehát a tippem helyes.
Légyszíves javítsad.
Köszi előre is.
További szép napot.

Hy!
Miért lett törölve a KIM C.-S. Williams fogadásom?
Attól, hogy csak ma játszották le nem kellett volna törölni....
Én hülye meg örülök a 2-0-nak, mert azt tettem tippjátékban, erre most nézem, hogy törölve. :great: :jump2_125:

Idézetet írta: csimav Dátum szeptember 13, 2009, 05:39:46
Hy!
Miért lett törölve a KIM C.-S. Williams fogadásom?
Attól, hogy csak ma játszották le nem kellett volna törölni....
Én hülye meg örülök a 2-0-nak, mert azt tettem tippjátékban, erre most nézem, hogy törölve. :great: :jump2_125:


A szabályzatban ez van:
"
Tenisz:
- ha egy mérközést nem játsszanak le a kiirt időpontban (elhalasztanak stb.) akkor a tipp semlegesként lesz elbírálva.
"

Idézetet írta: jax Dátum szeptember 13, 2009, 10:26:45
Idézetet írta: csimav Dátum szeptember 13, 2009, 05:39:46
Hy!
Miért lett törölve a KIM C.-S. Williams fogadásom?
Attól, hogy csak ma játszották le nem kellett volna törölni....
Én hülye meg örülök a 2-0-nak, mert azt tettem tippjátékban, erre most nézem, hogy törölve. :great: :jump2_125:


A szabályzatban ez van:
"
Tenisz:
- ha egy mérközést nem játsszanak le a kiirt időpontban (elhalasztanak stb.) akkor a tipp semlegesként lesz elbírálva.
"

Nem értelek! Most akkor mi a probléma?

Idézetet írta: pikado Dátum szeptember 13, 2009, 16:56:40
Idézetet írta: jax Dátum szeptember 13, 2009, 10:26:45
Idézetet írta: csimav Dátum szeptember 13, 2009, 05:39:46
Hy!
Miért lett törölve a KIM C.-S. Williams fogadásom?
Attól, hogy csak ma játszották le nem kellett volna törölni....
Én hülye meg örülök a 2-0-nak, mert azt tettem tippjátékban, erre most nézem, hogy törölve. :great: :jump2_125:


A szabályzatban ez van:
"
Tenisz:
- ha egy mérközést nem játsszanak le a kiirt időpontban (elhalasztanak stb.) akkor a tipp semlegesként lesz elbírálva.
"

Nem értelek! Most akkor mi a probléma?

Szerintem az volt a problémája amire válaszoltam neki :)

Idézetet írta: jax Dátum szeptember 13, 2009, 18:09:45
Idézetet írta: pikado Dátum szeptember 13, 2009, 16:56:40
Idézetet írta: jax Dátum szeptember 13, 2009, 10:26:45
Idézetet írta: csimav Dátum szeptember 13, 2009, 05:39:46
Hy!
Miért lett törölve a KIM C.-S. Williams fogadásom?
Attól, hogy csak ma játszották le nem kellett volna törölni....
Én hülye meg örülök a 2-0-nak, mert azt tettem tippjátékban, erre most nézem, hogy törölve. :great: :jump2_125:


A szabályzatban ez van:
"
Tenisz:
- ha egy mérközést nem játsszanak le a kiirt időpontban (elhalasztanak stb.) akkor a tipp semlegesként lesz elbírálva.
"

Nem értelek! Most akkor mi a probléma?

Szerintem az volt a problémája amire válaszoltam neki :)

Akkor ezt tisztáztuk. ;)

Csáó Pikado!
Megtennéd, hogy újraszámolod a pontjaimat?! Azt hiszem az utolsónál rosszul adtad össze.
Köszi!

Szia pikado!

Most vettem észre, hogy tévedésből a mai napra két tippet tettem. Légyszíves töröld a psv-s tippet vagy mind a kettőt. (Vagy a roma tippet, bár az első sem áll jól mert per pill a roma vesztésre áll :D)
Köszi előre is.

Idézetet írta: majlath Dátum szeptember 17, 2009, 20:07:34
Szia pikado!

Most vettem észre, hogy tévedésből a mai napra két tippet tettem. Légyszíves töröld a psv-s tippet vagy mind a kettőt. (Vagy a roma tippet, bár az első sem áll jól mert per pill a roma vesztésre áll :D)
Köszi előre is.


Szeva!
Az első leadott tipp az érvényes!

Idézetet írta: szumos Dátum szeptember 17, 2009, 18:37:52
Csáó Pikado!
Megtennéd, hogy újraszámolod a pontjaimat?! Azt hiszem az utolsónál rosszul adtad össze.
Köszi!

Javítva! ;)

A tegnapi (szeptember 23.) Villareal - Real Madrid tippemnél nem írtam oda, hogy a tipp akkor érvényes, ha Raúl kezdő a meccsen. Tehát ne -10 pontot, hanem 0-t adj majd rá Pikado!
Az eddigi ilyen (rúg e a meccsen gólt az adott játékos) tippjeimnél mindig oda írtam (pl. válasz #278, Inter - Barca, Eto'o ), most véletlenül lefelejtettem. És a betsson-on, erre a meccsre is ez vonatkozott, úgy mint az összes többin.
Köszi!

Idézetet írta: celtic74 Dátum szeptember 24, 2009, 12:26:30
Jégkorong - Finn SM-Liiga

Lukko - JYP
tipp:2
odds:3.45
Szia Pikado! Azt szeretném megkérdezni, hogy ez a Celtic74 tipp elkerülte a figyelmedet vagy tudatosan nem dolgoztad föl? (a 29. oldal közepén a szeptemberi tippeknél)

Előre is köszönöm a reagálásodat!  :cya:

#192 szeptember 28, 2009, 19:16:37, pikado
Idézetet írta: Titti7 Dátum szeptember 28, 2009, 08:32:54
Idézetet írta: celtic74 Dátum szeptember 24, 2009, 12:26:30
Jégkorong - Finn SM-Liiga

Lukko - JYP
tipp:2
odds:3.45
Szia Pikado! Azt szeretném megkérdezni, hogy ez a Celtic74 tipp elkerülte a figyelmedet vagy tudatosan nem dolgoztad föl? (a 29. oldal közepén a szeptemberi tippeknél)

Előre is köszönöm a reagálásodat!  :cya:

Ezek szerint valahogy kimaradt az értékelésnél,meg köszöntem figyelmedet.De ez a tudatosan nem dolgoztam fel kérdés kissé .......nem értem mire gondolsz.......       :-\    

Idézetet írta: pikado Dátum szeptember 28, 2009, 19:14:58
Idézetet írta: Titti7 Dátum szeptember 28, 2009, 08:32:54
Idézetet írta: celtic74 Dátum szeptember 24, 2009, 12:26:30
Jégkorong - Finn SM-Liiga

Lukko - JYP
tipp:2
odds:3.45
Szia Pikado! Azt szeretném megkérdezni, hogy ez a Celtic74 tipp elkerülte a figyelmedet vagy tudatosan nem dolgoztad föl? (a 29. oldal közepén a szeptemberi tippeknél)

Előre is köszönöm a reagálásodat!  :cya:

Ezek szerint valahogy kimaradt az értékelésnél,meg köszöntem figyelmedet.De ez a tudatosan nem dolgoztam fel kérdés kissé .......nem értem mire gondolsz.......       :-\    
Pika semmi rosszra nem gondoltam, azt hittem a fejedben volt, csak később szándékoztál volna feldolgozni!  ;)