Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Valaki lefordítaná nekem a következőt?Előre is köszi.



We would like to inform you that new Moneybookers Account  Terms of Use will apply as of 25/09/2010, as well as new Terms and Conditions for the Moneybookers MasterCard, an updated Privacy Policy and Fees Page. We have initiated these changes for the following reasons:

   New Product Features: We have improved and changed the wording of certain sections of the Terms of Use and Privacy Policy to accommodate the introduction of new product features. Additional information about our products can also be found in the FAQs on our website.

   Security: We never stand still to stay ahead of threats, which is why we are improving our security procedures to keep your account secure and your money safe.

   Regulatory Updates: Since the introduction of the new European payments services regime in November 2009, industry regulators such as the Financial Services Authority have issued further guidance on some of the new rules. The changes aim to incorporate these recommendations.

Please read the updated documents and store a local copy for future reference.

The changes apply from the date given above unless you object and notify us that you wish to terminate your account. You can do this at any time by contacting Customer Services. After the changes come into effect, we take your continued use of our services as acceptance of the changes.

röviden: változások lesznek, olvasd el hogy mi lesz, ha nem törlöd az accountod akkor ugyveszik hogy beleegyeztel a valtozasokba tovabbi szep napot :)

Köszi szépen harvy666.   :beerchug:

Nem olvastátok,hogy milyen változások lesznek szeptember 25-től a moneybookersznél?
Mert az angoltudásom minimális a google meg elég gagyin fordit.
Köszi a választ. :cya:

Sziasztok! 3x is nagyobb összeget probáltam a kártyámrol az Mb számlámra utalni,de letiltotta 24 orára...Azt hittem van annyi kártyámon és ezt a korlátozást sem tudtam.Van valami lehetöség,hogy ne kelljen várnom holnap délutánig? Köszi,ha valaki tud valamit ,ha muszáj akkor kivárom-addig se bukok!4 ;D :cya:

Idézetet írta: artur33 Dátum november 05, 2010, 14:04:26
Sziasztok! 3x is nagyobb összeget probáltam a kártyámrol az Mb számlámra utalni,de letiltotta 24 orára...Azt hittem van annyi kártyámon és ezt a korlátozást sem tudtam.Van valami lehetöség,hogy ne kelljen várnom holnap délutánig? Köszi,ha valaki tud valamit ,ha muszáj akkor kivárom-addig se bukok!4 ;D :cya:

Írj a supportnak h igen te voltál aji töbször próbálkozott mert aszhitted tübb lóvéd van
Kérd meg őket vegyék le a 24 orás határidőt . melette még csatolhatod a hitelkártya , személyigazolvány másolatát.

Sziasztok!

Banki utalással mennyi idő, amíg a pénzem megérkezik Moneybookers -re? Egyáltalán van-e eltérés, vagy a szokásos?

Az emailre milyen gyorsan szokott válaszolni az ügyfélszolgálat? :)

Idézetet írta: rosco Dátum december 01, 2010, 22:47:32
Az emailre milyen gyorsan szokott válaszolni az ügyfélszolgálat? :)

Nagyon lassan vagy egyáltalán.

Ez attól függ, hogy van szerencséd. Nekem volt olyan, hogy aznap válaszoltak s volt olyan is, hogy egy hét múlva.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 02, 2010, 00:09:33
Nagyon lassan vagy egyáltalán.
Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 02, 2010, 00:11:15
Ez attól függ, hogy van szerencséd. Nekem volt olyan, hogy aznap válaszoltak s volt olyan is, hogy egy hét múlva.

Az szuper. :D Egyébként az a problémám, hogy egyszer már csináltam náluk egy számlát, csak néhány hónappal ezelőtt letöröltem, mert egyáltalán nem használtam. Most meg regisztráltam újra és amikor a számlaszámomat beírom az a hibaüzenet jön, hogy ez a számla már használatban van. :D

Idézetet írta: rosco Dátum december 02, 2010, 00:19:25
Az szuper. :D Egyébként az a problémám, hogy egyszer már csináltam náluk egy számlát, csak néhány hónappal ezelőtt letöröltem, mert egyáltalán nem használtam. Most meg regisztráltam újra és amikor a számlaszámomat beírom az a hibaüzenet jön, hogy ez a számla már használatban van. :D

Szerintem azt a bankszámlát nem nagyon fogod mégegyszer regisztrálni.

Közben eszembe jutott a korábbi számla jelszava, beléptem és ezt írja ki: "Your account is closed. If you wish to reopen your account, please call our customer service team on +44 870 383 0232." Márpedig én nem fogom őket felhívni. :D

Idézetet írta: rosco Dátum december 02, 2010, 00:30:31
Közben eszembe jutott a korábbi számla jelszava, beléptem és ezt írja ki: "Your account is closed. If you wish to reopen your account, please call our customer service team on +44 870 383 0232." Márpedig én nem fogom őket felhívni. :D
Próbálj e-mailt irni nekik.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 02, 2010, 01:14:54
Próbálj e-mailt irni nekik.

Az Email support-ban írtam nekik tegnap egy üzenetet. Most várom a válaszukat.

Idézetet írta: stdavid Dátum december 01, 2010, 15:59:44
Sziasztok!

Banki utalással mennyi idő, amíg a pénzem megérkezik Moneybookers -re? Egyáltalán van-e eltérés, vagy a szokásos?

Nekem volt, hogy 2 nap alatt odaért, de volt már 4-5 nap is. Ez attól függ, hogy bringával vagy repzajjal megy-e a postás, meg hogy be van-e bas.va...  ;D