Serie A 2022/23

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Cremonese - Monza: Berlusconiék biztosítanák az első osztályú tagságukat

Miért foglalkozunk egy kiesés elől menekülő Monzával, illetve a biztos Serie B-s tagságra ítélt Cremonese meccsével? Olvasd tovább


Roma - Fiorentina tipp: Mintha minden Mourinho kezére játszana

A fővárosi csapat bosszút forral a Fiorentina ellen, Mourinhóban még élénken élhet a tavaly tavaszi botrányos meccs.  Olvasd tovább


Atalanta-Salernitana  most 7-2 és még van fél óra! Lehet élőzni! Én a TmPro-n nézem.

Milan - Inter tipp: Ikonikus városi derbi dönt az olasz Szuperkupáról

Úgy kell ez a szaúdi utazás a milánói kluboknak, mint lufiárusnak a nyílzápor.  Olvasd tovább


Salernitana - Napoli (szombat, január 21., 18:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Victor Osimhen szerzi az első gólt 4.25

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Juventus -15 pont levonás után folytatja. Mindenki más ártatlan, mint a ma született bárány. Csak béreket nem fizetnek, meg adótartozásuk van, jól van ez így.

Juventus - Atalanta tipp: Csalás miatt óriási bajba került az Öreg Hölgy!

Massimiliano Allegri megpróbál beállni az Atalanta-henger útjába, de közben a csapatától pontokat vontak le! Olvasd tovább


Én utálom a Juvét, de ha 9 pontot kér az ügyészség levonni, abból mégis hogy lesz 15?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 20, 2023, 22:29:40Juventus -15 pont levonás után folytatja. Mindenki más ártatlan, mint a ma született bárány. Csak béreket nem fizetnek, meg adótartozásuk van, jól van ez így.

A mostani sztorit nem ismerem, viszont a legnagyobb vicc, hogy itt már mindenkit büntettek bizonyos időközönként, viszont a legnagyobb maffia csapatot soha. Biztos jól szopnak.

Lazio - Milan tipp: Meddig fog csökkeni a hazaiak szorzója?

Nem szabad leírni a Milant, mert pont az ilyen mérkőzéseket szokták megnyerni! Olvasd tovább


Véleményem szerint példátlan a szezon közbeni pontlevonás, ráadásul ilyen mértékben.
Szezon kezdete előtt "szokás" pontlevonással indulni.
Így ez a szezon, tehát az egész eddigi munka kuka. Ezt hogy lehet megtenni bármelyik csapattal?!?

Idézetet írta: lazanyja Dátum január 22, 2023, 21:40:09Véleményem szerint példátlan a szezon közbeni pontlevonás, ráadásul ilyen mértékben.
Szezon kezdete előtt "szokás" pontlevonással indulni.
Így ez a szezon, tehát az egész eddigi munka kuka. Ezt hogy lehet megtenni bármelyik csapattal?!?

Volt egy fogadásom, még függőben van az unibeten, Juve top4 1,50körül még mielőtt beindultak volna ősszel..
Jól jártam :D

Idézetet írta: lazanyja Dátum január 22, 2023, 21:40:09Véleményem szerint példátlan a szezon közbeni pontlevonás, ráadásul ilyen mértékben.
Szezon kezdete előtt "szokás" pontlevonással indulni.
Így ez a szezon, tehát az egész eddigi munka kuka. Ezt hogy lehet megtenni bármelyik csapattal?!?
Szerintem egyáltalán nem példátlan, hiszen mindegyik "komolyabb" bajnokság szabályzatában vannak szabályok az ilyesmire.

Egyébként a Juventus ellen 2 eljárás folyik:
- 1.) sportjogi,
- 2.) büntetőjogi.

Egyelőre csak a sportjogi eljárásban van ítélet: 15 pont levonása.
Azt gondolom, hogy majd amikor büntetőjogi ítélet is lesz, akkor néhányan örülni fognak, hogy őket nem zárják börtönbe, hanem "csak" a Juventus fog menni a Serie B-be vagy a Serie C-be.


Inter - Empoli (hétfő, január 23., 20:45CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Lautaro Martinez szerzi az első gólt 4.75

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Idézetet írta: csabax Dátum január 22, 2023, 23:05:49Szerintem egyáltalán nem példátlan, hiszen mindegyik "komolyabb" bajnokság szabályzatában vannak szabályok az ilyesmire.

Egyébként a Juventus ellen 2 eljárás folyik:
- 1.) sportjogi,
- 2.) büntetőjogi.

Egyelőre csak a sportjogi eljárásban van ítélet: 15 pont levonása.
Azt gondolom, hogy majd amikor büntetőjogi ítélet is lesz, akkor néhányan örülni fognak, hogy őket nem zárják börtönbe, hanem "csak" a Juventus fog menni a Serie B-be vagy a Serie C-be.




Véleményed szerint jogos, hogy egy korábbi bűn miatt a mostani szezon második felében alkalmaznak szankciót??
Következő szezon kezdése előtt lenne méltányolható szerintem.