Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Egymilliót érő fogadási szelvényeket loptak el Esztergomban

Leitatták és ellopták a nyertes szelvényeket jogos tulajdonosától, majd több településen beváltották őket.

https://www.fortunaweb.hu/hu/Egymilliot_ero_fogadasi_szelvenyeket_loptak_el_Esztergomban_324

Idézetet írta: Admin Dátum január 18, 2023, 10:36:18Egymilliót érő fogadási szelvényeket loptak el Esztergomban

Leitatták és ellopták a nyertes szelvényeket jogos tulajdonosától, majd több településen beváltották őket.

https://www.fortunaweb.hu/hu/Egymilliot_ero_fogadasi_szelvenyeket_loptak_el_Esztergomban_324

A szelvények tartalmára kíváncsi lettem volna. 897.500 forintért játszott , és 1.097.060-et nyert.  Ezek szerint nagy téttel kis szorzót rakott meg.
Kamera meg szinte már minden helyen van, még bizományosnál is.

Csabrendeken 3900 forintból nyert 3.9 milliót egy tippmixelő

Sok szép szelvényt közöltek a Szerencsemixben, köztük a veszprém megyei településen feladott tippsort is. A szerencsejátékos végül közel 4 millió forintot nyert! Olvasd tovább



Jászberényi tippmixelő 1300 forintból nyert 2.5 milliót döntetlenekkel

Tíz eseményt választott, melyekre többségében döntetlen tippet helyezett el a szelvényeken. Mert hogy több kombinációt adott fel, végül nagy nyereménynek örülhetett. Olvasd tovább


Egy győri tippmixelő 3000 forintos téttel 3.35 milliót nyert

Kevésbé ismert csapatok mérkőzéseire tippelt, többek között döntetleneket. Bejöttek meglátásai, végül nagy nyereménynek örülhetett. Olvasd tovább


Világbajnok lehet a magyar labdarúgó-válogatott a ChatGPT szerint

Gondoltam megkérdezem, mit gondol a magyar válogatottról és annak jövőjéről. Nem kizárható, hogy nemsokára világbajnoki címnek örülhetünk! Olvasd tovább


Egy nyírgyulaji legény pár ezer forintból csinált milliós nyereményt

Nagy kifizetésről számoltak be a Szerencsemix utolsó márciusi számában, melyet Nyírgyulajon ért el egy szerencsejátékos.  Olvasd tovább


#908 április 05, 2023, 10:04:56, Admin
Március 2023 legnagyobb fogásai

Közösségünk tagjai hónapról hónapra bebizonyítják, hogy mennyire aktívak, kommunikatívak és milyen remekül tudják előnyükre fordítani fogadási ismereteiket, ugyanakkor segítve a frissebb tagokat is, amikor szükség van erre. Olvasd tovább

Azt hazudta a nyíregyházi férfi kirabolták, pedig kaszinóban bukta el a pénzt

Egyedi esetet közölt a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Főügyészség, ami egyben tartalmaz mókás és igazán szomorú eseteket. Olvasd tovább


Járokszálláson egy tippmixelő 1360 forintból 10.9 milliót nyert

Pedig még egy rontott tippje is volt, és még így is hatalmas nyereménynek örülhetett! Olvasd tovább


Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum április 11, 2023, 09:55:55Járokszálláson egy tippmixelő 1360 forintból 10.9 milliót nyert

Pedig még egy rontott tippje is volt, és még így is hatalmas nyereménynek örülhetett! Olvasd tovább



Ez remelem az a jaszarokszallasi tippmixelo volt, aki totalkarra verte a kocsimat, es igy meg tudja fizetni a karomat, meg az ugyvedi es vegrehajtoi koltsegeimet  :angel:  :angel:  :angel:

(Alom vege)

Idézetet írta: hubika88 Dátum április 13, 2023, 18:45:47Ez remelem az a jaszarokszallasi tippmixelo volt, aki totalkarra verte a kocsimat, es igy meg tudja fizetni a karomat, meg az ugyvedi es vegrehajtoi koltsegeimet  :angel:  :angel:  :angel:

(Alom vege)

Rosszul emlékszem, hogy valamelyik évben meg valami ráesett a kocsidra? ???

Idézetet írta: Latzka Dátum április 13, 2023, 19:44:30Rosszul emlékszem, hogy valamelyik évben meg valami ráesett a kocsidra? ???

@Latzka sajnos jol emlékszel  ;D

Mezőszentgyörgyre költözöm, hogy végre nyerjek milliókat tippmixen!

Ha így folytatom, sosem fogom húszezresbe kifújni az orrom pusztán azért, mert megtehetem. Tanulmányoztam a tippmixből milliomossá válások történetét, erre a megoldásra jutottam! Olvasd tovább