Sportfogadás könyv

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: hargitomi Dátum június 23, 2008, 15:28:47
Mind a négyeteknek elküldtem!

Nem biztos hogy megjött nektek mert rossz a gép!

Ha egyikőtöknek se jött meg akkor elnézést! :)

köszi szépen :)

Koszi szepen hargitomi !!!

Idézetet írta: hargitomi Dátum június 23, 2008, 16:20:35
Nekem is jó lenne! :D

Ja de akkor megjött a könyv vagy nem??? :( :2funny:

Szevasz! Ha átdobod hozzám a könyvet a [email protected] -ra, akkor lefordítom. Az ideje csak attól függ h mekkora terjedelme. Jelenleg sajnos Angliában élek, szóval lesz rá időm  :'(

Én étküldtem, majd várom a magyar verziót!! ;) ;)

Idézetet írta: jaaas Dátum június 24, 2008, 00:13:40
Idézetet írta: hargitomi Dátum június 23, 2008, 16:20:35
Nekem is jó lenne! :D

Ja de akkor megjött a könyv vagy nem??? :( :2funny:

Szevasz! Ha átdobod hozzám a könyvet a [email protected] -ra, akkor lefordítom. Az ideje csak attól függ h mekkora terjedelme. Jelenleg sajnos Angliában élek, szóval lesz rá időm  :'(

Ó jaaas, az nagyon jó lenne. Csak szólok nem egynapos munka. :D ;)

Idézetet írta: hargitomi Dátum június 24, 2008, 07:03:01
Idézetet írta: jaaas Dátum június 24, 2008, 00:13:40
Idézetet írta: hargitomi Dátum június 23, 2008, 16:20:35
Nekem is jó lenne! :D

Ja de akkor megjött a könyv vagy nem??? :( :2funny:

Szevasz! Ha átdobod hozzám a könyvet a [email protected] -ra, akkor lefordítom. Az ideje csak attól függ h mekkora terjedelme. Jelenleg sajnos Angliában élek, szóval lesz rá időm  :'(

Ó jaaas, az nagyon jó lenne. Csak szólok nem egynapos munka. :D ;)


Az nagyon hosszú, én nem vállalkoznék éppen ilyenre, de te tod  ;)

Van időm! Ráadásul fejlesztem ezzel a nyelvtudásomat! :great: Legfeljebb isztok majd az egészségemre egy korsó sört!

Idézetet írta: jaaas Dátum június 24, 2008, 10:56:18
Legfeljebb isztok majd az egészségemre egy korsó sört!

Nem egyet, henm kettőt! ;) :D

Most jöttem haza a Balatonról és nem voltam gépközelben ebben az egy hétben, valaki nekem is áttudná küldeni  ::) ? [email protected] -ra kellene. Megköszönném!  ;)



Én is megkaptam, Hargitomi! Kössz! :cya:


Elkezdtem olvasgatni a könyvet. Lenyomtam az elő 25 oldalt, de abban nemsok fontos dolog volt. Leginkább a pnzkezelésról volt egy meglátása,és bár engem nem érdekelt, azért nektek leírom: a pénzednek a 25%át kockáztasd csak, ha ezt az összeget sikerül megdupláznod, akkor rakd vissza ezt az összeget a maradék 75%hoz, majd az így kialakult összeget ismételten oszd el 4gyel, és duplázd meg!
Pl.: van 1000 HUFod. Ennek a 25%a 1000/100*25=250. kvázi 250 HUFból kezded el a fogadást. Ha ezt megdupláztad, tehát lett 500 HUFod, akkor szépen visszarakod a megmaradt 750 HUFodhoz, így lett 1250 HUFod. Ennek ismét a 25%ával kezdesz el fogadni, ami 1250/100*25= 312 HUF. Majd ezt duplázod fel,és így tovább....
Valamit írt egy optimális nyereségi küszöböt is, amit Ő havi szinten 20%ban határozott meg. Tehát (az ő példája alapján) megkezdi $1000 - ról a fogadást, akkor hó végére lesz $1200-a, majd egy hónapmúlva már 1200*1,2= $1440, és így tovább....
Ez volt az első ellentmondás a könyvben, hisz ő javasolja a money management-et (pénz irányítást), de nem alkalmazza azt. Végülis sak apróság, remélem nem lesz benne több ilyen gubanc! :great:

Idézetet írta: jaaas Dátum június 24, 2008, 21:51:50
Elkezdtem olvasgatni a könyvet. Lenyomtam az elő 25 oldalt, de abban nemsok fontos dolog volt. Leginkább a pnzkezelésról volt egy meglátása,és bár engem nem érdekelt, azért nektek leírom: a pénzednek a 25%át kockáztasd csak, ha ezt az összeget sikerül megdupláznod, akkor rakd vissza ezt az összeget a maradék 75%hoz, majd az így kialakult összeget ismételten oszd el 4gyel, és duplázd meg!
Pl.: van 1000 HUFod. Ennek a 25%a 1000/100*25=250. kvázi 250 HUFból kezded el a fogadást. Ha ezt megdupláztad, tehát lett 500 HUFod, akkor szépen visszarakod a megmaradt 750 HUFodhoz, így lett 1250 HUFod. Ennek ismét a 25%ával kezdesz el fogadni, ami 1250/100*25= 312 HUF. Majd ezt duplázod fel,és így tovább....
Valamit írt egy optimális nyereségi küszöböt is, amit Ő havi szinten 20%ban határozott meg. Tehát (az ő példája alapján) megkezdi $1000 - ról a fogadást, akkor hó végére lesz $1200-a, majd egy hónapmúlva már 1200*1,2= $1440, és így tovább....
Ez volt az első ellentmondás a könyvben, hisz ő javasolja a money management-et (pénz irányítást), de nem alkalmazza azt. Végülis sak apróság, remélem nem lesz benne több ilyen gubanc! :great:

Végülis nem olyan jó az a könyv...találtam benne elég sok idióta szisztémát, illetve egy kezdő fogadó nem sokat tud belőle inspirálódni.. vannak benne használható szisztémát, de nem sokan fogják a fogadást pár ezer dollárral kezdeni :)