TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Idézetet írta: Irtis Dátum november 28, 2014, 14:17:33
Küldtek egy emailt, hogy lehet jelentkezni egy piackutatási beszélgetésbe.
"A résztvevők 2-5 ezer forintos Tesco utalványt kapnak a beszélgetés végén."  :D
Én jelentkeztem, nem feltétlenül az utalvány miatt, hanem pusztán kíváncsiságból is. Van más is, aki jönne?
Majd írok beszámolót.
Én csak CBA-s utalványért vállalnám.

Érdekelne, de emailt nem kaptam.. xdxd

Méghogy az imperalista, haldokló nyugati cégeket támogassam? Biztos nem megyek.  8)

Értéktelen utalványokkal akarják bedöntetni a Tesco-t! Ne dőljetek be nekik :D :D

Nyerő 5-s nyereményt jováirták már? :D vagy mikor fogják? :D

Pont ma jutott eszembe nekem is hogy kapunk e valamit.A reklám emailt persze elküldte.S következő címmel
Tőlünk virgács helyett izgalmas eseményeket kapsz.Még ha a csajt adják oké.Na,de ettől a szövegtől nem kerültem nagy izgalomba :)

Én sem kaptam meg még az 5 milliót...  ;D

A facebook oldaluk szerint tegnap délben volt a sorsolás, de sajnos a nyertesek nevét nem tehetik közzé, mert azok lehet, hogy nem is akartak játszani és ehhez nem is járultak hozzá...  :)

Átlag naponta kéri valaki/valami a hozzájárulásomat, hogy életem végéig visszavonásig kezelhesse az adataimat és ha úgy kívánja, az ügetőn meztelenül végigkergessen, miközben arról felvétel készül, de a tippmixpro képtelen beszerezni a játékosok hozzájárulását ahhoz is, hogy a részben kitakart felhasználónevük megjelenhessen.  :)

Az oké Knapp de attól még meg irhatják a nyeremény jóváirták már... :D

Idézetet írta: m3sk Dátum december 05, 2014, 17:48:35
Az oké Knapp de attól még meg irhatják a nyeremény jóváirták már... :D

Ha valaki kap egy ötöst, azért szóljon majd. Köszi.
Az előzőekben is volt, hogy max. 10 napot írtak jóváírásra a sorsolástól számítva.

Rólam teljesen elfelejtkeztek! Még promóciós levelet sem kaptam  :'( Ennyit erről  :noway:

Történt már olyan másnak ,hogy eltűnt egy szelvénye, ami ráadásul még nyertes is?

Ezek a rohadékok lenyúlták egy 9-es szorzós nyertes szelvényemet. Egyértelműen hiányzik, az ember meg azt mondja nem is fogadtam. Aha és akkor a hiányzó szelvénysorszámot meg a levont pénzt mivel magyarázza.

Idézetet írta: Wezli Dátum december 07, 2014, 00:10:10
Ezek a rohadékok lenyúlták egy 9-es szorzós nyertes szelvényemet. Egyértelműen hiányzik, az ember meg azt mondja nem is fogadtam. Aha és akkor a hiányzó szelvénysorszámot meg a levont pénzt mivel magyarázza.

Ez élő fogadás volt?

Nem, meccs előtti. Ügyfélszolgálatos felhívott és kimagyarázta a dolgot, hogy a szelvény legyártása elkezdődött, de valahol valami hiba folytán pl. elment közben a netem, vagy más adatátviteli hiba miatt nem érkezett már meg. Vicces.

Idézetet írta: Wezli Dátum december 07, 2014, 10:43:01
Nem, meccs előtti. Ügyfélszolgálatos felhívott és kimagyarázta a dolgot, hogy a szelvény legyártása elkezdődött, de valahol valami hiba folytán pl. elment közben a netem, vagy más adatátviteli hiba miatt nem érkezett már meg. Vicces.
Fel kell jelenteni a picsába! Bár ezeket nem tudom hol lehet. A fogyasztóvédelemnél?