Semmi komoly

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Újra vezetnék egy naplót, de tényleg csak az élvezet miatt.
Legutóbb kaptam bet365-től egy újrafeltöltési bónuszt, amit sikerült megint e-sporttal átbuknom betfairhez (élőben a térképek győztesére elég nagy különbségek szoktak lenni a két iroda között, nem ritka a 10%-os arb lehetőség sem). Pontosabban épp csak annyit, hogy a bónusz nullázva lett és még megmaradt felvehetőként 21,43 euró. Az ezzel való játékot szeretném itt vezetni.

#1 december 27, 2018, 17:51:36, petercrouch
1. Gasparilla Bowl, NCAA

South Florida vs Marshall

Floridában szar idő lesz, ami alapból underessé teszi a meccset. A Marshall rush defense-e elit szintes, és hiába az erős W/L arány a South Florida esetében ha éppen az ilyen szintű védelmekkel szoktak megszenvedni. A Marshall győzelme túl tutinak tűnik, maradok az undereknél:

40,5 @3,75 Tét: 0,5
46,5 @2,33 Tét: 0,75
49,5 @2 Tét: 1,25
51,5 @1,75 Tét: 2,5


58 pont. Írhatnám, h az első negyed utolsó 5 perce döntötte romba a tippet (3 TD) de ez elég szarul hangzana  :D 16,43 euró maradt.

#2 december 27, 2018, 22:46:35, petercrouch
Southampton vs West Ham

Nagyon nyomják a szakértők a Szentek győzelmét meg a BTS-t is. Hasenhüttl alatt beindult a gólgyártás, 3-at bevertek az Arsnealnak meg a Huddersfieldnek is, de eddig mindhárom meccsükön zörrent a saját hálójuk is. Az 1,61-es odds annyira nem fogott meg, szóval javítottam ezen egy kicsit. Kiszedtem az alábbi végereményeket, és szétdobtam rajta 5 eurót. Ha vmelyik bejön, akkor 11,5 euró fog visszajönni, ami 2,3-es odds: 1-1 @7, 2-1 @10, 2-2 @13, 1-2 @13, 3-2 @26.

Új egyenleg: 22,88 euró

#3 december 29, 2018, 13:12:49, petercrouch
Syracuse vs West Virginia, NCAA foci
West Virginia kevesebb, mint 31,5 pont

+

Fener vs Real, Euroleague kosár
Thompkins több, mint 8,5 pont

@3,5.

Kerekítek egyet, így 2,88 lesz a tét. A West Virgina meccsén túl sokat tököltem, majdnem 3-as odds volt a Syracuse győzelmére, de totál megfeledkeztem erről. A vendégeknél a sztár senior QB (Will Grier) kihagyja a mai meccset, mert az NFL Draftra koncentrál. Gyakorlatilag a vendégek ezzel a meccsel kezdhetik az újraépítkezést. Szar az Orange védelme, de ez a 31 pont talán bevállalható.
Thompkins elég megbízhatóan dobott manapság, és eléggé kinéz ide egy pontgazdag meccs is, ez a 8,5 pedig vállalhatónak tűnik. Lesz ma is 2-3 próbálkozás kívülről, ha abból legalább egyet bever, akkor a harmada már meg is lesz. Eredetileg itt is más lett volna a választásom, de bet365 nem jött ki ilyen opcióval (Tavares lepattanói).   

Még egy kuka. Thompkins közel sem volt a 9 ponthoz, 1 próbálkozása volt 3 pontosra az se ment be. 20 euró maradt.

#4 december 29, 2018, 18:04:35, petercrouch
Egy brahi szelvény gyorsan, aztán majd meglátom h lesz-e kedvem a nap folytatásához:

Barrow vs Salford 1 @4,5
A hazaiak jó formában vannak, a Salford meg hiába a ManUtd-s háttér, ha nem találják az összhangot.
Genoa vs Fior x @3,2
Olyan izgalmas olasz derby szaga van.
Fulham vs Huddersfield 1 @2,05
A liga legrosszabb védelme vs a liga legrosszabb támadása. Előző szezonban 5-0 lett itt.
Brighton vs Everton x @3,25
Itt a szorzóra mentem rá, elvileg a BTS lett volna.
Birmingham vs Brentford 1 @2,3
Amióta Dean Smith átvette az Aston Villa irányítását a Brentford képtelen megtalálni a ritmust.

3/5-ben feladva, 0,5 eurós alaptéttel (5 euró össztét).

Barrow - Salford 3-2
Genoa - Fio 0-0
Fulham - Hudders 1-0

Brighton - Everton 1-0
Birmingham - Brent 0-0


9,77 euro jött pluszban, ami szerintem egész jó egy 5 eurós befektetésre, de a szelvény úgy kezdődött, h bejött a legnagyobb és a harmadik legnagyobb odds is. Bemákoltam a Barrow és Fulham sikerét is, szóval nem keseredek el, de ha talált volna egy kicsi gólt akár az Everton akár a Birmingham... :D
Aktuális bank: 29,77 euró

#5 december 29, 2018, 22:53:33, petercrouch
Nap zárásaként egy kerekítés:

MvG vs Joyce
Kiszedtem a 170-es kiszállót (@6.5, 0.45 euró), a 9 nyilast (@19, 0.32 euró) és pontos végeredményre az MvG 5-1-et (@3.25, 1.26 euró), és 5-2-t (5.5, 0.74 euró). Pörgős meccsre számítok, és talán MvG is hajlandó lesz majd az egyikbe belealudni és akkor már nem lehet baj. Megmaradt egyenleg: 27 euró.

A pontos végeredményen kívül semmire se volt reális esély, bár ezt a szorzó is sugallta  :D Új egyenleg: 31,1 euró.

#6 január 02, 2019, 15:52:03, petercrouch
Újévi első szelvény, remélem a kapusok másnaposak lesznek  :D

Arsenal vs Fulham BTS & Arsenal @2,4
Sérültek a hazai oldalon és az utóbbi időben csak a Huddersfield ellen tudtak 0-ra lehozott meccset produkálni.
Cardiff vs Tottenham BTS & Tottenham @3,1
Még nem meccseltek BTS-t, a Wolves elleni fiaskó után meg csak dolgozni fog a bizonyítási vágy.
Brentford vs Norwich BTS & Norwich @4,1
Ez a Brentford még mindig szar. A Norwich meg legutóbbi 2 meccsén is 3 gólt szerzett, de győzni egyszer se sikerült. Fortuna feléjük nézhetne már.
Wigan vs Sheffield Utd BTS & Sheffield @4,1
A vendégek 12 idegenbeli meccsükből hatot megnyertek, a hazaiak meg pocsék formában vannak.
Aston Villa vs QPR több, mint 2,5 gól & Aston @2,62
Szerintem ezt a határszámot akár a hazaiak is megoldhatják, otthon elég gólerősen játszanak.

Ismét 3/5 és 0,5 eurós alaptét.

Az Aston vs QPR meccsre meg van még egy Aston Villa min 3 gólt lő fogadásom is (@3,4) 5 euróval. Megmaradt egyenleg 21,1 euró.

Totál melléfogás, leginkább az Aston keserített el (2-2). A Brentford sorozatban a második x-ét nyomta, mindkétszer a káromra. A Cardiff vs Tottenham meccsen még gondolkodtam -látva a csúnya pirosodást- hogy single-ben felmegy, de végül szerencsére kihagytam. Ha nem naplóznék, tutira rádobtam volna egy all-in-t :D

#7 január 02, 2019, 23:06:16, petercrouch
Kb kezdési szintre estem vissza.

Newcastle vs Man Utd
BTS @1,8
1-1 @8


Remek formában van a Man Utd (leginkább Pogba játékának látványos javulása miatt), de azért a Newcastle elég sokszor okozott nekik kellemetlenséget a St James-ben. Első ránézésre nekem vhogy az 1-1 volt a szimpatikus (erre 20 cent ment). Egy 5 euróst megért nekem a BTS.

Wolves vs CP
BTS + Wolves @5
BTS @2


Irreálisan magasnak tartom ezt a szorzót. Tény, a CP két meccses góltalanságból érkezik ide, de egy elég jó ellentámadással rendelkeznek. A Tottenham elleni győzelem viszont nagy lökést adhat az egyébként is jó szezont futó hazaiaknak. 2+3 euró a tét.

WHU vs Brigthon
Brigthon +0,5 @1,87
1-2 @15

Túlárazottnak tartom ezt a meccset, a Kalapácsosok kb fél csapata hiányozni fog. Az első 5 euró ment, a másodikra 20 cent.

Huddersfield vs Burnley
X @3,2
1-2 @15

Tipikusan szutyok meccsre számítok, és a WHU ellen 2-0-ra lehozott meccs miatt inkább hajlok a vendégek irányába. Ismét 5+0,2.

Megmaradt bank: 0,5 euró (ha ma mindennel befürdenék, holnapra még lenne egy lövésem valami buliszelvényre).

Ezt kicsit túlgondoltam. A CP meccsen 1,7 körüli volt a vendégek gólja, ez volt a kiindulópont is, de végül a mohóság rávitt a BTS-re. A BTS + Wolves alapból játszott volna, tehát okos játék mellet csak a CP gól ment volna pluszban. A Newcastle próbálkozott rendesen, a Burnley sajnos csak a biztosításomat hozta, nem sajnáltam volna ha az egyenlítés ide esik be és nem a WHU meccsén. 12,86 euró maradt meg. A célom jelenleg az, h még azelőtt elérje a naplóm a második oldalt, h nulláznám az egyenleget. Ennek ellenére nem zárom ki a holnapi all-in lehetőségét. De akár még a hajnali NBA is lázba hozhat  ;D

#8 január 03, 2019, 23:11:43, petercrouch
Egy all-in-es kombi mára:

Man City vs Liverpool 1
Milano vs Buducnost 1
Real Madrid vs Maccabi 1

A tét 12,85 euró (1 centet meghagytam a streamezés miatt), amiből 35,33 lehet. A bajnoki cím esetleges elhódítása miatt a City-nek ez kötelező győzelem, Liverpoolból nem sikerült elhozni a 3 pontot, most nem hibázhatnak. Bár feltehetően a Liverpool se akar veszteni ma ;D. A Euroleague totál pénzégető, emiatt is szedtem ki kettőt is belőle. Nem sok esélyt látok a zöldülésre, de hátha.

Ha nem csinálok marhaságot, meglesz már a második oldal  :D.

#9 január 04, 2019, 12:22:45, petercrouch
TOR @ SA
San Antonio @1,62

Ez a meccs nagyon megtetszett. Gay játszahat ma már, így csak Murray a sérült a hazaiaknál, míg a vendégektől Valanciunas mellett Lowry is hiányozni fog. 5,34 euró elfért a tippen.

Nem kellett sokat izgulni. Aktuális egyenleg: 38,66 euró.

#10 január 06, 2019, 01:02:36, petercrouch
Egy kis Euroleague őrültség:

Fener vs Baskonia -6,5 1
Zalgiris vs CSKA 2



@2,43. Tét: 8,66 euró, várható nyeremény: 21,13.

A baszkoknál Granger, Sedekerskis és Shengalia sem fog ma játszani, meg egyébként is gyenge formában vannak. A Zalgirisnak hobbyja hogy borsot törjön az oroszok orra alá, de Kavaliauskas szinte biztosan nem fog játszani; Grigonist nevezték, de sérült; Jankunas játéka kérdéses; Wolters pedig csak valószínűleg lesz pályán. Meg egyébként is, a CSKA-nál ritkán jön be két Euroleague-zakó egymás után. Megmaradt bank: 30 euró.

82-81-nél már temettem a Fener tippet :D Új egyenleg: 51,14 euró.

#11 január 06, 2019, 00:49:15, petercrouch
Fakupázás:

Burnley vs Barnsley 1 @1,8
Két megnyert meccs zsinórban jó hatással lehet a morálra.
WBA vs Wigan 1 @1,9
Pocsék forma a Wigan-nél.
Derby vs Southampton x @3,4
A Szentek győzelme volt itt az alaptipp, mert a Derby talán már félig a Leeds elleni meccsre koncentrál, de aztán meggyőztem magamat arról, h ez mégis az FA Cup.
Bournemouth vs Brighton x @3,4
Szoros meccseket szoktak játszani, gyakori x-szel.
Sheffield Wednesday vs Luton x @3,5
Papíron osztálykülönbség, de az SW a Championship hátsó feléhez tartozik, míg a Luton a League One nagyágyúihoz. Az SW az utóbbi 5 meccsén egyaránt 1-1 gólt tudott csak lőni.

3/5, 0,5 eurós alaptéttel.

Megmaradt bank: 46,14 euró

Szerk.: kerekítek is egyet az alábbiak szerint:
Bournemouth vs Brighton cs 2-1 @9 és 1-2 @12. 0,51 (0,29 és 0,22) euró szétosztva rajta, ha bármelyik zöldül 2,6 euró jönne vissza.
SW vs Luton cs 1-1 @6,5. Tét: 0,23
Aston vs Swansea cs 2-2 @12 és 2-1 @8,5. Tét: 0,2 - 0,2

Megmaradt bank: 45 euró

A CS piacokon totál a melléfogás, de a 3/5 5 euróra hozott 33,82-t, ami szerintem elég szép. Vállon is veregettem magamat.

#12 január 06, 2019, 00:52:25, petercrouch
A kombin a profit már összeállt (1 euró eddig), a Szentek szorzója viszont megindult lefelé. Még mindig vallom, h jöhet itt az x, de visszakanyarodok egy kicsit az alaptipphez, és biztosítom a kombit a Szentek győzelmével. Ha leesne az x, akkor 28 euró a profit a kombin, ami +27-et mutatna a jelenlegihez képest. Szerintem az összességében +15 euró is jól mutatna 5 eurós befektetésen, így:

Derby vs Southampton 2 @2,25. Tét: 13 euró
Aktuális egyenleg: 32 euró.

Az alaptipp nem jött, 2-0-ról. Meccs kezdése előtt fájt a szívem a parlagon hagyott 2,7-es odds miatt, majd 2-0-s vezetésnél még inkább, de végül a Derby hozta azt az x-et, amit teljesen csak az FA Cup légköre miatt hoztam ki a tippből. A biztosításért nem fáj a szívem, kellett ez. Új egyenleg: 65,82 euró.

#13 január 06, 2019, 00:58:28, petercrouch
Redmond meg hihetetlen, h nem kerül szóba a válogatottnál huzamosabb ideig. Már a Norwich-nál is motor volt, kreatív, technikás játékos.

#14 január 06, 2019, 22:40:23, petercrouch
Getafe vs Barca 2 @1,4
Nem szeretem az alacsony szorzókat, de gondolom a katalánok ki akarják használni a forduló sevillai döntetlenjét. El tudok képzelni egy szűk győzelmet, de akár egy gólzáporosat is, szóval ez tűnt a legtutibb lehetőségnek. 5,82 euró ment rá, aktuális egyenleg 60 euró.

Új egyenleg: 68,15 euró