Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: trizna17 Dátum június 16, 2018, 23:20:10
sziasztok . elfelejtettem a mai játéknapra 16. leadni a tippemet a mradjan talpon játékban  akkor én most kiestem ?

Igen.

az gáz, és lenne még egy kérdésem van ez a mlrkőzés tippes játék és én a svédország dél-koreat 0-0 ra tippeltem volna de nem engedte .

Idézetet írta: trizna17 Dátum június 16, 2018, 23:29:31
az gáz, és lenne még egy kérdésem van ez a mlrkőzés tippes játék és én a svédország dél-koreat 0-0 ra tippeltem volna de nem engedte .

A mérkőzés kimenetelét kell ott megadni, az első gólszerzőt, illetve az első gól időpontját. 0-0 nem érvényes az illető játékban.

Sziasztok itt valami el írás van ?

A 0 nálam páros szám , tehát ha 0 góól esik akkor páros jön ki . Ennél a játékosnál ( monet , tippjátékban ) egyszer el fogadták egyszer meg nem a 0 páros számnak , ez hogy lehet ?
-----------------------------------------------------------
Világbajnokság 2018
Foci
Belgium - Panama

Gólok száma vendég csapatnál, páratlan/páros - Páros/Páratlan
Páratlan
3.60
+15.6
6
Végeredmény : 3–0
----------------------------------------------------------

Világbajnokság 2018
Foci
Svédország - Dél-Korea

Gólok száma vendég csapatnál, páratlan/páros - Páros/Páratlan
Páratlan
2.28
-8
8

Végeredmény : 1:0
---------------------------------------------

Bár a végeredmény mindkettőnél páratlan de ő a vendég csapatra tippelt az meg mindkettőnél 0 . Nem spicliskedni akarok csak ezt így nem értem .

Egyébként a összesítéseket valaki számolgatja vagy valami progival nyomjátok ?

Hiba be csúszhat néha ?

#1579 június 19, 2018, 11:23:20, SPF Admin
Itt a "progi":

https://www.sportfogadas.org/tippjatek/verseny/60

Ha meg egy tipp feldolgozásában kételkedsz, akkor megkérlek használd a jelentés gombot (minden tipp sarkában találsz egy sárga jelzőt - lásd az alábbi csatolt képen).

Lényeget nem írtad le tehát hibás volt a feldolgozás ?

Idézetet írta: KOXI222 Dátum június 19, 2018, 12:16:00
Lényeget nem írtad le tehát hibás volt a feldolgozás ?

Elnézésed kérem. Igen, téves volt. Ezt jelezte is a tipp tulajdonosa, és már javítottuk.

#1582 június 30, 2018, 22:12:52, KOXI222
Unibet bónusz.

"A nyereményben csak az a játékos részesülhet aki legalább egy fogadást is kötött az Unibeten az adott tippjátékban szereplő sportesemény(ek)re. "

1. Ha jól értem pl.:  tippelek valamelyik F1 futamra és hiába végzek az első helyen ha arra a futamra nem fogadtam az Unibet -nél akkor nem kapom meg a tipp versenyben járó jutalmat ?

2. F1 Osztrák Nagydíj , fogadás napi limitje 5 db .  Már le járt a 24 óra és mégse enged többet tippelni 5 nél , ez miért van ?

3. És nagyon kevés eseményre lehet tippelni . ( F1 )

1. Egy tipp kell legyen Unibeten, nem feltétlenül ugyanaz, mint amit a játékba küldesz.
2. Az esemény időpontja számit és nem a beküldésé.
3. Sajnáljuk.

1. Hát ez így szar , nulláztam magam Unibet-nél és egy darabig biztos nem utalok .

Kösz a válaszokat .

Sziasztok az miert van hogy tippeltem 18 meccsre a heti tenisz versenyen es azt irja hogy elrtem a maximum tipp szamot 20at? Nem birok tippelni igy es mennek az elso helyert.

Sziasztok!
lenne egy észrevételem a tippjáték szabályzatával.

van a 10. pont

Abban az esetben ha egy játékos feladja a mérkőzést (tenisz) 1-es szorzóval számoljátok a tippet
erre a szabályzatra lenne egy olyan kérdésem hogy ezt nem lehetne-e megváltoztatni

Írok 1 példát
a mai napon tippeltem a Wawrinka, Stanislas - Kyrgios, Nick mérkőzésre mégpedig hogy lesz 3 szett
viszont már a 2. szettben látni lehetett hogy Kyrgiros megsérült
de mégis izgulni kellett hogy ne adja fel a mérkőzést mert hiába volt jó a tippem akkor se nyernék vele
viszont ha valaki rakott volna egy olyat hogy nem lesz 3 szett akkor hiába volt rossz a tippje mégsem bukna

lenne egy olyan ötletem hogy az ilyen fogadásokat aminek már megvan az eredménye függetlenül attól hogy feladják vagy sem ezeket úgy kiértékelni ahogy mondjuk a bet365 tenné

ugyan így gondolom az under - over tippeknél is

vagy esetleg egy szavazást indítani erről az ötletről hogy a többi fórumtag hogy gondolja ezt

Idézetet írta: Talpas Dátum augusztus 07, 2018, 20:03:14
Sziasztok!
lenne egy észrevételem a tippjáték szabályzatával.

van a 10. pont

Abban az esetben ha egy játékos feladja a mérkőzést (tenisz) 1-es szorzóval számoljátok a tippet
erre a szabályzatra lenne egy olyan kérdésem hogy ezt nem lehetne-e megváltoztatni

Írok 1 példát
a mai napon tippeltem a Wawrinka, Stanislas - Kyrgios, Nick mérkőzésre mégpedig hogy lesz 3 szett
viszont már a 2. szettben látni lehetett hogy Kyrgiros megsérült
de mégis izgulni kellett hogy ne adja fel a mérkőzést mert hiába volt jó a tippem akkor se nyernék vele
viszont ha valaki rakott volna egy olyat hogy nem lesz 3 szett akkor hiába volt rossz a tippje mégsem bukna

lenne egy olyan ötletem hogy az ilyen fogadásokat aminek már megvan az eredménye függetlenül attól hogy feladják vagy sem ezeket úgy kiértékelni ahogy mondjuk a bet365 tenné

ugyan így gondolom az under - over tippeknél is

vagy esetleg egy szavazást indítani erről az ötletről hogy a többi fórumtag hogy gondolja ezt

Indítottam egy szavazást erre.  :beerchug:

Idézetet írta: yeanee Dátum augusztus 14, 2018, 10:26:38
Sziasztok! Nyertem múltheti tenisz játékot! Mikor érkezik meg a pénz Skrillre?

Elvileg ma kellene megérkeznie.

Miért nem enged tippelni az us openre? 😐