Rió 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 augusztus 04, 2016, 14:39:04, csak1tomi
hát a 2 arany nagyon alap amit elvárunk, pedig az is kurva nehéz lesz, én kurvára örülnék ha triplázna de hát arra kb annyi az esély mint a bolt triplára sajnos :( (100m szerintem el fogja bukni bolt)

   
U. Bolt - J. Gatlin (100 m síkfutás)
08.15. 03:25 Atlétika
H1,45      V2,40

nah többiek vélemény? Bolt triplán tripláz?

Új Magyar Himnusz szólhat Rióban

Az ötkarikás játékok történetében először csendülhet fel az a dallam, amit a MÁV Szimfonikus Zenekar a MOB megkeresésére még 2013 nyarán készített. Figyeltek arra, hogy a Nemzetközi Olimpiai Bizottság vonatkozó szabályainak megfeleljen. Reméljük minél többször felcsendül majd Rio de Janeiróban! Hallgasd meg ITT!


nah ezt kerestem, így már talán biztosabban rakható bolt win 100-on


Fehérváron ilyen gyorsan még senki nem repesztett, mint Simbine, csodálom hogy nem b*szták meg a fakabátok :D Szerintem Bolt triplázhat, és azért tippelném ezt, mert sokkal jobb versenyző típus, mint Gatlin. Lehet hogy gyorsabb volt nála például az amerikai idén 100-on, de Bolt jobban időzít formát. Ez talán még jobban kijön 200-on. De ez persze csak az én véleményem :)

Ha idei ranglistákat néznétek atlétika területéről, az IAAF oldalán lehet:

100 méter: https://www.iaaf.org/records/toplists/sprints/100-metres/outdoor/men/senior/2016
200 méter: https://www.iaaf.org/records/toplists/sprints/200-metres/outdoor/men/senior/2016

Kíváncsi vagyok, hogy mennyit vett ki belőle a combsérülése. Mennyire hátráltatta őt a felkészülésben. Én örülnék neki, ha triplázna. Szerintem nem Gatlin lesz a fő ellenfele, mert ő fejben nulla. Bromell esetleg Blake szoríthatja meg, de ha rendben van egészségügyileg, akkor ez sima Bolt triplázásnak néz ki.

Most tudtam meg, hogy az olimpiát csak az M4 és az M5 közvetíti. Kicsit elkeseredtem, hogy semmi eurosport és társai. Négy éve pont az volt a problémám, hogy az állami tv csak magyar versenyzőket közvetített szinte és olyan szintű amatörizmus jellemezte a kommentátorokat, hogy csak mosolyogni lehetett. Remélem ez most változik és lehet majd látni minden versenyt és nem lesz össze vissza az egész program...

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 04, 2016, 16:01:14
Most tudtam meg, hogy az olimpiát csak az M4 és az M5 közvetíti. Kicsit elkeseredtem, hogy semmi eurosport és társai. Négy éve pont az volt a problémám, hogy az állami tv csak magyar versenyzőket közvetített szinte és olyan szintű amatörizmus jellemezte a kommentátorokat, hogy csak mosolyogni lehetett. Remélem ez most változik és lehet majd látni minden versenyt és nem lesz össze vissza az egész program...
stream

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 04, 2016, 16:01:14
Most tudtam meg, hogy az olimpiát csak az M4 és az M5 közvetíti. Kicsit elkeseredtem, hogy semmi eurosport és társai. Négy éve pont az volt a problémám, hogy az állami tv csak magyar versenyzőket közvetített szinte és olyan szintű amatörizmus jellemezte a kommentátorokat, hogy csak mosolyogni lehetett. Remélem ez most változik és lehet majd látni minden versenyt és nem lesz össze vissza az egész program...
Tartok én is tőle, hogy a legnagyobb sztárokat (kosár torna, bringa, tenisz pl) nem fogjuk élőben hd-ban látni, mert az Mtva-nál nem nagyon van rá kapacitás, meg fontosabb lesz az xy vívás, cselgáncs elő elő selejtezők..

Ti hány aranyérmet vártok? ( Betclic promo miatt kérdem van e értelme belefogni :D )

#39 augusztus 04, 2016, 20:34:36, Knapp
Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 04, 2016, 16:50:13
Tartok én is tőle, hogy a legnagyobb sztárokat (kosár torna, bringa, tenisz pl) nem fogjuk élőben hd-ban látni, mert az Mtva-nál nem nagyon van rá kapacitás, meg fontosabb lesz az xy vívás, cselgáncs elő elő selejtezők..

Abban lehet reménykedni, hogy a magyar idő szerint éjfél utáni időpontokban a 2. héten (az úszás után) már nem lesz túl sok magyar érdekeltség, ugyanakkor tenisz, kosárlabda, kézilabda és focimeccsek, na meg atlétika bőven lesz majd hajnalig.

Az m4sporton most még a Vidi meccse megy, de online, a csatorna weboldalán a most zajló Honduras - Algéria meccs is követhető. (elvileg HD-ben is)
Remélhetőleg az olimpia alatt minél több közvetítés képe elérhető lesz itt is.
Emlékszem, hogy 4 vagy 8 évvel ezelőtt el lehetett érni az eurovision által továbbított kb. 25 "csatornát" a neten, ha valaki ráakadna, azért is hálás lennék...

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 04, 2016, 20:15:16
Emlékszem, hogy 4 vagy 8 évvel ezelőtt el lehetett érni az eurovision által továbbított kb. 25 "csatornát" a neten, ha valaki ráakadna, azért is hálás lennék...
https://www.youtube.com/user/olympic

Elvileg az olimpia kezdésétől a fentebbi linken lehet megtalálni az élő közvetítéseket. Ha igaz, amit ígérnek.

Kezdődik az olimpia, fogadásra fel!

A következő cikk a kevésbé népszerű sportágakat veszi górcső alá, amelyekkel lehet a következő nyári játékokig nem találkozunk a televízióban. Íjászat, vívás, cselgáncs, sportlövészet, evezés és strandröplabda kattintás után. Olvasd tovább ITT!




Tour Rió

A kerékpárosok rögtön az első hétvégén megkezdik a Riói olimpiát, ráadásul az egyik leghíresebb számmal, a férfi országúti versennyel. Nincs egyértelmű esélyes, így érdekes csatára számíthatunk. Olvasd tovább ITT!

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 04, 2016, 16:01:14
Most tudtam meg, hogy az olimpiát csak az M4 és az M5 közvetíti. Kicsit elkeseredtem, hogy semmi eurosport és társai. Négy éve pont az volt a problémám, hogy az állami tv csak magyar versenyzőket közvetített szinte és olyan szintű amatörizmus jellemezte a kommentátorokat, hogy csak mosolyogni lehetett. Remélem ez most változik és lehet majd látni minden versenyt és nem lesz össze vissza az egész program...

http://www.m4sport.hu/rio2016elo/

Lehet nezni a kommentar nelkuli streameket is HD-ben!  :D
Remelem az osszeset kirakjak majd mindig amit kapnak.
Minoseg szerintem jo lesz, a tobbseg ugyis a TV adast nezi majd.