Expekt Póker Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: anarsia Dátum szeptember 09, 2012, 04:53:49
Hú ez így éjszakára jól esett :) Pedig 5 perccel kezdés elött regiztem de rendesen rágódtam rajta. 55 centből végülis nem lett rossz:) Győzni sajna esélyem se volt, de nem is érdekel:)
Gratulálok! :great: :great:

Gyönyörű, gratulálok !! :beerchug:

Köszi mindenkinek:) Meg is ünnepeltem 2 óra alvás utáni egészen mostanáig lévő kocsmázással, há elfáradtam mostmár:)

Sikerült a 7. helyen végeznem és 30$-t nyernem a mai expekten :) Sajnos lemákoltak pedig bennem volt a győzelem is. Jah és el ne felejtsem megemlíteni Várdát akivel egy asztalnál játszottam és sokáig az egész tornát vezetve segített bejutni a fizetős helyre!!! Köszönöm még1-er  :beerchug: :beerchug: Sörre bármikor a vendégem vagy  :)

Idézetet írta: anarsia Dátum szeptember 25, 2012, 23:13:56
Sikerült a 7. helyen végeznem és 30$-t nyernem a mai expekten :) Sajnos lemákoltak pedig bennem volt a győzelem is. Jah és el ne felejtsem megemlíteni Várdát akivel egy asztalnál játszottam és sokáig az egész tornát vezetve segített bejutni a fizetős helyre!!! Köszönöm még1-er  :beerchug: :beerchug: Sörre bármikor a vendégem vagy  :)
Gratulálok!  :great: :beerchug: :great:

(A Kisdobos ahol tud segít!  ;D ;D )

Sziasztok az a problémám adódott az expect poker kliensével, hogy amikor elindítom akkor a tálcán van és hiába kattintok rá nem ugrik fel az ablak. Tudna valaki esetleg segíteni? Fontos lenne mert este 7kor indul egy verseny amire be vagyok regisztrálva.

Idézetet írta: Kucsmikov Dátum december 04, 2012, 16:21:03
Sziasztok az a problémám adódott az expect poker kliensével, hogy amikor elindítom akkor a tálcán van és hiába kattintok rá nem ugrik fel az ablak. Tudna valaki esetleg segíteni? Fontos lenne mert este 7kor indul egy verseny amire be vagyok regisztrálva.
Töröld a programot és telepítsd újra! Jobb ötletem nincs.

Kaptam ma az Expekt-től egy 2 dolláros tokent és egy 50 dolláros no deposit bónuszt (persze pontokat kell termelni azért érte...). Nézzetek körül az ímélekbe, vagy nézzetek be! (főleg aki ritkán játszik itt)  ;)