Cesc18 pókeres naplója...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SH-n pöppet nagyobb a szórás, de tény, hogy ott sokkal izgalmasabba  játék.

Az, hogy nem haladsz, ne keserítsen el... Tanulj, élvezd a játékot.  A befektetett idő és meló előbb-utóbb megtérül.

Idézetet írta: th3PR0j3ct0r Dátum április 15, 2011, 01:35:33
SH-n pöppet nagyobb a szórás, de tény, hogy ott sokkal izgalmasabba  játék.

Az, hogy nem haladsz, ne keserítsen el... Tanulj, élvezd a játékot.  A befektetett idő és meló előbb-utóbb megtérül.

Ezt én is így gondolom:)

Régen játszottam legutóbb, a snooker VB miatt nem volt időm, most délelőtt viszont újra leültem az asztalokhoz. Jó kis session volt ez, sokkal jobb SH asztalokon. Full Tilt megdobott 20$ bónusszal, 50FTP után 2$-t írnak jóvá. Elég korrekt :ok:


Idézetet írta: th3PR0j3ct0r Dátum április 15, 2011, 01:35:33
SH-n pöppet nagyobb a szórás, de tény, hogy ott sokkal izgalmasabba  játék.

Az, hogy nem haladsz, ne keserítsen el... Tanulj, élvezd a játékot.  A befektetett idő és meló előbb-utóbb megtérül.

Ez abszolút így van. És ha Mergen 4 amerikai ül az asztalnál már tudom, hogy ITM vagyok, ha nyerem a KK vs. Q2 all-int. :)

BetFred-en új befizetőknek volt 1k freeroll... elindultam rajta és 15. lettem. Sajnos AKs kevés volt 55 ellen így kipottyantam.

Full Tilt-en is toltam egy session-t, kivételesen ma is pluszos lett. Bár ma mocskosul mákoltak a fishek.

Gratulálok! :beerchug:

A fishek mákolása nagyon bosszantó, a rohadék lyukas, lehetetlen soraikkal, ami Riveren beesik általában v. a 92 és 86 párjaikkal, ami bejön, vicc, de ez van, ezt is be kell kalkulálnunk, még ha fáj is$$$

#36 május 04, 2011, 12:55:45, Cesc18
Tegnap valami mocskosul szétkaptak riveren... amit két nap alatt sikerült felépítenem azt 1 óra alatt elvette a gép.

Bemásolok egy gyöngyszemet, ezzel kezdődött... Ez az agyhalott barom nem tudom mit képzelt. Ok, hogy gombról megadja az emelésem pre-flop 910-el. De, hogy floppon visszaemel majd az all in-om is megadja... Mondom ha színe van akkor kifizetem, drill-eket is... De ááá mi a kurva anyjára gondolt. Ez a rohadt tetves gép meg persze, hogy leadja neki...
Képtelen vagyok feldolgozni. Legyen ilyenből 1 vagy 2 de hogy 10 az már mindennek a teteje. Le is szarom innentől, inkább elverem a pénzt valami rebuy-os tornán. Ennek fullra nincs értelme micro limiten. Ennyire kevés pénzből nem lehet megváltani a világot. Akkor voltam idióta amikor az 50$-al NL5-ön kezdtem el játszani. Most meg csak toporzékolok egy helyben és idegrohamot kapok minden ilyen idióta leosztás után.

Elég volt ez a közel 20k leosztás... hiába vagyok türelmes az ilyenekkel nem tudok mit kezdeni. Hiába jön be hogy az egyik nap nem mákolják le ezeket, a másik nap igen és gyakorlatilag semennyit nem haladtam előre.

Kész feladom! Majd inkább valami normális összeget befizetek egy terembe ahol van bónusz és akkor ráérek egy helyben toporzékolni, legalább a bónusz összege meglesz.

Részvétem, ez jogosan csapta ki a biztosítékot, sajna erről írtam, ilyeneket kaptam én is rendesen, engem is szétvágott az ideg, nem csoda.

Hihetetlen fishek vannak és megadják a semmit és a rohadék lyukas sor lejön Riverrel, durva.

Engem is jól leettek PS - on, rendesen megfogyatkoztam $$.

Remélem nagyot fordul a kocka a javunkra.

Ne add fel Cesc!

A póker már csak ilyen, még a legjobb játékosoknak is szokott lenni gyenge napjuk/sorozatuk. Gondolj arra hogy amíg te jól döntöttél és úgy veszítesz, akkor nincs probléma mert hosszútávon te leszel a nyerő, és nem a halak. A br-menedzsmentről pedig már írtam, pont erre gondoltam ezek alatt.

Szintén azt mondom ne add fel, de magam részéről örülök, hogy mostanában szinte alig játszok.

Tegnap elindultam egy kb. 70 fős, tárgynyereményes freen. Szünetig csak pár vaklopásom volt, semmi extra. A pauza utáni első két kör viszont rögtön taccsra vágott. Először JJ-vel kapok flopra egy gyönyörű J54-et; itt all-in kerülünk és mutat AK-t. Turn 3-as, river 2-es; paff..
Utána a maradékkal pár száz zsetonnal insta all-in J8-cal AJ ellen. Tény hogy jóval rosszabb voltam, de mégis vezettem egy 8-sal egészen a river ászig. Csak nevettem az egészen, de ha ez valami pénzes tour vagy sit&go lett volna, akkor biztosan idegbajt kapok.


#40 május 14, 2011, 13:37:08, Cesc18
Nem adtam fel. Természetesen nem bírtam ki, hogy ne játsszak. Igazából sajnáltam elcseszni ezt a pénzt, inkább játszogatok belőle, legalább a pontok gyűlnek amiből meg majd veszek 1-2 pólót.
Nem tudom mi lett, de az utóbbi 5 session-öm pluszos lett :) Mondjuk változtattam egy-két dologban. Böngésztem a pokertrackerben és bukkantam érdekes infókra. Pl a gombról minuszos voltam és onnan játszottam meg a legtöbb kezet. Majdnem 35%-on állt a VPIP-m gombról. Kicsit visszább vettem és gombról is feszesebben játszok. Végleg beláttam, hogy micro limiten értelmetlen blöffölni. Hosszútávon biztos nem nyereséges. Jó néha azért nem bírom ki, de jóval kevesebbszer teszem, mint a "karrierem" elején. Sikerült jó asztalokat kifognom és kivételesen a fish-ek sem mákoltak le. Pl ilyeneket fosztottam ki, hogy közel 50 leosztás után 87%-os VPIP-vel és 82% PFR-el állt a tag. Gyakorlatilag szinte mindig emelt és szerencsére KK-val vertem a K8-át (pre flop all in mentünk :)). Másik asztalon tilten lévő csávóka is 78s-el all in ment pre flop, AK-m verte. Szóval mostanában rám mosolygott a szerencse.
Ja és most elsőnek 30$ felett a bankom. Pontosan 36.60$ :ok: Valójában 7 nyertes session sorozatban vagyok, mert van ez a 20$-os bónusz amit adtak és mindig 50 pont után jóváírnak 2$-t. Az 5 session előtt volt egy pár centes minuszos, de épp akkor gyűlt ki az 50 pont így pluszos lett az is.  
Lehet az is közrejátszik, hogy mindegyik session-t 23:00 és 01:00 között toltam. Ezelőtt inkább 7-8 körül és délben ültem be... Úgy néz ki az esti-hajnali mezőny fekszik nekem.

Micro limiten tényleg nem gond ha kevés a steal buttonról, persze azért használd ki a lehetőségeket, de ha kicsit feszesebben lopsz az nem probléma. Blöffölni meg nincs értelme, ha átlátnád az összes +EV-s blöff spotot akkor lehetne jövedelmező, de a fishek miatt mint írtam: nincs értelme. Tudom az nem nagy izgalom hogy a jó lapot valuebeteled, a rosszat meg eldobod, de itt csak ennyi a dolgod kb.

Megdobott a Full Tilt két 2$-os Rush Poker Tickettel. NL5 a legkisebb Rush Pokerben így oda ültem be, az elején kicsit fura volt, de utána elkaptam a fonalat. 14.20$ volt a legtöbb ameddig feltudtam tornázni, viszont 50 pontot el kellett érni, hogy enyém legyen a lóvé. 23:00 előtt egy kicsivel kezdtem és 01:45-ig toltam kb. A végén már nagyon szenvedtem, hogy az a pár pont meglegyen, rossz döntések sorozatát hoztam, de szerencsére még így is kicsivel 10$ felett zártam :ok:

Idézetet írta: Cesc18 Dátum május 19, 2011, 12:35:17
Megdobott a Full Tilt két 2$-os Rush Poker Tickettel. NL5 a legkisebb Rush Pokerben így oda ültem be, az elején kicsit fura volt, de utána elkaptam a fonalat. 14.20$ volt a legtöbb ameddig feltudtam tornázni, viszont 50 pontot el kellett érni, hogy enyém legyen a lóvé. 23:00 előtt egy kicsivel kezdtem és 01:45-ig toltam kb. A végén már nagyon szenvedtem, hogy az a pár pont meglegyen, rossz döntések sorozatát hoztam, de szerencsére még így is kicsivel 10$ felett zártam :ok:

Gratula Cesc18:beerchug:

Tegnapi sivár napon újra leültem játszani, nézegettem merre vannak freerollok, végül a PKR mellett döntöttem, úgyis 100 éve játszottam ott utoljára. Ma a 20$-os freerollon :) 222 indulóból sikerült a 2. helyen végeznem. Igaz az összdíjazás az finoman szólva sem magas, viszont itt legalább normális játék folyik. Az indulók legnagyobb része komolyan veszi és így lehet egy jót játszani.

Kicsit a versenyről. Nem indult túl jól, miután a 3. leosztásban leamortizáltam a zsetonom 200-ra, de mivel kicsik voltak a vakok így volt időm kivárni egy jó lapot, amivel taroltam is és felháromszoroztam magam. Innen már tudtam normálisan játszani, és szépen növeltem is zsetonom. A szünetben kb 50-en maradtunk, 8. legtöbb zsetonom volt akkor, szóval egész jól feltornáztam. A FT-re érkezve 2. legtöbb, majd többször is voltam CL. A HU-t is majd dupla annyi zsetonnal kezdtem, mint ellenfelem, egy hajszálra voltam a győzelemhez. Q9-em csapott össze a Q7-jével, végül a riverre leesett lappal feleztünk. A 7-es páromat J8-al verte turnön.

Ebből a 3$-ból majd nézek valami versenyt, hátha sikerül ott is elcsípni valami jó helyezést!