Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Vegyél bitcoint vele a skrill oldalan keresztul, majd valtsd vissza a penznemedre es utana mar engedni fogja, igaz egy kicsit buksz a valtason

Idézetet írta: NoCukor Dátum május 24, 2019, 16:32:42
Vegyél bitcoint vele a skrill oldalan keresztul, majd valtsd vissza a penznemedre es utana mar engedni fogja, igaz egy kicsit buksz a valtason

Megpróbálom majd lehet, vagy visszautalom a számlámra a pénzt aztán bankiátutalással vissza, talán úgy kevesebbet veszítek rajta. bár több időbe is kerül.

Mastercard már nem támogatott eszköz Skrillhez.
VISA,Paysafecard megoldás pl.

Sziasztok!
Melyiket jobb nyitni,Skrillt vagy a Netellert?Elsősorban az egyszerű használat,praktikum az elsődleges,a költségek másodlagos szempont(jó,ha drasztikus a különbség,akkor persze nem).Elég régi leírások vannak mindkettőről,és elvétve találok 1-2 új infót,ami hasznos lehet.

Egy kézben vannak, kb teljesen mindegy melyiket választod, én mindkettőt használom, hatalmas különbség nincsen. Arra figyelj, hogy olyan pénznemben nyisd, amilyenben az irodában játszol, hogy az átváltási költségek ne érintsék a be-ki utalásokat. Bár ezekkel lehet játszani, erről szerintem Knapp tudna egy kis előadást tartani, hogy számlát,kártyát, milyen pénznemben nyisd.  ;D

Idézetet írta: BaXee Dátum május 30, 2019, 21:02:04
Egy kézben vannak, kb teljesen mindegy melyiket választod, én mindkettőt használom, hatalmas különbség nincsen. Arra figyelj, hogy olyan pénznemben nyisd, amilyenben az irodában játszol, hogy az átváltási költségek ne érintsék a be-ki utalásokat. Bár ezekkel lehet játszani, erről szerintem Knapp tudna egy kis előadást tartani, hogy számlát,kártyát, milyen pénznemben nyisd.  ;D
Köszi!
A főszámlám,ahol játszanék az forint alapú,de kártya is kéne,tehát,ha jól olvastam eurós alapú kellene,hogy legyen inkább.

Eurós kártyához eurós számla, az a legjobb megoldás. Feltöltésnél úgyis a Visa/Mastercard árfolyamán vált, azon kevesebbet buksz, mintha a Skrill/Neteller váltana.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha apumnak csinálok skrill számlát, és én arra a saját skrill számlámról teszek be pénzt(mivel neki nincs külön bankszámlája) akkor használhatom utána azt a pénzt? Értem azalatt azt, hogy betudok fizetni a fogadóirodákhoz?

Idézetet írta: Betman91 Dátum június 03, 2019, 11:54:19
Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha apumnak csinálok skrill számlát, és én arra a saját skrill számlámról teszek be pénzt(mivel neki nincs külön bankszámlája) akkor használhatom utána azt a pénzt? Értem azalatt azt, hogy betudok fizetni a fogadóirodákhoz?

Apud nevén lévő fogadószámlára fizetnél be?


Idézetet írta: Betman91 Dátum június 03, 2019, 12:43:04
igen


Elméletileg be kellene tudjon fizetni. Nem látom ennek az akadályát.

Mindenkepp verifikald a számlát először. Szemelyi+szelfi amin egy kodot ir fel egy lapra. Ha van fbja, megeri azt is hozzakapcsolni, mert lepeseket lehet sporolni.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 03, 2019, 13:08:02
Mindenkepp verifikald a számlát először. Szemelyi+szelfi amin egy kodot ir fel egy lapra. Ha van fbja, megeri azt is hozzakapcsolni, mert lepeseket lehet sporolni.
az lesz majd persze, csak igazából az érdekelt, hogy működik e így a befizetés különböző irodákhoz.

Sziasztok!
Lehet hülye kérdés, sőt biztos meg is válaszolta már régen valaki, de nem találok infót arról, hogy mi a hátránya ha nem erősítem meg a Skrill felhasználót. Akkor mennyi a pénz fogadási limit és a többi limit? Köszönöm!

Idézetet írta: kri1219 Dátum június 17, 2019, 17:44:24
Sziasztok!
Lehet hülye kérdés, sőt biztos meg is válaszolta már régen valaki, de nem találok infót arról, hogy mi a hátránya ha nem erősítem meg a Skrill felhasználót. Akkor mennyi a pénz fogadási limit és a többi limit? Köszönöm!

Nekem régebbről annyi rémlik amikor csináltam a skrill számlámat, hogy kb egy olyan 250000Ft-os pénzmozgást engedett. Aztán ha ez megvolt akkor amíg nem verifikáltam a számlát nem tudtam mozgatni azt a pénzt semerre ami a skrillemen volt.