SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Sziasztok,

A rájátszásban is látni fogjuk egymás tippjeit?

Idézetet írta: sipull Dátum április 21, 2018, 08:53:32
Sziasztok,

A rájátszásban is látni fogjuk egymás tippjeit?

Igen.

Gratulálok HT kitartásának és szerencséjének :) Remélem a végső győztestől kaptam ki :)

Idézetet írta: csungi Dátum május 28, 2018, 17:57:38
Gratulálok HT kitartásának és szerencséjének :) Remélem a végső győztestől kaptam ki :)

A párharcunk után csungi-tól kaptam egy nagy korrekt és hihetetlenül sportszerű üzenetet (gratulációt), ami nagyon jól esett, még annak ellenére is, hogy én is tudom, kizárólag a szerencsének köszönhettem a továbbjutásom. Mindezt csak azért írtam le és azért akartam megosztani mindenkivel, mert az elmúlt években többször is találkoztam a Fórumon olyan megnyilvánulásokkal, amikből egyértelműen leszűrhető volt, hogy egy adott játékos mennyire nem tud veszíteni, illetve mennyire nem tud tisztességesen játszani még egy olyan oldalon sem, ahol valódi pénzt igazából csak nyerni lehet, elveszíteni nem.
Nem akarok most belemenni egy kölcsönös udvariaskodásba (csungival), de komolyan azt gondolom, hogy az ilyen ellenfelekkel a legjobb játszani, és az ilyen ellenfeleket a legnagyobb dicsőség legyőzni egyszer-egyszer.

Idézetet írta: HT Dátum május 30, 2018, 16:44:27
az elmúlt években többször is találkoztam a Fórumon olyan megnyilvánulásokkal, amikből egyértelműen leszűrhető volt, hogy egy adott játékos mennyire nem tud veszíteni, illetve mennyire nem tud tisztességesen játszani még egy olyan oldalon sem, ahol valódi pénzt igazából csak nyerni lehet, elveszíteni nem.

Maximálisan osztom a véleményedet! Ezért nem is bánom, hogy a játék története során még csak most sikerült először pénzbe érnem, amikor mindenki egyenlő feltételekkel játszik. ( Régebben volt egy kis helyzeti előnyöm, mert a javítások miatt én minden beküldött tippet láthattam nevesítve. Bár soha nem éltem vissza ezzel, de jobb ez így, hogy csak most vagyok ott ahol mindig szeretnék lenni.  :) )

Sok sikert a döntőben!  :beerchug:

Idézetet írta: HT Dátum május 30, 2018, 16:44:27
A párharcunk után csungi-tól kaptam egy nagy korrekt és hihetetlenül sportszerű üzenetet (gratulációt), ami nagyon jól esett, még annak ellenére is, hogy én is tudom, kizárólag a szerencsének köszönhettem a továbbjutásom. Mindezt csak azért írtam le és azért akartam megosztani mindenkivel, mert az elmúlt években többször is találkoztam a Fórumon olyan megnyilvánulásokkal, amikből egyértelműen leszűrhető volt, hogy egy adott játékos mennyire nem tud veszíteni, illetve mennyire nem tud tisztességesen játszani még egy olyan oldalon sem, ahol valódi pénzt igazából csak nyerni lehet, elveszíteni nem.
Nem akarok most belemenni egy kölcsönös udvariaskodásba (csungival), de komolyan azt gondolom, hogy az ilyen ellenfelekkel a legjobb játszani, és az ilyen ellenfeleket a legnagyobb dicsőség legyőzni egyszer-egyszer.

Öröm hasonlókat olvasni. Ez lenne a fórum célja, hogy egy olyan közösséget alkossunk amely tiszteli egymást és tisztességesen tud nyerni, de veszíteni is.
Sok sikert mindkettőtöknek (is).  :ok:  :cya:

Idézetet írta: Várda64 Dátum május 30, 2018, 22:12:22
Ezért nem is bánom, hogy a játék története során még csak most sikerült először pénzbe érnem, amikor mindenki egyenlő feltételekkel játszik.

Őszintén gratulálok a győzelmedhez, bár természetesen sajnálom, hogy pont ellenem sikerült megvalósítanod a régi álmod.  :) :)
Ami a döntőt illeti, sajnos végig csak futottam az eredmény után (és persze te utánad), úgyhogy azt hiszem, kétség sem férhet a sikered jogosságához.
Na de majd legközelebb...  :beerchug:

Idézetet írta: HT Dátum június 01, 2018, 15:22:19
Őszintén gratulálok a győzelmedhez, bár természetesen sajnálom, hogy pont ellenem sikerült megvalósítanod a régi álmod.  :) :)
Ami a döntőt illeti, sajnos végig csak futottam az eredmény után (és persze te utánad), úgyhogy azt hiszem, kétség sem férhet a sikered jogosságához.
Na de majd legközelebb...  :beerchug:

Köszönöm szépen a gratulációt!  :beerchug:

Én szintén gratulálok a teljesítményedhez!  :great:

Az SPF Bakancslistán egy újabb pipa.  ;)

Egy dolgot viszont nem értettem és oszd meg velünk kérlek, ha nem "hadi titok" hátha tanulok belőle: Az utolsó X/X-s bravúros tipped után miért nem mentél rá a győzelemre? Ha jól számoltam 80 ponttal még annak eltalálása után is én vezettem.

Idézetet írta: Várda64 Dátum június 01, 2018, 17:08:51
Egy dolgot viszont nem értettem és oszd meg velünk kérlek, ha nem "hadi titok" hátha tanulok belőle: Az utolsó X/X-s bravúros tipped után miért nem mentél rá a győzelemre? Ha jól számoltam 80 ponttal még annak eltalálása után is én vezettem.

Akkor először is az X/X-ről. Nem akarom kisebbíteni az érdemeim, de ez volt az a mérkőzés, ahol szinte borítékolható volt a 0-0. Az előző meccsükön is ez lett a vége (a feljutás első meccsén), és az utóbbi meccseiken is csupa gólszegény eredmény született. A bet365-ön is – ha jól rémlik – kb. 6-szoros (!!!) pénzt adtak mindössze a 0-0-ra, ami azért mindent elmond az esélyekről.
Ami pedig a kérdésedet illeti, én is láttam, hogy ha összejön az X/X, akkor is még hátrányban leszek 80 ponttal (úgyhogy mindenképpen akartam még egy fogadást tenni), de egyszerűen annyi történt, hogy nagyon korán keltem aznap, és emiatt este elaludtam a gép felett, majd mire felébredtem (fél 12 után), már csak egy 23.45-ös kezdésű kosárlabda-mérkőzésre lehetett fogadni, ahol viszont kicsik voltak a szorzók.
De ettől függetlenül továbbra is azt gondolom, hogy végig jobb voltál (egyszer sem álltam jobban a döntő alatt), úgyhogy nem a bealvás miatt kaptam ki, hanem mert majdnem 9000 pontot szereztél, ami önmagáért beszél.
Egy érdekességet viszont mindenképpen elmondanék: mikor magamhoz tértem a bóbiskolásból, akkor megnéztem, hogy mire fogadtál az utolsó tippednél, és akkor láttam, hogy ugyanarra a mérkőzésre tettél (Zamora-E. Merida), ráadásul ugyanazt a fogadást (hendikeppes hazai győzelem), amit én is megfogadtam a bet365-ön. Úgyhogy azzal a furcsa tudattal mentem végül lefeküdni, hogy egyáltalán nem leszek elkeseredve, ha összejön a tipped, ugyanis akkor nekem is bejön a szelvényem.  :ok:

Így már értem a dolgokat.  :)
Én éjszakás voltam, de munkakörömből adódóan néha-néha rá tudok pillantani az oldalra telóról. (A Zamora tippet is úgy küldtem el.)
Persze itthon, indulás előtt felkészültem "A" és "B" verzióval is a tippelésre. A 3:1-el az over3,5 is jött volna.
A lényeg, hogy mind a ketten jól jöttünk ki a történetből.  :beerchug:

SPF Kupa - Június 2018 - Rájátszás:

barango vs JohnnyFirpo
BCsongor vs zsiraf111
prigioni1 vs toccsa
evicus3333 vs Gorriaran
kreatos vs csatarid
babuci91 vs LosGabos
András vs LuckyBeny
tulip60 vs vigh88

Sok sikert!  :beerchug:

SPF Kupa - Július - Rájátszás:

more75 vs dreader1
András vs muki46
Dortbo vs APURIMAC
zotao vs Donwemer
tomiszi vs csungi
prigioni1 vs LosGabos
csatarid vs Bobby16
Bucak77 vs Várda64

Sok sikert.  :topbet_125:

Alakul az ütközetem Jene Istvánnal! :D

Idézetet írta: prigioni1 Dátum július 27, 2018, 20:51:45
Alakul az ütközetem Jene Istvánnal! :D

Gratulálok a győzelmedhez!  :great:

Én eléggé szétszórt voltam, mind taktikailag, mind tippelésileg. Mentségemre szóljon, hogy sok egyéb jellegű elfoglaltságom is van az esztendő ezen szakaszában, így kevésbé tudtam ide koncentrálni. Ennek tulajdonítható, hogy egyszer pl. ugyanazt a mérkőzést tippeltem mint Te, csak magasabb határon. Sose használnám más tippjét, főleg nem egy ilyen játékban. Röhejesen hangzik, de nem bántam, hogy elment a tipp.

Még egyszer gratulálok! Reméljük lesz még lehetőség a revansra.  ;) :beerchug:

SPF Kupa - Augusztus - Rájátszás:

babuci91 vs Donwemer
junglefever vs Várda64
Szabcsi151 vs csatarid
Lancer vs DORCO6
luluzeg76 vs LosGabos
toccsa vs marciluca
evicus3333 vs sipull
19nita74 vs Coutinho

Sok sikert.  :topbet_125: