Női Kézilabda BL 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Női Kézilabda BL 2020/21

Itt lehet beszélgetni a 2020/21-es női kézilabda BL eseményeiről.  :topbet_125:

Női kézilabda BL - A Győr és az FTC is orosz csapat ellen kezd

A címvédő Győri Audi ETO KC az újonc CSZKA Moszkva otthonában, a Ferencváros pedig Érden a szintén orosz Rosztov-Don ellen kezdi meg szereplését a női kézilabda Bajnokok Ligája következő idényének csoportkörében.


Az európai szövetség által pénteken nyilvánosságra hozott menetrendből kiderült, hogy a tervek szerint mindkét magyar együttes szeptember 12-én, szombaton játssza első mérkőzését. Az FTC a népligeti csarnok helyett ebben a szezonban is az Érd Arénában rendezi hazai találkozóit.
   
Idén a 14 fordulóból kilencet bonyolítanak le, amennyiben a koronavírus-járvány lehetővé teszi. November 22-e után bő másfél hónapos szünet következik a norvég-dán közös rendezésű Európa-bajnokság miatt, a BL pedig január 9-én folytatódik majd.
   
A két nyolccsapatos csoportból az első hat-hat helyezett jut tovább.

forrás: MTI

Idézetet írta: SPF Infó Dátum augusztus 08, 2020, 16:33:27

November 22-e után bő másfél hónapos szünet következik a norvég-dán közös rendezésű Európa-bajnokság miatt

Nem lesz abból semmi.

ESTAVANA Polman is broken ...one season she is out. (right knee)
Mayssa Pessoa ACL injury out for 6 months
Dragana Cvijic meniscus surgery

Egy montenegrói kézilabdacsapat a Puskás Akadémia sorsára jutott

......Valami hasonlóban reménykedik a Buducnost női kézilabdacsapata is, amelynél 9 játékos, is pozitív vírustesztet produkált. Ha ez nem volna elég, a tekintélyes lista mellett Nadja Kadovics és Valerija Maslova is vállsérülés miatt dőlt ki. A hiányzók helyett juniorok lépnek majd pályára a Bajnokok Ligájában.

A montenegrói csapat pénteken utazik Kaproncára, a vasárnapi Podravka Koprivnica elleni BL-meccsre.


24.hu

Radicevic, Raicevic, Ramusovic, Brnovic, Grbic, Dzaferovic, Popovic, Ilic, Vujisic, Kadovic és Maslova nem lesz a hétvégi kézi BL-meccsen

Arenhart, Attingré, Lekic, Mehmedovic és Pineau lesz a jobbak közül, széleken egyedül Mehmedovic marad normális játékos, beálló nulla nincs már Jaukovic se, átlövősor is elég halvány, bár Pineau azt is játszik, ha kell...

1.40-ért tették ki újra a Podravkát, így már sok érték nincs benne szerintem, bár el nem tudom képzelni, hogy ne nyerjen. Mondjuk az is igaz, sok pénzt nem tennék a hazaira, aztán majd lehet megbánom..

#6 szeptember 12, 2020, 18:38:16, csak1tomi
meccsnap yay végre
value Győr win 1.25 ;) :laugh: :angel: 8)
Vendégcsapat 1-5 góllal nyer   2,18 TUTI100% :angel:
27:27

Odense win 1.42
32:27

nagy mázli volt ez a döntetlen, ha a kimaradt hetes bemegy ott az 1 gólos win
Hansennek talán nem a 44.percben kelett volna beállnia és Kurtovicnak sem 0 percet kellett volna tolnia, Leynaud meg olyanonak fogott meg atya ég, nah meg ha nem minden kipattanaó oroszhoz megy akkor win ::) :great:

majd a Fradi most megmutattja  ;)
maradtak olyanok mint voltak, helyzetek kimaradnak nah meg sok technikai hiba, de legalább Bíró jól véd
Rosztov meg gyilkos, támadó sebességük durva, védelmük is ott van
szezon eleje még, de simán nyerhetik bl-t, ha tovább tudnak javulni durván esélyesek lesznek

Az tuti :D Az utolsó 10 percben nagyon mentettek a győriek :beerchug:

@csak1tomi , nagyon tisztelem a kézilabda tudásodat, ezért ne vedd kötözködésnek.

Az utazási és edzési problémák ellenére ez a döntetlen gáz. Nagy gáz. A világ legjobb klubcsapatának 2-3 gólos, nyugodt győzelmet kellett volna aratnia. Bárhol, bármikor, bárki ellen.
Ne magyarázzuk meg meg magunknak, hogy mi lett volna, ha. AZ ÉLETBEN NINCS HA. Tények vannak.
Remélem ez egy egyszeri rossz meccs volt, ami előfordulhat minden csapatnál, nem valami negatív kezdete.

Ez a Fradi.. Nem sokkal jobbak mint tavaly. Klujberen kivűl az összes egy nulla.. Szucsanszki meg sem kozeliti a regi tudását.. Ég és föld ami Dmitrieva es Kovacsics között van. Hafranak vannak pillanatai, azon kivul vedekezni továbbra sem tud, és az átlövései nagy %a középre megy. Talan a vedekezés egy fokkal jobb mint tavaly,de előre fele óriási gondok vannak. És ez nagyon Elek sara.


Szerintem a Győr is elveszitette a legjobb statuszat. Foleg ha a két norvégnak nem megy középen. Hansen, Nze Minko teljesen sulytalan, ráadasul szerintem komoly gondok vannak az edzoi poszton.

ez a fradi tényleg kegyetlen szar, szucsánszki sztem már nem idevaló, a németek se váltották meg a világot

a győrnél meg hansen és amorim és elég gyenge volt, a norvégokon múlik nagyjából h mi lesz

"Tények vannak."

Csak leírtam, hogy nyoma legyen, Vérszarok voltak az biztos, Hansennel mi lett, hogy ennyire béna lett? Kurtovic miért nem játszott semmit? Így átlövések nélkül nudli lesz, jah és Brattset se fogja ezt hosszú távon bírni.  Edwige és Nze Minko se sok vizet zavar. Tuti elfáradtak a nagy utazásba meg sok ezzel járó stresszben. :D

Leepitette Hansent Danyi. Nem jatszatja, es ha esetleg be is teszi 1 2 rossz loves utan le is veszi. Tuljatszatja Amorimot, aki vedekezesben meg mindig vilagklasszis, de tamadasban azert mar felette is eljart az ido..

Ez a két inkompetens edző miatt a valogatott is szarban van.

11 emberrel + kapusok megverte Esbjerg a Bietigheimot idegenben simán 7-el volt közte TÍZ is :o
190cm-is ötlövők bombáztak 9-10ről  :great:
26:33

#14 szeptember 18, 2020, 19:30:03, oakland23
Magyar csapatokkal van bajban az EHF, a Fradiból ketten is koronások, elmarad a Vipers elleni meccs hétvégén  :-\

https://www.fradi.hu/kezilabda/noi-kezilabda/hirek/kozlemeny-pozitiv-koronavirus-teszt