SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Utólag már mosdathatod magad ebben a minősíthetetlen stílusban, sajnos nincs igazad! ;)

Idézetet írta: hurkabalint Dátum december 11, 2020, 11:46:49
Utólag már mosdathatod magad ebben a minősíthetetlen stílusban, sajnos nincs igazad! ;)

Már megbocsáss, de semmi minősíthetetlen stílus sincs benne. Aki beleszáll valakibe, készüljön arra, hogy visszakapja ugyanabban a stílusban.

Idejössz trollkodni, beszólsz nekem, akkor készülj arra, hogy ezt nem hagyom annyiban. Mit képzelsz magadról kisfiú? Ugass, akinek akarsz, de ha belém állsz, akkor viseld a következményeit.

Nekem mindegy, a te dolgod, legalább felpezsdítem kicsit a fórumot. De azt soha nem fogom hagyni, hogy kis hurkagyerekek beszólogassanak.

Idézetet írta: Szigo Dátum december 11, 2020, 11:56:06
Már megbocsáss, de semmi minősíthetetlen stílus sincs benne. Aki beleszáll valakibe, készüljön arra, hogy visszakapja ugyanabban a stílusban.

Idejössz trollkodni, beszólsz nekem, akkor készülj arra, hogy ezt nem hagyom annyiban. Mit képzelsz magadról kisfiú? Ugass, akinek akarsz, de ha belém állsz, akkor viseld a következményeit.

Nekem mindegy, a te dolgod, legalább felpezsdítem kicsit a fórumot. De azt soha nem fogom hagyni, hogy kis hurkagyerekek beszólogassanak.

Engedd el szépen azt a pár Ft-ot szigókám, mert lássuk be, itt igazából te vagy a kisfiú, aki most jól megsértődött. ;D

"Én is akarok valami okosat mondani" - Paulo Coelho öccse.

Idézetet írta: hurkabalint Dátum december 11, 2020, 12:02:10
Engedd el szépen azt a pár Ft-ot szigókám, mert lássuk be, itt igazából te vagy a kisfiú, aki most jól megsértődött. ;D

hurkica, látom, nem fog menni, hogy elengedd a hülyeséged. Most szépen megsimogatom a fejed.

Korábban kell felkelned, hogy én rád (pont rád? ki vagy te? még életemben nem hallottam rólad) megsértődjek. Én egyszerűen visszatrollkodlak, mert te csak abból értesz.

Folytathatod estig, hogy "te vagy a ciki", csak ez óvodás szint. Engedd el, búcsúzz el mára.


Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 11, 2020, 11:29:21
Bálintkám, mit szólsz egy párbajra? Szigo versus te (nyilván ha előbbi is vállalja).

30 nap, 30 tipp.  ;)

Egy lófszt, ringbe velük  ;D

Nyugi srácok, egy ilyen témánál sokkal rosszabb dolgok vannak a világban, ami miatt érdemes morgolódni, vagy vitatkozni valakivel... Igyatok meg egy sört egy meccs mellett és píísz!  :beerchug:

Idézetet írta: Várda64 Dátum december 06, 2020, 19:34:10
Nem biztos, hogy így marad, mert későn vettem észre, hogy áttették másnapra. Tehát 48 órán belül lejátszották, ami azt jelenti, hogy a push tippeket elő kellene varázsolni és rendesen kiértékelni. A sportszerűség is ezt diktálja.

Hmm... látom át lett téve push-ból vesztesre... Ha jól tudom, a kínálat, meg az odds kiírások az Unibet működése alapján kerülnek be a játékba... Én ott ugyanígy megtettem, amikor az elemzést írtam, és ott én visszakaptam a tétemet... szóval az Unibet push-ra értékelte a fogadást, ami el lett tolva... nyilván nem reklamálok, mert ha lett volna időm, sanszos, hogy másnap is berakom Guru-ba... de nem volt, lecsúsztam róla... Így ergo egy technikailag push-olt fogadás került be vesztesnek...  :)  Nem reklamálni akarok, csak korábban megannyi ilyen szituban 10/10-szer push maradt a fogadás... rengeteg ilyen alkalom volt már., guru-ban is meg a többi tippjátékban is... Csak csodálkozom, hogy most meg át lett javítva utólag...  ???

Nem az Unibet szabályait követjük (miért is tennénk?), hanem a sajátjainkat.  ;)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 12, 2020, 20:11:21
Nem az Unibet szabályait követjük (miért is tennénk?), hanem a sajátjainkat.  ;)

Oké, nyilván, csak ugye az Unibet későn rakta vissza a kínálatba a meccset, így ha időben észbekapok sem tudtam volna beküldeni a tippet a Guru-ba, mert a 6 órás korláton belül lettem volna... És ha nyertes lenne, de push marad, eszembe se jutott volna reklamálni így, hogy nem tudtunk róla egyeztetni azelőtt, hogy lejátszották volna a meccset... ezért próbáltam írni előtte, de nem sikerült megbeszélni, nem kaptam meg rá az áldásotokat... maradt a push értelemszerűen... Korábban rengeteg hasonló sztori volt, ahol ha halasztás miatt egyszer push lett, akkor maradt a push, kimeneteltől függetlenül... Én csak ezt furcsállom, hogy ez esetben vissza lett javítva, amikor eddig soha nem volt ilyen.  :)  Mert akkor így következetesen vissza lehetne reklamálnia a játékosoknak az elmúlt esetekből az olyan tippeket, amikor valaki ezzel épp jól járt volna... Nyilván ez egyáltalán nem áll szándékomban, és nem is akarom túlspilázni az ügyet, ugyanúgy csinálom tovább, mint eddig... csak épp nem esett túl jól ez a kivételezés ezzel az egy esettel, ami így -5 pontot jelent minden Gurus versenyben, amiben benne vagyok. Ahol tudjuk, hogy 5 egységért kőkeményen meg kell dolgozni...  :)

Na mindegy, tudjátok, hogy én nem vagyok az a kötekedő típus, most sem ez a célom, csak erre a következetlenségre próbáltam felhívni a figyelmet, aminek most áldozatául estem. De megértem, és elfogadom a dolgot!

Peace!  :beerchug:

Játékszabályok
"12. Felfüggesztett esemény esetén (ha nem játsszák le 24 órán belül) a tippet 1.00-ás szorzóval dolgozzuk fel. Kivétel tenisz, ahol megvárjuk a mérkőzés végét."
Lejátszották.
Szerintem a korábbi eseteknél nem időlimiten belül játszották le az eseményeket és ezért lett push. Ha régebben történt ilyen, akkor meg szólni kell. Ha jogos az "óvás", akkor úgyis javítás lesz. Másnak sem érdeke, hogy valami rosszul legyen kiértékelve. Max a riválisoké, de ők meg nem döntenek 😀

Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 12, 2020, 22:21:10
Oké, nyilván, csak ugye az Unibet későn rakta vissza a kínálatba a meccset, így ha időben észbekapok sem tudtam volna beküldeni a tippet a Guru-ba, mert a 6 órás korláton belül lettem volna... És ha nyertes lenne, de push marad, eszembe se jutott volna reklamálni így, hogy nem tudtunk róla egyeztetni azelőtt, hogy lejátszották volna a meccset... ezért próbáltam írni előtte, de nem sikerült megbeszélni, nem kaptam meg rá az áldásotokat... maradt a push értelemszerűen... Korábban rengeteg hasonló sztori volt, ahol ha halasztás miatt egyszer push lett, akkor maradt a push, kimeneteltől függetlenül... Én csak ezt furcsállom, hogy ez esetben vissza lett javítva, amikor eddig soha nem volt ilyen.  :)  Mert akkor így következetesen vissza lehetne reklamálnia a játékosoknak az elmúlt esetekből az olyan tippeket, amikor valaki ezzel épp jól járt volna... Nyilván ez egyáltalán nem áll szándékomban, és nem is akarom túlspilázni az ügyet, ugyanúgy csinálom tovább, mint eddig... csak épp nem esett túl jól ez a kivételezés ezzel az egy esettel, ami így -5 pontot jelent minden Gurus versenyben, amiben benne vagyok. Ahol tudjuk, hogy 5 egységért kőkeményen meg kell dolgozni...  :)

Na mindegy, tudjátok, hogy én nem vagyok az a kötekedő típus, most sem ez a célom, csak erre a következetlenségre próbáltam felhívni a figyelmet, aminek most áldozatául estem. De megértem, és elfogadom a dolgot!

Peace!  :beerchug:

Nem igazán értem, hogy miért szerettél volna te újra tippelni az adott mérkőzésre. December 3-án küldted be az indokolt tipped. A mérkőzést eredetileg december 4-én kellett volna lejátszaniuk, s halasztás miatt december 5-én került rá sor.

Aki esetleg kétszer küldte be (csabax, Szigo), annak a második tippje törölve lett. Feldolgozáskor mi csak a szabályzatot követtük, de egyébként nem olyan gyakori ez az eset. Amikor halasztanak egy mérkőzést, azt általában nem játsszák le 24 órán belül. Nyilván ezt a 24 órát is lehet boncolgatni.

Korábban ha valamit elkönyveltünk pushként, azt általában nem játsszották le 24 órán belül (halasztás után). Ha ez mégis megtörtént, akkor kellett volna reklamálni. Gondolhatod, hogy naponta hány feldolgozandó eseményünk van, sokszor emberfeletti teljesítményt nyújt kollégánk. Hálásak is vagyunk neki, és ezek mellett még sokszor ki kell szimatolja a trógereket is.  ;D

Idézetet írta: gavrilo14 Dátum december 12, 2020, 23:07:58
Játékszabályok
"12. Felfüggesztett esemény esetén (ha nem játsszák le 24 órán belül) a tippet 1.00-ás szorzóval dolgozzuk fel. Kivétel tenisz, ahol megvárjuk a mérkőzés végét."
Lejátszották.
Szerintem a korábbi eseteknél nem időlimiten belül játszották le az eseményeket és ezért lett push. Ha régebben történt ilyen, akkor meg szólni kell. Ha jogos az "óvás", akkor úgyis javítás lesz. Másnak sem érdeke, hogy valami rosszul legyen kiértékelve. Max a riválisoké, de ők meg nem döntenek 😀

Értem én, nincs ezzel gond... tiszta sor... Csak korábban is sok ilyen volt... Akár olyan is, hogy 13:00 helyett 14:00-kor kezdődött a meccs, és így is push lett, pedig az bőven 24 órán belül volt (kimenetelre már nem emlékszem, hogy nyertes, vagy vesztes volt, de nem is lényeg  :) )... Szóval nekem itt nincs bajom ezzel, meg mint írtam, elfogadom, csak csodálkoztam, mert korábban ilyenre még nem volt példa, bármelyik tippjátékról is beszélünk, hogy utólag a push-t átjavítottuk, ennyi...  :) De túl vagyunk rajta, ezentúl figyelek az ilyenekre, és szólok, ha javításra lesz szükség.  :)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 12, 2020, 23:52:09
Nem igazán értem, hogy miért szerettél volna te újra tippelni az adott mérkőzésre. December 3-án küldted be az indokolt tipped. A mérkőzést eredetileg december 4-én kellett volna lejátszaniuk, s halasztás miatt december 5-én került rá sor.

Azért, mert korábban az ilyen eseteknél nekem kivétel nélkül push maradt a kiértékelés, akkor is, amikor csak 1-2 óra csúszással lett lejátszva a meccs. És mivel láttam, hogy már ki van értékelve push-ra a meccs ebben a szituba, én pedig bíztam a tippben, megpróbáltam meccs előtt még írni, hogy újra játékba küldhessem, mert a korábbiakból kiindulva push maradt volna. De mondom, nem problémázunk ezen az 5 ponton, több is veszett már Mohácsnál  ;D  Csak rácsodálkoztam, hogy ilyen még nem volt, ennyi... Na, további sok zöld tippet a csapatnak, nyomjuk tovább!  ;) :beerchug:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 13, 2020, 14:11:20
Csak rácsodálkoztam, hogy ilyen még nem volt, ennyi...
Már maga a "pusholás" is tévedés volt részemről, de későn vettem észre, hogy másnap mégis megrendezik a mérkőzést, ezért minden aznapi tippet pusholtam. Viszont így nekem egyszerűbb volt visszakeresni.
A rendbetételéről meg annyit, hogy szerencsésebb lett volna reggel a javítás után elrendezni az egészet, de erre időhiány miatt csak az esti órákban volt lehetőségem.