OTP Bank Liga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kizárólag a győzelem elfogadható!

A szorult helyzetben lévő DVTK-n csak a három pont segítene! Olvasd tovább


Azért elég komolyat megy így 2021-ben a Kisvárda. Nem hiszem, hogy közülük is bárki gondolta volna, hogy a Fehérvár-Fradi duó után 4 ponttal lesznek gazdagabbak. Idén ők játszák a Mezőkövesdet, abszolút meglepetés-csapat, bár a mutatott játék - elnézést előre is Várdától - nem épp közönség szórakoztató. De gondolom Szabolcsban aligha érdekel ez bárkit is. Nagyon úgy fest, hogy ha így folytatják Supkáék, akkor a Puskás mellett ők lesznek leginkább esélyesek az EL-re....na ha ez bekövetkezik, akkor Várda szerintem napokra eltűnik az ott kitörő, napokig tartó brazilos fieszta miatt!!! Vianaék tuti rögtönöznek egy Samba di Janierot!  :D :D :D

Idézetet írta: robmiller Dátum január 30, 2021, 19:52:07
a Puskás mellett ők lesznek leginkább esélyesek az EL-re...

Akarod mondani Konferencia Ligára! Tudom, tudom a megszokás. :)

Minden amit tudni kell a Konferencia Ligáról:
https://www.sportfogadas.org/elozetesek/minden-amit-a-konferencia-liga-lebonyolitasarol-tudni-kell-podcast

Bevallom még el vagyok maradva a videó megtekintésével, de ami késik...főleg most, mert akkor úgy tűnik, nálam teljes még a homály!  :o ;D

Ki kell mondani(le kell írni). A DVTK és a Budafok fog kiesni, nagyon gyengék. Előbbinek szurkolok, de jobb lesz végre kiesni, sokkal jobb. A Hamburgnál is addig járt a korsó a kútra, míg egyszer eltört. Nálunk is ez van. Legalább lesz tíregyi túra.  :'(

Idézetet írta: robmiller Dátum január 31, 2021, 15:40:57
Bevallom még el vagyok maradva a videó megtekintésével, de ami késik...főleg most, mert akkor úgy tűnik, nálam teljes még a homály!  :o ;D
@robmiller Sajnos míg nem nézed meg, addigra továbbra is csak a Budafokról vagy a DVTK-ról írhatsz. Őket nem fenyegeti az "EL"(ami KL) 😀😀

Idézetet írta: gavrilo14 Dátum január 31, 2021, 18:54:19
@robmiller Sajnos míg nem nézed meg, addigra továbbra is csak a Budafokról vagy a DVTK-ról írhatsz. Őket nem fenyegeti az "EL"(ami KL) 😀😀

Holnap pótolom az elmaradást!  :-X

Szerdán jön a hétközi Derbi

Szerda este kerül megrendezés a 231. Derbi, melyen az Újpest látja vendégül az ősi rivális FTC-t! Olvasd tovább


Nézem ezt az Ute-Fradit, s hallgatom a bejátszott szurkolást....milyen hangulatos lenne egy fél perces ""buzi emelesz" ...de hát úgy tűnik kivágták. Már semmi sem a régi

Matyóföldön potyognak a gólok, ha a Honvéd a vendég

Szombaton délután a nemrég edzőváltásokon átesett Mezőkövesd és Honvéd párharcára fogadhatunk! Olvasd tovább


Hegedűs akkora gólt ragasztott Dombónak vagy 25-ről, hogy bármelyik bajnokságban megállná a helyét! Egyébként hihetetlen nehéz terep fogadási szempontból ez a magyar foci. Vegyük a Kisvárdát! Tök jól rajtolnak idén, verik a Fehérvárt - még a hullámvölgy ellenére is ez nagy szó -, majd nem is a legerősebb kerettel ikszelnek a Fradival a Groupamában! Az embert azt hinné, hogy na akkor itt most megvan a lendület, erre otthon kikapnak az MTK-tól, most meg a sereghajtó vezet 2:0-ra már a félidőben ellenük. Durván hullámvasút, és ez nem csak a Kisvárdára igaz természetesen!

Első félidő után DVTK-Kisvárdáról:
Nagyon örülök, hogy az általam leggyengébbnek vélt 4 játékosból egyik sem kezd(Antal, Karan, Rui Pedro és Ivanovski). Andó-Szabó a spori: róla köztudott, hogy utálja a miskolciakat, most mégis szerintem kamutizit adott meg a csapatomnak. Vanecek nagyon jó, az a Prenga gyerek csak faulttal tudja mindig megállítani(kb. 5 eddig és még nem kapott lapot!). Bumba "legyintése" nálam sem ért pirosat. Hegedűs második szabija legalább bement, bár szerintem az Dombóé volt. Malenica fingom nincs milyen kapus, hisz nem is lőttek a vendégek kapura.
A Kisvárda megnyugodhat,  szerintem 10 pontot összekapar még a bajnokságban, de kábé játékban a Diósgyőrrel veszem egy kalap alá- a két "legsótlanabb" csapat a bajnokságban. Bár a vendégek mentségére szólhat, hogy azzal a két vadbarommal a vezetőségben erőn felül teljesítenek(Révész+ Szentes).

A legnagyobb videomegosztón biztos van olyan video, ahol ez a rigmus elhagzik, állítsd be, végtelenítsd. :D De amúgy tényleg kár, hogy a régi jó dolgokból...

Idézetet írta: Sound Dátum február 03, 2021, 20:33:44
Nézem ezt az Ute-Fradit, s hallgatom a bejátszott szurkolást....milyen hangulatos lenne egy fél perces ""buzi emelesz" ...de hát úgy tűnik kivágták. Már semmi sem a régi


Rebrov nem kicsit kritizálta az MLSZ-t a pálya állapota miatt. Dorogon jó kis dagonyaparti várható. Ezt el kellett volna halasztani, akármennyire is erőltetett a menet. Nem csodálom ha az ukrán idénre megunná a magyar közeget, és arrébb tolná a biciklit. Kinőtte az NB1-et ez a tréner jócskán.