Férfi Kézilabda BL 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


október 11, 2018, 10:24:35, SPF Admin
Férfi Kézilabda BL 2018/19

Itt lehet beszélgetni a 2018/19-es férfi kézilabda BL eseményeiről.  :topbet_125:

A Telekom Veszprém francia földön keresi a sikert

Az EHF Bajnokok Ligájának újabb fordulója alkalmával, a 25-szörös magyar bajnok a Montpellier otthonába utazik. Tovább


Valaki tudja miért esett 1,70-ről 1,37re a motor oddsa, a zagreb ellen? nekem a horvátok erősebbnek tűnnek, de már 4,25-nél járnak

Idézetet írta: hubika88 Dátum október 13, 2018, 13:45:33
Valaki tudja miért esett 1,70-ről 1,37re a motor oddsa, a zagreb ellen? nekem a horvátok erősebbnek tűnnek, de már 4,25-nél járnak

oldalukon annyi van hogy kapusuk megsérült, meg kell várni a holnapi keretet

#5 április 24, 2019, 19:41:31, csak1tomi
Figyelmeztetés: ebbe a téma nem érkezett új hozzászólás legalább 120 napja.

:laugh: :D

1. félidő  Flensburg   1,70
15:15


>:(

nah PSG te balfasz, de leaglább kiestek a faszba.  :bash: :bash: ;D

Az ugy eros h mindenhol eldolt a tovabbjutas az elso korben

#8 május 05, 2019, 18:41:30, csak1tomi
Kielce +9,5   1,40
35:26

Ki szerzi a Veszprém - Vive Kielce kézilabda mérkőzésen a Veszprém első gólját és mikor?

Tippelj most (nem ebben a fórumtémában) és 5 000 Forint ütheti markod.

Barcelonaban tananyag hogyan kell elbukni egy megnyert meccset?  ;D
Alapesetben a Vardart szerettem volna ellenfelnek, de igy ekkora forditas utan mar nem biztos hogy annyira jo ez a Veszpremnek  :-\

 ;D :D
Úgy voltam vele nem nézem meccset mert simán nyer a Barca. Nézem félidőbe 16:9 oké
Most nézem mi lett a vége Vardar nyert. Szééép ;D :laugh:
Holnap végre veszprém Bl-t nyer hey hey :angel:

Idézetet írta: csak1tomi Dátum június 01, 2019, 20:19:08
;D :D
Úgy voltam vele nem nézem meccset mert simán nyer a Barca. Nézem félidőbe 16:9 oké
Most nézem mi lett a vége Vardar nyert. Szééép ;D :laugh:
Holnap végre veszprém BL-t nyer hey hey :angel:

Én is nagyon bízom benne hogy végre sikerül nekik. Hosszú évek óta hajszolják ezt a BL serleget, ekkora esély mint ma talán soha nem volt rá, mondhatni ők a favoritok, persze itt már egy ilyen döntőben minden lehet.
Láttuk tegnap a Vardar hogy fordított, korábban meg láttuk a Veszprémet hogy bukta a bukhatatlant a Kielce ellen pont akit tegnap vertek.
Sterbik nem lesz, Nagy Lacit nem tudom, tegnap az volt, hogy lehet ő sem.
Ezzel együtt most tényleg nagyon jók az esélyei a Veszprémnek.


hát ez megint betli, kb egy percig sem volt esélye h nyerjenek

mondjuk egy pillanatra se tom sajnálni őket, mikor a vardar kiütötte a szegedet akk örültek maguknak h szégyen a vardartól kikapni, most meg a világ egyik legjobb csapatától kapnak ki... karma  ;D