Zene

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Enyhen mutal a hangja a kiscsajnak. Vagy buheralva lenne?
Mindegy,nekem bejott. 5-6ev mulva mar nem csak a hangja lenne erdekes szamomra.  :bash: :D


nézegetem itt a fòrumot, és ràakadtam az open stage-re... :DD Hihetetlen nagy àllatok!

hogy tudnak ennyi marhasàgot összehordani?!

Idézetet írta: GixerZsolti Dátum május 03, 2012, 06:25:41
hogy tudnak ennyi marhasàgot összehordani?!

Élettapasztalat. Néha egy kész kihívás Erdélyben lakni...

Idézetet írta: Milan Dátum május 03, 2012, 07:48:35
Élettapasztalat. Néha egy kész kihívás Erdélyben lakni...

Màr albumot is töltöttem le, ritka nagy arcok! Akkoràkat szakadok rajta mint még soha semmin... Mee Csengő Zolivaa megcsaatàà!!:DD


Két haverom legújabb track-je, aki bírja a hasonló stílust, annak ez is be fog jönni! Jó zenehallgatást!
EzymegaHolla - Bonyolult ( Affirmative Action Instrumental) Remix


Továbbra sem értem, hogy ez a Keresztes Ildikó mi a faszomat keres ott az x-faktorban ;D Legjobb amikor a másik 3 mondja hogy ez szar volt, ő meg erősködik, hogy kurva jó... rendesen lehúzza a műsor színvonalát :noway:

Malek te meg rohadj meg, abba a "szobába" én is beléptem volna... ;D

Nagyon gáz a 28 éven felüliek kategória, még a kisjimmy is továbbmehetett, hiszen ha körbenéztél a többire, akkor azt mondhatjuk, hogy a gáz éneklése ellenére is jogos volt a továbbjutása. Ha pedig a nagyarcú csaj 7.-ként továbbmehetett, akkor a fiúknál is megérdemelte volt az erdélyi srác...

Az sms küldésre behülyíthető népréteg nagy részét tinilányok, romák és alacsony műveltségi szintű lakosok alkotják. Első csapat tolja majd a szépfiúkra meg a fekete srácra, a másik a romalányra, a harmadik pedig Jimmy fiára. Miután az már rég eldőlt, hogy pénz addig van a gyerekekben amíg a műsor tart, utána egyik sem fog befutni semmilyen karriert, ezért csak a nézettség és az élőadásokból befolyó bevétel számít. A tartalom csak egy bizonyos szintig érdekes, de azt elérik a beépített professzionális táncosok és musicalszínészek által. Így lesz a program emészthető, de egyben szánalmas is. Kár...

Idézetet írta: Latzka Dátum október 01, 2012, 13:00:47
Nagyon gáz a 28 éven felüliek kategória, még a kisjimmy is továbbmehetett, hiszen ha körbenéztél a többire, akkor azt mondhatjuk, hogy a gáz éneklése ellenére is jogos volt a továbbjutása. Ha pedig a nagyarcú csaj 7.-ként továbbmehetett, akkor a fiúknál is megérdemelte volt az erdélyi srác...

Ja elég gáz...amúgy az az 50 éves amelyik a tankcsapdát tolta mit keresett ott? kocsmába részegen tolnak ilyet, vagy jobbat ;D

Amúgy kisjimmy megnyerheti (nem azért mert neki van a legjobb hangja)...vagy a sok roma közül valamelyik.


Idézetet írta: söprű Dátum október 01, 2012, 13:11:18
Miután az már rég eldőlt, hogy pénz addig van a gyerekekben amíg a műsor tart, utána egyik sem fog befutni semmilyen karriert, ezért csak a nézettség és az élőadásokból befolyó bevétel számít. A tartalom csak egy bizonyos szintig érdekes,

Igen, meg hogy legyen a lapoknak miről írni; túl megrendezett az egész. Ez kibontakozó románc (nagyarcú csaj és Piperkőc Géza között) is csak egy nagy kreálmány, de végül is csak teljesítik a buta nép igényét. És ez még szerintem egy bőven nézhető műsor így is; volt 'szerencsém' egy pár perc I love RamboJohnyhoz, hát az már tényleg a televíziózás legalja :D :bash:

#29 október 09, 2012, 14:52:14, jaaas
Tánctanárt keresek, az alábbi koreográfia betanítására ;D

PSY - GANGNAM STYLE (강남스타일) M/V

Bár azzal is megelégszem, ha vki átdobja az 1:20kor átvágtató, majd 1:23kor teljes alakban feltűnő csaj elérhetőségeit :beerchug: