Bingójáték a nagy bingó téma.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2 font a 14-15 óra közötti bingon. (jól a végén adta) 14-15 óra között még sosem nyertem :) (bet365)

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 19, 2016, 15:12:18
2 font a 14-15 óra közötti bingon. (jól a végén adta) 14-15 óra között még sosem nyertem :) (bet365)
Én nem nyertem semmit a bet365 oldalán,kiváncsi lennék,hogy a déli 4ingyenes játékon nyert összeg-itt is a fő számlára-e kerül mint a wh-n.Ma az unibeten megint nyertem ma 0,75euro jött. :beerchug:

Idézetet írta: fili76 Dátum január 19, 2016, 16:32:36
Én nem nyertem semmit a bet365 oldalán,kiváncsi lennék,hogy a déli 4ingyenes játékon nyert összeg-itt is a fő számlára-e kerül mint a wh-n.Ma az unibeten megint nyertem ma 0,75euro jött. :beerchug:

Bet365-n is van 4 ingyenes játék délben? Melyik terem?

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 19, 2016, 16:35:38
Bet365-n is van 4 ingyenes játék délben? Melyik terem?
Igen van a night on the town teremben 12:11,12:22,12:38,12:49-kor és megegyezik a wh-diamond termében lévő ingyenes sorsolással.A wh-n ezen a 4ingyenes sorsoláson nyert összeg automatikusan a főszámlára megy nem kell forgatni,ezért vagyok kiváncsi,ha valaki nyert már bet365 oldalon ezen a 4sorsolás bármelyikén,akkor hogy van.

A Bet365-n hol találom meg a Bingót és mikor van ?

Köszi a választ előre

Idézetet írta: euro1000 Dátum január 19, 2016, 20:39:46
A Bet365-n hol találom meg a Bingót és mikor van ?

Köszi a választ előre

Angolra kell állítani a nyelvet és akkor megjelenik. Első oldalon le van írva mikor vannak ingyenesek.

Idézetet írta: fili76 Dátum január 19, 2016, 18:40:28
Igen van a night on the town teremben 12:11,12:22,12:38,12:49-kor és megegyezik a wh-diamond termében lévő ingyenes sorsolással.A wh-n ezen a 4ingyenes sorsoláson nyert összeg automatikusan a főszámlára megy nem kell forgatni,ezért vagyok kiváncsi,ha valaki nyert már bet365 oldalon ezen a 4sorsolás bármelyikén,akkor hogy van.

Köszi akkor holnap azt is kipróbálom. Ma eddig 4x villogott (1TG) 5 fontos játéknál és egyszer sem adta be. :-\

Idézetet írta: fili76 Dátum január 19, 2016, 18:40:28
Igen van a night on the town teremben 12:11,12:22,12:38,12:49-kor és megegyezik a wh-diamond termében lévő ingyenes sorsolással.A wh-n ezen a 4ingyenes sorsoláson nyert összeg automatikusan a főszámlára megy nem kell forgatni,ezért vagyok kiváncsi,ha valaki nyert már bet365 oldalon ezen a 4sorsolás bármelyikén,akkor hogy van.
Ma "majdnem" kiderült 4 linenél 1TG volt. 40-s szám kellet volna húztak még párat, de nem adta be. :'( :D

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 20, 2016, 13:38:10
Ma "majdnem" kiderült 4 linenél 1TG volt. 40-s szám kellet volna húztak még párat, de nem adta be. :'( :D
Rengeteg a játékos és nagyon pici az esély,de előbb-utóbb majd csak szerencséd lesz.Nekem hétköznap nincs igazán időm,este 8kor játszom fél 10ig,wh-t meg most hanyagolom,majd azt csak szombaton.Unibeten is addig szoktam általában,de ott legalább azért nyerek is,bet265 az utóbbi napokban nem adott semmit,pedig hajtok már az 5fontra,csak nem tudom melyik teremben érdemes próbálkozni bónuszt forgatni.

Idézetet írta: fili76 Dátum január 20, 2016, 16:04:18
Rengeteg a játékos és nagyon pici az esély,de előbb-utóbb majd csak szerencséd lesz.Nekem hétköznap nincs igazán időm,este 8kor játszom fél 10ig,wh-t meg most hanyagolom,majd azt csak szombaton.Unibeten is addig szoktam általában,de ott legalább azért nyerek is,bet265 az utóbbi napokban nem adott semmit,pedig hajtok már az 5fontra,csak nem tudom melyik teremben érdemes próbálkozni bónuszt forgatni.
Hát igen.
Bet365-t én nem értem minden nap ua az a 10-20 ember biztos nyer. Mi értelme mindig ugyanazoknak a játékosoknak a zsebét tömni? (sajnos továbbra is ezt látom) Sokkal nagyobb az esély, hogy pénzt vesznek ki belőle..

Idézetet írta: fili76 Dátum január 19, 2016, 18:40:28
Igen van a night on the town teremben 12:11,12:22,12:38,12:49-kor és megegyezik a wh-diamond termében lévő ingyenes sorsolással.A wh-n ezen a 4ingyenes sorsoláson nyert összeg automatikusan a főszámlára megy nem kell forgatni,ezért vagyok kiváncsi,ha valaki nyert már bet365 oldalon ezen a 4sorsolás bármelyikén,akkor hogy van.
0.12 fontot nyertem beten és a bónuszhoz írta... :D Szóval megvan a válasz.
Ja és 4x-s forgatási követelmény, szal szokásos.

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 21, 2016, 12:55:38
0.12 fontot nyertem beten és a bónuszhoz írta... :D Szóval megvan a válasz.
Ja és 4x-s forgatási követelmény, szal szokásos.
Köszönöm szépen,akkor a wh-n jobb nyerni.Sok hasonló név.....szerintem ez mindenhol igy van,engem inkább az dühit,ha 600ember közül valaki 3x nyer egy játékban.Pl.ma is fortuna 3sort elvitt,már az hatalmas mázli,ha valaki 1x nyer de,hogy 2x vagy még 3x is,mennyi rá az esély matematikailag....Egy másik pedig 2xhouset két egymást követő játékban,persze ingyenesen ugyanennyi ember mellett,ugye ahol mindenkinek hasonlóak a feltételek,óriási mázlisták.Bet365 oldalán viszont még mindig nincs olyan sok ember,ami növeli az esélyeket,meg érdekes mód senki nem játszik a chat játékokon.Múltkor 3x nyertem,azaz csak nyertem volna,mert nem volt csak 2résztvevő.Unibeten ilyen gond freenél nincsen. ;D

Idézetet írta: fili76 Dátum január 21, 2016, 15:05:30
Köszönöm szépen,akkor a wh-n jobb nyerni.Sok hasonló név.....szerintem ez mindenhol igy van,engem inkább az dühit,ha 600ember közül valaki 3x nyer egy játékban.Pl.ma is fortuna 3sort elvitt,már az hatalmas mázli,ha valaki 1x nyer de,hogy 2x vagy még 3x is,mennyi rá az esély matematikailag....Egy másik pedig 2xhouset két egymást követő játékban,persze ingyenesen ugyanennyi ember mellett,ugye ahol mindenkinek hasonlóak a feltételek,óriási mázlisták.Bet365 oldalán viszont még mindig nincs olyan sok ember,ami növeli az esélyeket,meg érdekes mód senki nem játszik a chat játékokon.Múltkor 3x nyertem,azaz csak nyertem volna,mert nem volt csak 2résztvevő.Unibeten ilyen gond freenél nincsen. ;D
Nincs mit! Így van WH-n jobb nyerni.
Mik ezek a bizonyos chat játékok? Láttam múltkor is említettétek, de hol mit kell csinálni? :)

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 21, 2016, 15:28:47
Nincs mit! Így van WH-n jobb nyerni.
Mik ezek a bizonyos chat játékok? Láttam múltkor is említettétek, de hol mit kell csinálni? :)
Mindig leirja a chat moderátor pld tippelj 3számot sorsolás előtt,aztán mikor eltalálod akkor ird be a sorsolás közben,vagy irj be 2számot aminek összege 21,vagy 3számot ami 6ra végződik és igy tovább.... az első aki eltalálja nyer pl.unibeten 2font bingó bónuszt.Bet365 oldalán nem tudom miért nem játszanak.Unibeten feltétel,hogy legyen 1szelvényed,igy ingyenesben játszom a legtöbbször mostanában,pénzért karácsony óta nem bingózom.

Sziasztok!

Bet365-ön milyen időközönként van ingyenes bingo?

Előre is köszi a segítséget!