F1 - Pit Stop

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Alig mutatták be a McLaren új autóját, máris panaszkodnak rá!

Az új csapatfőnök nem rejti véka alá a dolgokat, elmondta hogy fejlesztések kellenek majd a szezon elején. Addig lesznek hibák és hiányosságok az új autón! Olvasd tovább


Forma-1 tipp: Spóroltak a festék súlyával a Mercedesnel

Kevesebb festék lesz a német istálló autóin, amiért állítólag 3 tizeddel gyorsabbak lesznek. Mindeközben Toto Wolff szavai alapján nincs minden rendben a csapatnál. Olvasd tovább



Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum március 02, 2023, 10:51:48F1 verseny előzetes: 2023-as Bahreini Nagydíj

Készen állsz egy újabb F1-es szezon izgalmaira? Olvasd tovább

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de számomra a F1 Damon Hill és Senna idején volt izgalmas, azóta viszont lejtő..."No Májk, No..."  ;D

Idézetet írta: Milán Dátum március 02, 2023, 21:25:42Nem tudom ti hogy vagytok vele, de számomra a F1 Damon Hill és Senna idején volt izgalmas, azóta viszont lejtő..."No Májk, No..."  ;D
Csatlakozok.
Vajon azóta is keresik Damon Hillt?

Az elmúlt pár évben jó, ha 2-3 futamot végignéztem; régen mindet. Az eredményeket követtem, de egyre unalmasabbnak találtam. Pár napja viszont elkezdtem nézni a netflixen a Formula 1: Drive to Survive-t, az marhára leköt, nekem nagyon tetszik és legalább jobban megismerem a pilótákat.

Illetve a szezon előtt tervezek egy konstruktőri fogadást a Red Bullra, az talán még erősebb tipp, mint Verstappen győzelme. Ha nagy téttel megtenném, akkor tuti nézném újra a futamokat ;D


F1 verseny előzetes: 2023-as Szaúd-Arábiai Nagydíj

Egy gyorsabb pályán folytatódik a száguldó cirkusz története, ezúttal Jeddah lesz a helyszín. Lássuk mit várhatunk a pilótáktól, lesz-e újabb underdog meglepetés és ki lehet Verstappen kihívója? Olvasd tovább


A címvédő és kétszeres világbajnok Max Verstappen (Red Bull) csak a 15. pozícióból kezdi majd a futamot, mert műszaki hiba miatt feladni kényszerült az időmérő edzést.

Sergio Pérez, a Red Bull mexikói versenyzője volt a leggyorsabb a Forma-1-es Szaúdi Nagydíj szombati időmérő edzésén, így a vasárnapi futamot ő kezdheti majd az élről.

És ezek után h2h:

Verstappen  2,10
Perez 1,66

Ez nekem durva, hogy majdnem egál szorzók :o:

Idézetet írta: Latzka Dátum március 18, 2023, 20:42:01A címvédő és kétszeres világbajnok Max Verstappen (Red Bull) csak a 15. pozícióból kezdi majd a futamot, mert műszaki hiba miatt feladni kényszerült az időmérő edzést.

Sergio Pérez, a Red Bull mexikói versenyzője volt a leggyorsabb a Forma-1-es Szaúdi Nagydíj szombati időmérő edzésén, így a vasárnapi futamot ő kezdheti majd az élről.

És ezek után h2h:

Verstappen  2,10
Perez 1,66

Ez nekem durva, hogy majdnem egál szorzók :o:

Szépen feljött a holland a 2. helyre, de Perez elsősége azért nem volt veszélyben. Tenni kellett volna :laugh:

Mégsem csatlakozik a Porsche az F1-hez 2026-ban

A Porsche bejelentette, hogy nem kíván beszállni a Forma-1-be 2026-ban, miután a Volkswagen tulajdonában lévő vállalat és a többi gyártó közötti tárgyalások kudarcba fulladtak. Olvasd tovább

Hogyan befolyásolják a szabályváltozások a 2023-as Forma-1-et?

A szabályok és a járművekre vonatkozó követelmények minden szezonban változnak , de vajon ezek hatással vannak-e arra, hogy miként fogadunk az F1-re? Olvasd tovább


F1 verseny előzetes: 2023-as Ausztrál Nagydíj

Minden idők leggyorsabb Ausztrál Nagydíját láthatjuk 2023-ban.
 Olvasd tovább


F1 verseny előzetes: 2023-as Azeri Nagydíj

Négy hét után újra követhetjük a száguldó cirkusz drámáit! Olvasd tovább


Hagyná vb-címet nyerni a RedBull vajon Sergio Perezt? Vagy szimplán Schumi-Massa-Barichello-Irvine téma van újraélve? És ez az idény is mindenképp Verstappené lesz?

Verstappen sokkal jobb pilóta, mondjuk nem ez volt a kérdéses, felvetésed.  :)  Szerintem egyébként nem hagyná, hogy szigorúan csak a kérdésre válaszoljak. Az előző idényben 146 pontot vert a 2.-ra Verstappen úgy, hogy az első 4 versenyéből 2 darab nullázása is volt.

Gondolom én, arról is szól ez, hogy legendákat gyártanak, és mint ilyen, Verstappen az lesz/lehet, Perez meg mellette igazából egy 'senki'. Én még a Barrichello/Massa kategóriába sem tenném.

Tán tavaly írtam, olyan most a Red Bull fölény, hogy ha Verstappen mellett egy majom lenne a kormány mögött a 2. RB-ban, akkor is konstruktőri világbajnok lenne a RB.