Kilenc

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


április 04, 2014, 12:58:55, Milan
"Kilenc"

Vegyél részt a speciális születésnapi játékunkon ingyen, s valós pénznyereményben részesülhetsz.

Ezt a játékot a Sportfogadas.org 9.-ik születésnapja alkalmából rendezzük, s minden a 9-es szám körül fog forogni.

Minden résztvevő (játékos) egyenlő eséllyel indul, hisz kezdetben virtuális számlájukon 900 virtuális Forintot találnak és ebből az összegből helyezhetnek el fogadásokat játékunkban.
A játékban csak 9-es gyűjtő fogadásokat lehet tenni, s az eredmények függvényében a játékosok rangsorolva vannak.

E speciális játék végén, a legjobb 3 versenyző pénznyereményben részesül. Íme a nyeremények:

1. hely: 50€ Skrillen keresztül
2. hely: 25€ Skrillen keresztül
3. hely: 15€ Skrillen keresztül

A játékban való szereplés ingyenes, a nyereményben viszont csak azon játékosok részesülhetnek akik rendelkeznek Skrilles számlával.


Ha bármilyen kérdésetek van a játékkal kapcsolatban, akkor azt ebben a témában feltehetitek!  :beerchug:

Májusban is folytatódik a szülinapi játék ?


Az áprilisi játék végső 3. és 4.helyezett játékosának az utolsó nyerő kilencesében van egy-egy olyan tipp,amelyik május 1-én kezdödött (brazil u20-s foci,ill. NBA mérközés).Ha tévednék,bocsánat. De ha nem tévedtem, akkor most   mi a helyzet? Ha ezek érvénytelen tippek, akkor nincsen meg a kilences kötés. Üdv,muki46


Kilenc - Nyertesek:

1.hely: Őrült Király - 50€ Skrillen keresztül

2.hely: Krisz925 - 25€ Skrillen keresztül

3.hely: zgergo - 15€ Skrillen keresztül

Gratulálunk!  :beerchug:

Idézetet írta: muki46 Dátum május 01, 2014, 19:38:35
Az áprilisi játék végső 3. és 4.helyezett játékosának az utolsó nyerő kilencesében van egy-egy olyan tipp,amelyik május 1-én kezdödött (brazil u20-s foci,ill. NBA mérközés).Ha tévednék,bocsánat. De ha nem tévedtem, akkor most   mi a helyzet? Ha ezek érvénytelen tippek, akkor nincsen meg a kilences kötés. Üdv,muki46

Az említett játékosok a tippeket április 30-án tették, s mivel csak egyetlen egy mérkőzésről van szó, mely "átnyúlt" májusra, így a tippsor érvényes marad.

Szeretnénk tájékoztatni benneteket, hogy a "Kilenc" játék egy speciális verseny volt, mely csak áprilisban zajlott, így a májusban tett tippjeitek, szelvényeitek tét nélküliek, s nem is fogjuk feldolgozni a tippeket.

Köszönjük a részvételt, további sok sikert!