PDC World Cup of Darts 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


van den Bergh - Hopp V 2,30

Eleg jo odds...

Idézetet írta: Greipel Dátum június 08, 2019, 10:07:35
Ha lesznek külön játékosokra lebontva is oddsok, akkor nálam elég tuti Asada az öreg ellen. Meg amúgy Japán is, ha ott Asada nyerne, Muramatsut biztosra veszem Harith Lim ellen.

Ha nem is könnyen, de lejött.  :beerchug:

Eredmeny alapjan nem feltetlen, de jatek alapjan sima volt az, szep tipp volt! :ok:

Willi O'Connor elkepesztoen jatszik mostanaban, Crosst ugy kuldte haza 4-1-el, hogy Cross 106.6-ot atlagolt, az ír pedig 115-ot... :D

#19 június 09, 2019, 08:12:10, peshark
Most nezem az oddsokat holnapra....

Uj-Zeland - Japan 2,10-1,72

Na hat ez is nagy ajandek a japanokra... :)

Írország - Ausztria 2,20-1,66

Nem tudom itt mit neztek a bukik, de az irek bombaformaban, itt is kihagyhatatlan nekem a hazai!

Idézetet írta: peshark Dátum június 08, 2019, 21:30:12
Most nezem az oddsokat holnapra....

Uj-Zeland - Japan 2,10-1,72

Na hat ez is nagy ajandek a japanokra... :)

Írország - Ausztria 2,20-1,66

Nem tudom itt mit neztek a bukik, de az irek bombaformaban, itt is kihagyhatatlan nekem a hazai!
Új-Zéland veretésével eddig 2x buktam, lehet most inkább kihagyom. :D Pedig szimpatikus a Japán szorzó!

Idézetet írta: peshark Dátum június 08, 2019, 21:30:12
Most nezem az oddsokat holnapra....

Uj-Zeland - Japan 2,10-1,72

Na hat ez is nagy ajandek a japanokra... :)

Írország - Ausztria 2,20-1,66

Nem tudom itt mit neztek a bukik, de az irek bombaformaban, itt is kihagyhatatlan nekem a hazai!

Mensur miatt favoritok az osztrákok, papíron ő azért más szint.

Cody Harris meg csak csak el tudja kapni, de Puhaban nem latom az erot, Haruki Muramatsu 1,72

Na jott itt mindharom egesz konnyeden :D

Kelta döntő.  :beerchug:

Ennyire Gerwenéket nem láttam még lemosni.

Megerdemeltek azert Garyek, az a csoda, hogy eddig 1x sem nyertek... Az irek elfaradtak, igy is hatalmas meneteles volt ez toluk, foleg az elodontos paros teljesitmeny :)