Haladó Fogadók Naplói

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


november 16, 2012, 14:19:36, Milan
Haladó Fogadók Naplói

A "Haladó Fogadók Naplói" kategóriában azon fórumtagok naplóit találjátok meg akiknek van minimum 500 hozzászólásuk a fórumon.

Szükséges volt a szétválasztás, mert már nagyon zsúfolt volt a "Saját Napló" kategória, s így legalább egy picit javítunk a helyzeten.
Ezzel nem szeretnénk különbséget tenni a naplók közt, csak egyszerűen rendezés szempontjából jól jön. Egyedüli előnyük a "haladó naplósoknak", hogy a naplójukba csak azon fórumtagok írhatnak akiknek van minimum 100 hozzászólásuk.

Ugyanakkor létrehoztunk egy új felhasználói csoportot a fórumon, mégpedig a "Nagy Pofa"-t, amelyekbe azon fórumtagok kerülnek akik egy elsődleges figyelmeztetés után rosszindulatú hozzászólásokkal bántalmazzák a napló tulajdonosát.

Fontos tudni, hogy ezek saját naplók, s mindenki úgy vezeti ahogy akarja! Véleményt lehet írni, de csak véleményt...!

A naplók nem kerülnek át automatikusan, ezért aki eléri az 500 hozzászólást, s szeretné, hogy a naplója ebbe a kategóriába kerüljön, az írjon nekem egy privát üzenetet, s én intézkedem.

További sok nyertes fogadást kívánok!  :great:

ui. Azon naplók amelyek inaktívak több, mint fél éve, átkerülnek az "Archívumba", viszont kérésre visszahelyezem.



Üdv Milan!

Érdeklődnék, hogy akkor mostantól nem lehet módosítani a hozzászólásokat, a naplókban? Legalábbis nálam csak az "idézés" gomb van kint!

Idézetet írta: executor Dátum október 28, 2010, 17:31:27
Üdv Milan!

Érdeklődnék, hogy akkor mostantól nem lehet módosítani a hozzászólásokat, a naplókban? Legalábbis nálam csak az "idézés" gomb van kint!

Dehogynem, lehet. Dolgozunk még rajta.  ;)

Áthelyeztem azon naplókat amelyek aktívabbak voltak az utolsó időszakban, ha valamit kihagytam akkor szóljatok.

Idézetet írta: Milan Dátum október 28, 2010, 19:29:56
Dehogynem, lehet. Dolgozunk még rajta.  ;)


Köszi! Most már üzemel rendesen!  :ok:

Egy újdonság a fórumon ami hasznos lehet bárkinek aki a naplókat olvassa:

Kedvenc témák funkció

Meg tudod jelölni a kedvenc témáidat és azokat egy külön listában látod majd a felső menüből elérhető Kedvencek gombra kattintva. A témák megjelöléséhez használd a Kedvencekhez gombot, ez minden témánál elérhető az oldal felső és alsó részén.

Tehát, ha nem akarsz rengeteg időt eltölteni azzal, hogy bizonyos naplókat keresel, akkor itt az idő bejelölni a kedvenceket, s utána sokkal egyszerűbb a feladatod.

Sok sikert.

Szia,ez nagyon hasznos dolog!Régebben jártam fel ide rendszeressen,de megint ide szokok szerintem,jó az oldal!

hali!
már régóta vezetem a sportfogadási naplómat, a kezdő fogadók naplói között.
elég sok hozzászólásom van, átkerülhetek a haladó fogadók naplói besorolásba?
köszi

Idézetet írta: tonijani Dátum március 10, 2012, 08:31:01
hali!
már régóta vezetem a sportfogadási naplómat, a kezdő fogadók naplói között.
elég sok hozzászólásom van, átkerülhetek a haladó fogadók naplói besorolásba?
köszi

Ha privátot írtál volna, akkor még hamarabb áthelyeztem volna a naplódat, de így is jó.  ;)

Milan!
Kezdhetek uj naplot,ugy hogy nyitok egyet es rögtön szolok neked,hogy athelyezhetned? Ugy ertem:nincs vmi minimumhsz a naploa nezve?

#11 november 16, 2012, 14:19:56, Milan
Mostantól a fél évnél régebbi inaktív naplók "Archívumba" kerülnek.

Ha tovább szeretnétek vezetni, akkor szóljatok nekem, s visszahelyezem.

Figyelem! Új pont a szabályzatban!

5.2. Tippszolgáltatás pénz ellenében

A Sportfogadas.org egy ingyenes sportfogadás portál. Az oldal üzemeltetői a tippekért soha nem kérnek pénzt, vagy egyéb anyagi juttatást.
Szigorúan büntetjük (kizárással) azon személyeket akik bármilyen módon szolgáltatásaikért pénzt igényelnek! Ezen kívül a kizárás mellett addigi tevékenykedésüket is töröljük.
Ezen kívül a fórum bármely témájában tilos megemlíteni bármilyen hasonló szolgáltatást, úgymond 0 toleranciás politikát folytatunk!


Ez a szabálypont mától, 2013 Július 11-től érvényes!
Aki nem fogadja ezt el, annak lehetősége van leiratkoznia a Fórumról. Ezzel kapcsolatban engem keressetek privátban!

Felhívom azon fórumtagok figyelmét, akik hasonló dolgokat közöltek naplójukban, hogy távolítsák azt el. Határidő: 2013 Augusztus 1!

Ha bármilyen kérdésetek van, állok rendelkezésetekre!

Tudnátok segíteni ki az aki a "mindkét csapat szerez gólt" vagy "2,5 over" fogadásokra specializálódott?  :) Köszi!

Idézetet írta: Zsoca Dátum augusztus 28, 2013, 14:16:48
Tudnátok segíteni ki az aki a "mindkét csapat szerez gólt" vagy "2,5 over" fogadásokra specializálódott?  :) Köszi!

JerzyZen kolléga naplójában rendre találsz over/under fogadásokat.