Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv!

Nem fordult még elő velem hasonló és elég tanácstalan vagyok.
0 van az egyenlegemen és megnéztem a historyt, a számításaim szerint mínuszban kéne legyen az egyenlegem, ehelyett a legutóbbi 2 tranzakciónál a balance -hoz 0 -t ír csak. Ilyenkor mi történik? Számol valamilyen kamatot, amit majd később von le ha bármilyen összeg érkezik a számlámra?
Mb kártyával fizettem be valahova és az usd/huf váltás miatt valószínűleg elszámoltam magam.. de gondolom a nagyobb összegű kártyás tranzakciómat még később teljesített csak, eközben érkezett egy kisebb összeg a számlámra, és azután is 0 maradt az egyenlegem.
Remélem érthető a problémám és valaki fel tud világosítani, köszi!

Üdv Sporik!

Tudtok valami magyarázatot adni erről hogy az egyenlegem tízezer párszáz forint
és alatta a rendelkezésre álló egyenlegem ötezer párszáz  az autómatból csak ötezret enged levenni
kérdem hogy mi a különbség és hol van majd négyezer forint??
köszönöm
Balance: 10140.50 HUF view limit
Available balance: 5393.01 HUF  [?]

Ha van mb kártyád, akkor azért van. Nem vonja le a főegyenlegből amig nem végleges a tranzakció. Tehát fizetés után pár nap, amig a bank lekéri a pénzt.

Sziasztok!

Most szeretnék MB számlát létrehozni, de már a legelején megakadtam, mert a bankszámla hozzáadásánál nem ismeri fel a Raiffeisen-es számlámat....
Esetleg van arról valakinek infója, hogy a Raiffeisen nem engedi az effajta pénzügyi műveletet?

Köszi
G

Idézetet írta: dobog Dátum november 01, 2012, 09:59:28
Sziasztok!

Most szeretnék MB számlát létrehozni, de már a legelején megakadtam, mert a bankszámla hozzáadásánál nem ismeri fel a Raiffeisen-es számlámat....
Esetleg van arról valakinek infója, hogy a Raiffeisen nem engedi az effajta pénzügyi műveletet?

Köszi
G

Nekem is Raffis számlám van hozzáadva,de semmi gond nem volt vele.  :)

Idézetet írta: Pikaa Dátum november 01, 2012, 10:46:01
Nekem is Raffis számlám van hozzáadva,de semmi gond nem volt vele.  :)

Akkor nem értem. Nem hiszem, hogy ezt el lehet rontani, viszont az első nyolc számjegy megadása után ezt írja ki: "Unfortunately we could not find your bank. Please make sure you enter the correct details. "

Esetleg valaki találkozott már hasonlóval?  :bash:




Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 31, 2012, 22:11:33
Ha van mb kártyád, akkor azért van. Nem vonja le a főegyenlegből amig nem végleges a tranzakció. Tehát fizetés után pár nap, amig a bank lekéri a pénzt.



Köszi

Üdv mindenkinek!
Ebben a témában még elég új vagyok és biztos, hogy volt már erről szó, de egyelőre még nem olvastam vissza az egész topikot.

Tehát: szeretnék nagyobb tétekkel fogadni és lehetőleg nagyobbakat nyerni.  :)
A kérdésem az lenne, hogy ha nyitok egy számlát a Skrillnél + igényelnék kártyát is, milyen pénznemet állítsak be?
HUF vagy EUR?

A kártyát 99%-ban Magyarországon használnám fel, de nem akarok azért túl sokat bukni az átváltásokon.

A választ előre is köszönöm!   ;)

Idézetet írta: nervus Dátum november 01, 2012, 20:02:28
Üdv mindenkinek!
Ebben a témában még elég új vagyok és biztos, hogy volt már erről szó, de egyelőre még nem olvastam vissza az egész topikot.

Tehát: szeretnék nagyobb tétekkel fogadni és lehetőleg nagyobbakat nyerni.  :)
A kérdésem az lenne, hogy ha nyitok egy számlát a Skrillnél + igényelnék kártyát is, milyen pénznemet állítsak be?
HUF vagy EUR?

A kártyát 99%-ban Magyarországon használnám fel, de nem akarok azért túl sokat bukni az átváltásokon.

A választ előre is köszönöm!   ;)

Szerintem hosszabb távon egy euró és egy forint számlára is szükség van, sőt, ez segítség is, mivel mindig ahhoz nyúlhatsz, mikor költened kell, amelyik jobban megéri. (gyenge forintnál lehet az euróból költeni, abból eladni, erős forintnál meg lehet befizetni belőle akár eurós irodákhoz is)

Csinálhatod azt, hogy valamelyik családtagodnak is nyitsz egy eltérő devizanemű számlát és a forint számlát a forintos irodákhoz használod, az eurósat meg az eurósakhoz.
Így csak a két számla közötti utalásnál van költséged.
Másik módszer, hogy csinálsz a saját nevedre egy eltérő devizanemű Netellert is a meglévő Skrilledhez.
Ennek az a hátránya, hogy nehezebb a pénzt mozgatni a két számla között.

Megoldás lehet, hogy csak eurós irodáknál játszol (a magyar nyelvűek egy részénél is vezethetsz euró számlát, bár nem mindenhol), és eurós mb-t használsz hozzá kártyával.
Így csak akkor van költséged, mikor beteszel pénzt a rendszerbe, majd mikor elköltöd. Az irodák közötti mozgatás lényegében ingyen lesz.
Ennek az a hátránya, hogy nem játszhatsz az árfolyammal, amikor vásárolsz, az euródból kell költened mindenképpen.

A Skrill kártyánál fontos tudni, hogy nem lehet forint elszámolású, hiába forint a számlád és hiába vásárolsz forintban, ettől még lesz váltási költséged.

Nekem korábban bőven elég volt egy forintos Skrill, amíg főként a Magyarországon nyomuló irodákat jártam körbe, ma már inkább eurós a forgalmam.
A számolgatáshoz sok mindent kell mérlegelned: milyen sűrűn lesz be- illetve kifizetésed az irodákhoz, illetve közted és a pénztárca között hány tranzakció lesz és milyen értékben. (befizetés, vásárlás)

Nincsen egyértelműen jó megoldás, amíg be nem vezetik nálunk is az eurót.   ;)




Idézetet írta: Knapp Dátum november 01, 2012, 21:48:28
Szerintem hosszabb távon egy euró és egy forint számlára is szükség van, sőt, ez segítség is, mivel mindig ahhoz nyúlhatsz, mikor költened kell, amelyik jobban megéri. (gyenge forintnál lehet az euróból költeni, abból eladni, erős forintnál meg lehet befizetni belőle akár eurós irodákhoz is)

Csinálhatod azt, hogy valamelyik családtagodnak is nyitsz egy eltérő devizanemű számlát és a forint számlát a forintos irodákhoz használod, az eurósat meg az eurósakhoz.
Így csak a két számla közötti utalásnál van költséged.
Másik módszer, hogy csinálsz a saját nevedre egy eltérő devizanemű Netellert is a meglévő Skrilledhez.
Ennek az a hátránya, hogy nehezebb a pénzt mozgatni a két számla között.

Megoldás lehet, hogy csak eurós irodáknál játszol (a magyar nyelvűek egy részénél is vezethetsz euró számlát, bár nem mindenhol), és eurós mb-t használsz hozzá kártyával.
Így csak akkor van költséged, mikor beteszel pénzt a rendszerbe, majd mikor elköltöd. Az irodák közötti mozgatás lényegében ingyen lesz.
Ennek az a hátránya, hogy nem játszhatsz az árfolyammal, amikor vásárolsz, az euródból kell költened mindenképpen.

A Skrill kártyánál fontos tudni, hogy nem lehet forint elszámolású, hiába forint a számlád és hiába vásárolsz forintban, ettől még lesz váltási költséged.

Nekem korábban bőven elég volt egy forintos Skrill, amíg főként a Magyarországon nyomuló irodákat jártam körbe, ma már inkább eurós a forgalmam.
A számolgatáshoz sok mindent kell mérlegelned: milyen sűrűn lesz be- illetve kifizetésed az irodákhoz, illetve közted és a pénztárca között hány tranzakció lesz és milyen értékben. (befizetés, vásárlás)

Nincsen egyértelműen jó megoldás, amíg be nem vezetik nálunk is az eurót.   ;)

Hűha, köszönöm a "kimerítő" leírást, sokkal világosabb lett a dolog! :)
Igazából több fogadóirodát is használnék egyszerre, de pl. bwinen forintban fogadok.
De úgy tűnik, hogy nem gondoltam túl nagy hülyeségre azzal, hogy nyitok egy forintos Skrillt, mellé meg egy eurós Netellert. Tudtommal ott is adnak bankkártyát, abból meg ígyis van nekem vagy 5, az a +1 már nem zavarna be.
Csak nem akartam addig nekiállni ennek, amíg valaki nem ír valami tanácsot, mert gondolom ha nyitok egy eurós Skrillt, már nem állíthatom át forintosra...

Idézetet írta: nervus Dátum november 01, 2012, 22:06:49
Hűha, köszönöm a "kimerítő" leírást, sokkal világosabb lett a dolog! :)
Igazából több fogadóirodát is használnék egyszerre, de pl. bwinen forintban fogadok.
De úgy tűnik, hogy nem gondoltam túl nagy hülyeségre azzal, hogy nyitok egy forintos Skrillt, mellé meg egy eurós Netellert. Tudtommal ott is adnak bankkártyát, abból meg ígyis van nekem vagy 5, az a +1 már nem zavarna be.
Csak nem akartam addig nekiállni ennek, amíg valaki nem ír valami tanácsot, mert gondolom ha nyitok egy eurós Skrillt, már nem állíthatom át forintosra...

Elvileg az ügyfélszolgálattal levelezve megváltoztathatod a Skrilled pénznemét, de ezzel kapcsolatosan nincs személyes tapasztalatom.
A bwin forint számlát kiválthatod (kiegészítheted) egy euróban vezetett partybets vagy gamebookers számlával, ahol ugyanazok a szorzók.

Sziasztok!

A VIP tagságnak mik a feltételei és mennyibe kerül?

Üdv

Végérvényesen zárolták egy MoneyBookers accomat, az egyetlen mód, hogy a rajta lévő pénzt kimentsem, ha banki átutalást kezdeményezek.

Szerintetek necces, ha a az MB acc és a bankszámla más néven van? Pl bwin esetében Erstére zokszó nélkül kiutalnak, akármilyen nevet adok meg. De itt egy apró ablakban egy üzenet fogad, miszerint a névnek egyeznie kell, különben pénzmosás gyanúja stb. ( a bankszámla nem volt előzetesen verified)

Valaki mentett már ki pénzt így?
Előre is kösz.