Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Akkor az biztos nem. Valószinűleg csak hétfőn kapsz választ, esetleg még próbálkozz.

Én percekkel ezelőtt töltöttem fel MB-ről a számlámra pénzt, és simán ment!

Idézetet írta: Winger Dátum december 01, 2012, 00:16:05
Én percekkel ezelőtt töltöttem fel MB-ről a számlámra pénzt, és simán ment!

a bet365 számládra töltöttél fel pénzt?

Idézetet írta: Dopamin Dátum december 01, 2012, 11:33:45
a bet365 számládra töltöttél fel pénzt?
Igen, a Bet365-ön levő számlámra utaltam a MB-ről!

Idézetet írta: Winger Dátum december 01, 2012, 12:25:25
Igen, a Bet365-ön levő számlámra utaltam a MB-ről!

köszi az infot, legalább most már tudom hogy nálam van valami gond.

Idézetet írta: Dopamin Dátum november 30, 2012, 17:36:01
Van közületek valaki aki mostanába Skrillről utalt bet365 re pénzt?
Mert nekem ma nem sikerült valamiért, elösször írtam bet365 ügyfélchaten, ellenőrizték és azt írták h skrill nem engedi valamiért az utalást,
skrill ügyfélszolgálaton is írtam egy ticketet, arra még várok  : S

Mekkora egy láma vagyok, ma megkaptam skrilltől a választ hogy ők biz, nem blokkolnak semmit,
(nem tom miért talált ki ilyet a magyar bet365 support), felmentem angol chatre bet365 nél, sok tökörészés után a technikai supportnak átirányítva, kitöröltettek 1 plugint chrome ból aztán miután az se jött be, megkért hogy nézzem már meg IE alatt megy-e az átutalás, egyből ment,
fogtam is a fejemet, hogy ilyen alap technikai problémára nem gondoltam.
(tehát a böngészőm volt a ludas)

Idézetet írta: Dopamin Dátum december 02, 2012, 04:14:37
Mekkora egy láma vagyok, ma megkaptam skrilltől a választ hogy ők biz, nem blokkolnak semmit,
(nem tom miért talált ki ilyet a magyar bet365 support), felmentem angol chatre bet365 nél, sok tökörészés után a technikai supportnak átirányítva, kitöröltettek 1 plugint chrome ból aztán miután az se jött be, megkért hogy nézzem már meg IE alatt megy-e az átutalás, egyből ment,
fogtam is a fejemet, hogy ilyen alap technikai problémára nem gondoltam.
(tehát a böngészőm volt a ludas)
A lényeg, hogy megoldódott a problémád! :cya:

Sziasztok!

Nekem forintos skrillem, és szeretnék igényelni hozzá Mastercard kártyát.
Ha ezt megteszem:

Ennek mekkora díja van? (éves, vagy havi)
Ha skrillemről veszek le így pénzt, akkor elméletileg nem érintek magyar pénzintézetet, tehát nem látni itthon igaz?
A pénzfelvételnek van valami díja?
Rendes bankautomatáknál lehet vele felvenni, plussz a boltban akár vásárolni is?

Előre is köszi a válaszokat!  :great:

:cya:


Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 04, 2012, 14:39:05
http://www.sportfogadas.org/cikk-Skrill_(Moneybookers)_MasterCard-176.html

Akkor ha jól értem 3 évig 10 Euró az igénylés egyszeri díja.
Valamint mivel nekem Huf-os skrillem van ezért egy felvétel pl 250Eur*280=70000, és ebből - 1,8Eur + 70000*0,0199 (1393huf), vagyis kb 1900 Huf, költséget jelent a 70000 Huf felvétele.
Ezeken kívül pedig más díja nincsen. (Na nem mintha ez nem lenne elég.  :crazy:)

Ez a forgalom hazai pénzintézetnél nem jelenik meg? Csak mert erről nem olvastam...

Köszi

Annyi jelenik meg az atm logban, hogy külföldi kártyával pénzfelvét, esetleg a név, de nem nagyon lehet egyenesen hozzád kötni.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 04, 2012, 16:41:14
Annyi jelenik meg az atm logban, hogy külföldi kártyával pénzfelvét, esetleg a név, de nem nagyon lehet egyenesen hozzád kötni.

Köszi. Az összeget úgy kell kb venni ahogy írtam?

:cya:

Valahogy úgy, én nem számoltam soha utána, nekem EUR-EUR van.

Idézetet írta: starke Dátum december 04, 2012, 14:56:26
Akkor ha jól értem 3 évig 10 Euró az igénylés egyszeri díja.
Valamint mivel nekem Huf-os skrillem van ezért egy felvétel pl 250Eur*280=70000, és ebből - 1,8Eur + 70000*0,0199 (1393huf), vagyis kb 1900 Huf, költséget jelent a 70000 Huf felvétele.
Ezeken kívül pedig más díja nincsen. (Na nem mintha ez nem lenne elég.  :crazy:)

Ez a forgalom hazai pénzintézetnél nem jelenik meg? Csak mert erről nem olvastam...

Köszi

Kicsit többet, mivel jelenleg 2,49% az átváltás díja, vagyis egy 70000-res kp felvét kb. 2200-2300 Ft-ba kerül az 1,8-as díjjal együtt. Ez az ára a "láthatatlanságnak".

Idézetet írta: benson Dátum december 05, 2012, 10:48:51
Kicsit többet, mivel jelenleg 2,49% az átváltás díja, vagyis egy 70000-res kp felvét kb. 2200-2300 Ft-ba kerül az 1,8-as díjjal együtt. Ez az ára a "láthatatlanságnak".

És itt nem játszik az, hogy a kártya mondjuk euróban van?
Azaz egyszer átváltja a forintos skrillt a mastercard euróra, utána az atm-nél visszaváltják forinta?