Unibet - Ajánlatok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerezz 3000 forintos ingyenes élő fogadást kézilabdára

Fogadj az Unibetnél legalább 3000 forint értékben a kézilabda Bajnokok Ligája vagy EHF Európa Liga mérkőzésre és egy 3000 forint értékű ingyenes élő fogadásban részesülhetsz.
Válogass kedvedre a legjobb oddsok közül az európai kézilabda kupameccsek alatt, hogy bezsebeld a bónuszt.

Így működik:
  1.  Regisztrálj az Unibetnél!
  2.  Köss egy előzetes fogadást kézilabda Bajnokok Ligája vagy EHF Európa Liga mérkőzésre.
  3.  A minimum tét 3000 forint.
  4.  A minimum odds 1.40.
  5.  Jóváírnak neked egy 3000 forint értékű ingyenes élő fogadást.
  6.  Az ingyenes élő fogadásodat felhasználhatod egy szabadon választott kézilabda meccs alatt.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A részvételhez nem szükséges feliratkozni.
A promóció 2021. október 25. 12:00 és október 27. 23:59 között tart.
A promócióban a férfi és női kézilabda EHF Bajnokok Ligája, illetve a férfi és női kézilabda EHF Európa Liga egyik mérkőzésére kötött előzetes fogadással lehet részt venni.
A minimum tét 3000 Ft.
A minimum odds 1.40.
Csak valódi, készpénzes téttel lehet részt venni a promócióban.
Ingyenes fogadással, bónuszpénzzel, nyereménynövelővel nem lehet részt venni a promócióban.
A ,,cash out" funkció használatával nem lehet részt venni a promócióban.
Ha az előzetes fogadás érvénytelen, akkor az a promóció szempontjából sem érvényes.
Az 3000 Ft értékű ingyenes élő fogadás akkor válik elérhetővé, ha az előzetes, úgynevezett kvalifikációs fogadás megkötésre került.
Az 3000 Ft értékű ingyenes élő fogadást csak kézilabda fogadásra lehet felhasználni.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa, visszavonja, vagy megszüntesse a promóciót.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

Idézetet írta: szalist Dátum október 25, 2021, 20:39:29
Valaki megkapta már a jóváírásokat ehhez a promócióhoz vagy egyből valószínűtlen eset van??? :cya:

Ma jóváírták a nyereményeket - de persze rosszul: számításaim szerint a harmadik szintig megcsináltam a kihívásokat, ehhez képest az első szint jutalmát kaptam meg. Másoknál rendben van a dolog?

Idézetet írta: Assassin Dátum október 26, 2021, 17:33:34
Ma jóváírták a nyereményeket - de persze rosszul: számításaim szerint a harmadik szintig megcsináltam a kihívásokat, ehhez képest az első szint jutalmát kaptam meg. Másoknál rendben van a dolog?
Én meg nem kaptam semmit az elso szint tuti megvan lehet a masodik is azt most hirtelen nem tudom..

Pontosan tudom amugy h mi a hiba h miért nem kaptam meg,illetve hogy miért van olyan ember aki nem azt a szintet kapta mint amennyiért játszok...nálam pl az egész promóciót fontban irták jóvá,valószínüleg másnál is,csak nem értem hogy ezt ők miért nem látják,és miért kell nekem közölnöm ezt velük...

Ez a kézis promo is komoly.
A bónuszt 27én éjfélig lehet felhasználni élőben.
Na addig nem is igen lesz élőben kézi meccs, amire fogadni lehet, se a mai europa liga, se a holnapi bl meccsek nem szerepelnek az élő kínálatban...

Blek bent lesznek, bent szoktak lenni, akkor is ha nem jelzi.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum október 26, 2021, 18:45:36
Ez a kézis promo is komoly.
A bónuszt 27én éjfélig lehet felhasználni élőben.
Na addig nem is igen lesz élőben kézi meccs, amire fogadni lehet, se a mai europa liga, se a holnapi bl meccsek nem szerepelnek az élő kínálatban...
bármiyen kézire fel lehet....legalábbis a multhetit lehetett...

Találd el az PSG - Lille első gólszerzőjét 6,4 millió forintért

Tippeld meg helyesen az Unibetnél a PSG - Lille Ligue 1-mérkőzés első gólszerzőjét, valamint találatának percét és 6,4 millió forint kerülhet számládra.
Értékesítsd megérzésed ingyenes tippeddel a francia bajnokság 12. fordulójának alkalmával.

Így működik:
  1.  Regisztrálj az Unibetnél!
  2.  Tippelj a PSG - Lille összecsapás első gólszerzőjére és találatának percére.
  3.  A részvétel ingyenes.
  4.  Amennyiben több nyertes van, akkor a játékosok osztoznak a nyereményalapon.
  5.  A hosszabbításban született gólok nem számítanak (ha a mérkőzés 0-0-s döntetlennel ér véget rendes játékidőben, akkor a játéknak nincsen nyertese).


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A promóció 2021/10/27 17:30 és 2021/10/29 21:00 között tart.
Egy adott felhasználó számára az adott mérkőzéssel kapcsolatban csak egy bejegyzés megengedett.
A játékban csak az a mérkőzés elérhető, ami az Unibet oldalán lévő bannereken, promóciós cikkben és az Aranygól tippjáték kezdőlapján szerepel.
A játékosoknak meg kell tippelniük az első gólszerző személyét és az első gól percre pontos idejét.
A nyereményekhez a játékosoknak helyesen kell tippelniük a kérdésekre.
A nyereményalap 6,4 millió Ft.
Ha egynél több nyertes van, akkor a játékosok osztoznak a nyereményalapon.
Ha nincs nyertes, akkor a nyereménylap nem kerül kifizetésre.
Ha az első gól öngól, akkor a második gól számít.
A hosszabbításban született gólok nem számítanak (ha a mérkőzés 0-0-s döntetlennel ér véget rendes játékidőben, akkor a játéknak nincsen nyertese).
A nyertes(ek) telefonon keresztül értesülnek arról, hogy nyertek.
A nyertesek nyereményeit 72 órán belül jóváírjuk.
A játékba történt bejegyzésnek az számít, amit a számítógép bejegyzésnek rögzít.
A szolgáltató és a kiadó nem vállal felelősséget a transzfer közben elveszett vagy rosszul rögzített adatokért. Mágneses átiratok (magnetic transcripts) nem számítanak bejegyzés bizonyítékának.
Az eredményeket a hivatalos "Ligue 1" oldalról hitelesítjük.
Amennyiben a mérkőzést elhalasztják vagy az adott játékos nem lép pályára, akkor minden bejegyzés érvénytelen.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa a promóció szabályait, vagy megszüntesse azt.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

Hat pontos válasszal 8 millió forintot nyerhetsz

Válaszolj pontosan az Unibetnél a Bajnokok Ligája-összecsapásokkal kapcsolatos kérdésekre, és nyolc millió forint landolhat nálad.

Így működik:
  1.  Regisztrálj az Unibetnél!
  2.  Válaszolj pontosan mindegyik kérdésre.
  3.  A részvétel ingyenes.
  4.  Ha egynél több nyertes van, akkor a nyertesek osztoznak a pénznyereményen.
  5.  A nyertesekkel a tippverseny vége után 30 napon belül kapcsolatba lépnek.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A promóció 2021/10/30 14:30-tól 2021/11/3 21:00-ig (CET) tart.
Egy adott felhasználó számára csak egy bejegyzés megengedett.
A játékosoknak pontos választ kell adniuk a játékban szereplő kérdésekre.
Ha a kérdés egy olyan játékosra vagy csapatra vonatkozik, aki(k) végül nem játszanak az adott tornán, akkor a válaszok a mérlegelésekor a kérdést és az arra adott választ figyelmen kívül hagyjuk.
Az a játékos nyer, aki minden kérdésre helyesen válaszol.
Ha egynél több nyertes van, akkor a nyereményalapon azok a játékosok osztoznak, akik az összes kérdésre helyesen válaszoltak.
Ha senki nem válaszol helyesen az össze kérdésre, akkor a nyereményalap nem lesz kifizetve.
A nyereményalap 8 millió Ft.
A játékba történt bejegyzésnek az számít, amit a számítógép bejegyzésnek rögzít.
A szolgáltató és a kiadó nem vállal felelősséget a transzfer közben elveszett vagy rosszul rögzített adatokért. Mágneses átiratok (magnetic transcripts) nem számítanak bejegyzés bizonyítékának.
A nyertesekkel a mérkőzést végét követően 30 napon belül felvesszük a kapcsolatot.
Az eredmény megtekintéséhez lépj a "Tippjeim" menüpontra.
Az eredmények a hivatalos "UEFA" oldalról lesznek hitelesítve. Amennyiben egy mérkőzést elhalasztanak, akkor minden bejegyzés érvénytelen.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa a promóció szabályait, vagy megszüntesse azt. Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

Szerezz 3000 forintos ingyenes élő fogadást a Ferencváros - Celtic összecsapásra

Fogadj az Unibetnél legalább 3000 forint értékben a Ferencváros - Celtic Glasgow Európa Liga-mérkőzésre és 3000 forintos ingyenes élő fogadásban részesülhetsz, amit aztán a meccs alatt használhatsz fel.
Fogadj és szurkolj a Fradinak az Európa Liga csoportköreiben.

Így működik:
  1.  Regisztrálj az Unibetnél!
  2.  Köss egy előzetes fogadást legalább 3000 forint értékben a Ferencváros - Celtic Európa Liga-mérkőzésre.
  3.  A minimum odds 1.40.
  4.  Ezt követően jóváírnak neked egy 3000 forint értékű ingyenes élő fogadást, amit fölhasználhatsz az FTC - Celtic meccs közben.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
Az ajánlat 2021. november 2. 16:00 és november 4. 21:00 között érvényes.
Egy 3000 Ft értékű előzetes fogadást kell kötni a Ferencváros - Celtic Európa Liga mérkőzésre.
A minimum odds 1.40.
Ezt követően jóváírunk egy 3000 Ft értékű ingyenes élő fogadást, amit kizárólag a Ferencváros - Celtic Európa Liga mérkőzés közben lehet fölhasználni.
Az ingyenes élő fogadásból származó nyeremény nem tartalmazza a tétet.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa vagy visszavonja a promóciót.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.
A felhasználási feltételek utolsó módosításának időpontja: 2021. 11. 1. 17:00.

Természetesen nem kaptam semmiféle ingyen élő fogadást a meccsre.De ez már nem lep meg,nem fárasztom magam reklamálással.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum november 04, 2021, 21:06:12
Természetesen nem kaptam semmiféle ingyen élő fogadást a meccsre.De ez már nem lep meg,nem fárasztom magam reklamálással.

Én azonnal megkaptam még tegnap.  Meccs előtti fogadás volt?

Szerezz 1500 forintos ingyenes fogadást a Mexikói Nagydíjjal

Fogadj az Unibetnél legalább 3500 forint értékben a Formula-1 Mexikói Nagydíjának szombati kvalifikációjára, vagy magára a vasárnapi futamra és 1500 forint értékű, szabadon felhasználható ingyenes fogadásban részesülhetsz.
Csakúgy, mint a texasi futam alkalmával, most is bezsebelhetsz egy 1500 forint értékű ingyenes fogadást.

Így működik:
  1.  Regisztrálj az Unibetnél!
  2.  Köss egy fogadást Formula-1 kvalifikációra vagy futamra.
  3.  A minimum tét 3500 forint.
  4.  A minimum odds 1.40.
  5.  A fogadás megkötése után jóváírnak neked egy 1500 forint értékű ingyenes fogadást.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A promócióra nem szükséges feliratkozni.
A promóció minden olyan héten elérhető, amikor Formula-1 futamot rendeznek.
Legalább 3500 Ft értékben kell fogadást kötni az aktuális Formula-1 kvalifikációra vagy a futamra. Ezt követően jóváírunk egy 1500 Ft értékű ingyenes fogadást.
A minimum odds 1.40.
Az ingyenes fogadás szabadon felhasználható bármilyen sportágra, kivéve lóversenyre, agárversenyre és ügetőversenyre.
Az ingyenes fogadás a jóváírást követően hét (7) napig érvényes.
Ingyenes fogadással, nyereménynövelővel, bónuszpénzzel nem lehet részt venni a promócióban.
A cash out funkció használatával nem lehet részt venni a promócióban.
Az ingyenes fogadásból származó nyeremény nem tartalmazza a tétet.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor visszavonja, módosítsa vagy megszüntesse a promóciót.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 04, 2021, 23:36:14
Én azonnal megkaptam még tegnap.  Meccs előtti fogadás volt?

Persze.Meccs előtt 10 euróval 2,3-as oddson (under 2,5).

Találd el a Manchester United - Manchester City első gólszerzőjét 3,2 millió forintért

Tippeld meg helyesen az Unibetnél a Manchester United - Manchester City Premier League-mérkőzés első gólszerzőjét, valamint találatának percét és 3,2 millió forint kerülhet számládra.
Értékesítsd megérzésed ingyenes tippeddel az angol bajnokság 11. fordulójának alkalmával.

Így működik:
  1.  Regisztrálj az Unibetnél!
  2.  Tippelj a Manchester United - Manchester City összecsapás első gólszerzőjére és találatának percére.
  3.  A részvétel ingyenes.
  4.  Amennyiben több nyertes van, akkor a játékosok osztoznak a nyereményalapon.
  5.  A hosszabbításban született gólok nem számítanak (ha a mérkőzés 0-0-s döntetlennel ér véget rendes játékidőben, akkor a játéknak nincsen nyertese).


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A promóció 2021/11/4 12:00 és 2021/11/6 13:30 között tart.
Egy adott felhasználó számára az adott mérkőzéssel kapcsolatban csak egy bejegyzés megengedett.
A játékban csak az a mérkőzés elérhető, ami az Unibet oldalán lévő bannereken, promóciós cikkben és az Aranygól tippjáték kezdőlapján szerepel.
A játékosoknak meg kell tippelniük az első gólszerző személyét és az első gól percre pontos idejét.
A nyereményekhez a játékosoknak helyesen kell tippelniük a kérdésekre.
A nyereményalap 3,2 millió Ft.
Ha egynél több nyertes van, akkor a játékosok osztoznak a nyereményalapon.
Ha nincs nyertes, akkor a nyereménylap nem kerül kifizetésre.
Ha az első gól öngól, akkor a második gól számít.
A hosszabbításban született gólok nem számítanak (ha a mérkőzés 0-0-s döntetlennel ér véget rendes játékidőben, akkor a játéknak nincsen nyertese).
A nyertes(ek) telefonon keresztül értesülnek arról, hogy nyertek.
A nyertesek nyereményeit 72 órán belül jóváírjuk.
A játékba történt bejegyzésnek az számít, amit a számítógép bejegyzésnek rögzít.
A szolgáltató és a kiadó nem vállal felelősséget a transzfer közben elveszett vagy rosszul rögzített adatokért. Mágneses átiratok (magnetic transcripts) nem számítanak bejegyzés bizonyítékának.
Az eredményeket a hivatalos "Premier League" oldalról hitelesítjük.
Amennyiben a mérkőzést elhalasztják vagy az adott játékos nem lép pályára, akkor minden bejegyzés érvénytelen.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa a promóció szabályait, vagy megszüntesse azt.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.