Röplabda 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Este 20:00-tól még lesz egy Horvát Izrael, az sima Horvát győzelem lesz annak ellenére, hogy eddig mindhárom meccsüket elvesztették. Omrčenék célja, hogy hazai pályán minden mérkőzést megnyerjenek, ha ma ez nem jön össze búcsúzhatnak az Eb részvételtől. 1,5-ös hendivel (1,50) is játszható a tipp, 1,20-ért viszont atom fix a hazai

Hali!
Szombaton lesz egy női meccs.
EURÓPA: EB - női - Selejtező - Harmadik szakasz 01.10.2016 16:00
Románia N-Magyarország N
talán 2 napja még 1.40 és 2.75 odds volt rá, ma ismét ránéztem, és kicsit változott, 1.83 Román és 2.10 a magyar csapatra.

Lehet most értesültek az irodák, hogy nálunk változás van, és jobb csapattal utazunk ki, mint amivel eddig szerepeltünk, az első, második fordulóban. Vagy más is lehet?

Ez most idegenben lesz, de lesz majd október 9-én a visszavágó Érden.
Hajrá Magyarok! Tovább kell jutni!


Sziasztok,

holnap van a német szupekupa döntő női és férfi vonalon is, a beten és az unibeten még nem láttam oddsokat, de ha valaki meglátja közben légy szíves itt jelezze, ha nem nagy kérés  :)

Női döntő:
Dresden - Stuttgart tippem Stuttgart győz (nagyon megerősítették a keretet, Dresdenből a fél csapat elment, bár jöttek újak, mindkét csapatnál az összeszokottság nem nagy fegvertény, de szerintem a Stuttgartiak előrébb járnak) _ céluk a bajnokság megnyerése

Férfi döntő:
Berlin RV  -  VFB Friedrichshafen  tippem sima hazai (3:2  :D )


Hali! Férfi Club világbajnokság döntő! Ha esetleg valakit érdekel itt :https://www.youtube.com/watch?v=bwZaiy8AJf8

Sada Cruzeiro v Zenit-Kazan - Men's Club World Championship

Hoppá!

Idegen a Békéscsaba nyert! A párharc 1:1 Jöhet a 3. mérkőzés.

Prostejov N   2-3   Linamar BRSE N
05.11.2016 17:00

Szép volt LÁNYOK! Hajrá!

Idézetet írta: lulu65bj Dátum november 05, 2016, 20:05:03
Hoppá!

Idegen a Békéscsaba nyert! A párharc 1:1 Jöhet a 3. mérkőzés.

Prostejov N   2-3   Linamar BRSE N
05.11.2016 17:00

Szép volt LÁNYOK! Hajrá!

Nem lesz harmadik mérkőzés, a továbbjutásról 2 meccs dönt, 3-0-ra vagy 3-1-re kellett volna győzniük, hogy aranyszettel esetleg továbbjussanak, de mivel ez nem sikerült, így kiestek a BL-ből és a CEV Kupában folytathatják.

#1208 november 06, 2016, 09:02:24, lulu65bj
Én az eredmenyek.com-nál néztem, hogy nem írja a Prostejov továbbjutást, igaz nem jelzi a 3. mérkőzés időpontját sem, csak annyi van, hogy 1:1 Én ezért gondoltam, hogy lesz 3. meccs.

Másik meccseknél jelzi, hogy ki a továbbjutó, illetve van még egy ahol szintén csak 1:1 az állás.

Ez a másik ahol 1:1 van Minsk N1  -   HPK N1

    01/11 MIN-HPK3:1
    05/11 HPK-MIN3:0
Nem írnak itt aranyszettről, aztán lehet, hogy volt, csak az eredmenyek.com nem tud róla.

Kerestem és megtaláltam, volt aranyszett.
HPK HÄMEENLINNA (FIN) vs. Minchanka MINSK (BLR) 3-0 (25-23, 25-16, 25-13; golden set: 10-15)
http://www.cev.lu/Competition-Area/CompetitionNews.aspx?ID=968&NewsID=24183


Hátha benéz ide még a kezdéseig egy röpit kedvelő kolléga :)
Kinéztem ezt a A.Baku-D.Gornicza női BL meccset vendégre, nekem a vendég gárda úgy tűnik, hogy jobban együtt van, de ismerjük az azeri röplabda fejlődését az elmúlt időszakban.
Mit gondoltok, érdemes erre a meccsre benevezni vagy mivel első forduló a BL csoportban talán jobb hagyni?

Ngapeth az ilyen meccseket kedveli ,nyerni kell és fognak is  :D RAI Sport közvetíti

ITALY: Serie A1 - Play Offs - Quarter-finals
   
Verona   -   Modena
09.03.2017 20:30

Modena győz, odds 1,7 körül  :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum március 09, 2017, 19:57:30
Ngapeth az ilyen meccseket kedveli ,nyerni kell és fognak is  :D RAI Sport közvetíti

ITALY: Serie A1 - Play Offs - Quarter-finals
   
Verona   -   Modena
09.03.2017 20:30

Modena győz, odds 1,7 körül  :beerchug:

0-3 (23-25, 23-25, 21-25)  Ngapeth volt a két csapat közötti különbség. 23 pont, 64%-os befejezési hatékonyság! Szép volt!  :beerchug:

Otthon is nyerni fognak majd, remélem kapunk rá egy 1,3 körüli oddsot.

 FRANCE: Coupe de France Women - Final

Beziers W   -   Venelles W
11.03.2017 17:45

Breizers győzni fog a kupadöntőben. Azért az nagyon szép teljesítmény, hogy a Békéscsaba a Francia kupagyőztest oda vissza meg tudta verni  :) Odds 1,33 körül