NBA 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


NBA 2018/19

Itt lehet beszélgetni a 2018-19-es NBA szezon eseményeiről, mérkőzéseiről.  :topbet_125:

#1 augusztus 20, 2018, 11:29:33, oakland23
Egy újabb long term tippet néztem ki:

CLE Browns győzelmei a szezonban 5.5 alatt @ 2.15 (bet365)
(unibeten 2.45 az odds, más kérdés, hogy nekem ott komolyabb összeget nem enged feltenni)

Nehéz volt nem kiszúrni, hisz aki követi az NFL-t az tudja, hogy tavaly 16 meccsből egyet sem nyert a Browns. 0-16-tal zárt, de Clevelandben voltak annyira humoruknál, hogy sírás helyett úgy megünnepelték a csapatot, mintha Super Bowlt nyert volna.

Na, de a 0-16-os mérleg egy dolog, az előtte lévő két idényben sem brillírozott a Browns, hisz ugye tavaly 0 győzelem, előtte mindössze 1, azelőtt 3.

A Browns utolsó három idényében nyert meg összesen 4 meccset a 48-ból, most 16-ból kéne minimum hatot, hogy a tipp elmenjen.

A sorsolás sem puha, mert a Pitts, Baltimore, Bengals szokásos oda-vissza mellett játszanak Saints-Falcons-Panthers-Tampa féle csoporttal, jó eséllyel három zakó, talán a Tampa fogható. Viszont pech, hogy azt a meccset pont Tampában játsszák.
Játszanak a Kansas-Chargers-Raiders-Broncos féle csoporttal, szintén kinéz három zakó. Talán a Broncost verhetnék, na de azt a meccset pont Coloradóban fogják játszani, a magaslati levegő miatt az NFL leglúzerebb csapatának ezért sem adnék esélyt ott. Oaklandben nem fognak nyerni, Chargerst nagyon nagy mákkal talán foghatják.
Marad még a Jets a 3. fordulóban, na azt akár hozhatja is a Browns, de a Houston ellen szintén esélytelenek lesznek, hacsak nem dől ki 6-7 kulcsjátékos a TExansból az idény végére, de csak nem szopnak megint ekkorát Watték.

Hat győzelem ennek a csapatnak az elmúlt három szezonban sem jött össze összesen. Nem igazán látom a feltámadás lehetőségét, amit azért sűrűn látunk az NFL-ben. Kemény a sorsolás, talán a Jets és a Chargers elleni meccseket tudnám nekik adni, meg tegyük fel, kétszer is megviccelik valamelyik csop. ellenfelüket. De az még mindig csak 4 győzelem, ahhoz kéne még két bravúr.

Megnéztem a tavalyi idényt, 6-szor kaptak ki 10-nél kevesebb ponttal, volt két OT-os vereségük, szóval kis mákkal 3-4 győzelem is összejöhetett volna, de tényleg aki követte őket tudja, hogy valami banánhéjon rendre elcsúsztak. amikor épp jól álltak, akkor is jött egy fumble, egy INT, és rendre fordult a kocka. viszont a tavalyi sorsolás sokkal gyengébb volt az ideinél szerintem, mert akkor játszottak a Bears-Minnesota-Packers féle csoporttal, és ok, hogy a Minnesota kemény volt, de a Packersnél nem volt Rogers, ráadásul azt a meccset úgy sikerült elveszteniük, hogy 21-0-ra vezettek. Az olyan kb. mint focinál 3-0-ás előnyről kikapni. játszottak a Titans ellen, a Luck nélküli Colts ellen, a senkiházi Jets ellen, aztán így sme jött össze a győzelem.

Azért ehhez képest a 2018-as sorsolás sokkal keményebb így elsőre, és így kéne 6 győzelmet összekaparni. Ok, hogy volt változás a keretben, az edzői stábban, de én nem nagyon látom magam előtt, ahogy a Browns egymás után meccseket nyer. Márpedig itt mindössze 16 meccs van, abból kéne hatot nyerni úgy, hogy az utolsó 3 évben a 48-ból jött össze 4 darab...

Mondjuk, ahogy látom frankón beírtam az NBA topic-ba, de reméljük, valamelyik admin átteszi, ha észreveszi  :)

Ha már észrevettem ezt a topicot, akkor havi hír, hogy Ben Simmons Kendall Jennerrel kezdett randizni. Engedjük el a srácot, mint nagy tehetség?  ;D

Még mindig jobb, mintha Embiiddel randizna  :D

Embiid tavaly még Rihannánál is bepróbálkozott, de aztán nem kellett neki az esernyős nő (1.14-től)  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=X3PANeAnwZA


NBA: Bunyó karácsonyig!

Lebron James, Kevin Durant és még az újdonsült tehetség, Luka Doncic is pályára lép magyar idő szerint kedd hajnalban! Olvasd tovább



Att tudja valaki, miért játszik ilyen keveset Teodosic idén? Az megvan, hogy sérült volt, de ő sokkal jobb ennél.

Idézetet írta: Greipel Dátum október 29, 2018, 08:58:20
Att tudja valaki, miért játszik ilyen keveset Teodosic idén? Az megvan, hogy sérült volt, de ő sokkal jobb ennél.
Ahogyan írtad, egyrészt a sérülés miatt, másrészt azért első évében sem váltotta meg a világot. Nem könnyű megszokni az NBA-t, mégis magasan a legjobb és legintenzívebb liga. Az sem segített idén a sérülés mellett, hogy nyakára hoztak egy fiatal irányítót, Shai Gilgeous-Alexandert. Inkább őt kell most már fejleszteni, Teodosic nagy valószínűséggel közel sem fog akkora karriert befutni Amerikában, mint ahogyan tette azt Európában. Pláne, amikor már dobógépek vannak periméteren és mindenki képzi magát (lásd Doncic, aki nagyon komolyan megtanult triplázni és a vonal mögül 1-2 méterről is beszórja), akkor egy 30 éves "újoncnak" már nagyon nehéz dolga van.

Nekem az a meglátásom, hogy azok a játékosok, akik NBA-ben karriert akarnak, azoknak 20-22, de legkésőbb 25 éves korukig dobbantani kell, mert utána nehezen veszik fel a tempót. Az európaiak (főleg a balkáni országokból) kritizálják az NBA-t, de azért lássuk be, hogy nagyon nehéz felvennie a ritmust az öreg kontinensről átkerülőnek, míg fordított esetben azért könnyebben belerázódnak az ide érkező ex-NBA játékosok. Anthony Randolph is az NBA-ben peremember volt (alig játszott a szezon felében és akkor is ilyen 6-7 pontokat átlagolt 10-15 perc alatt jobb esetben). Átkerült a Kubanba, egyből duplázta az átlagát.

#10 október 30, 2018, 10:52:45, Pozzato
Egyelőre úgy tűnik, hogy Doncic bizony NBA ready. Voltak fanyalgók, hogy mit akar ez a 19 éves?

Már az Eb-n (és az Euroligában) is látszott, hogy ő bizony egy komplett és fejben nagyon erős játékos. Messze még a szezon vége, bármikor jöhet egy sérülés vagy bármi más, de remélem elkerülik őt, mert ilyen tehetség nem sok van. Olvastam azt is valahol, hogy NBA szinten telített posztra jött, középszerű lesz, de szerintem sok újonc szeretne ennyire középszerűen kezdeni az NBA-ben. Oké, sok a jó triplázó hátvéd, de a szlovén bőven tud ezen kívül mást is. Érdemes megfigyelni, ahogyan például a nála 12 centivel nagyobb Gasolt is fogta. Azok a floaterek is élményszámba mennek, remélem, hogy nem kallódik el, bár nem tűnik olyan alkatnak. Bazska is beszélt róla, hogy utódja lehet Ginónak és Drazennek.

https://www.youtube.com/watch?v=xr5fyUIO0so


u.i.:
Közben Klay Thompson megdöntötte a triplarekordot, mindezt 27 perc alatt...  Mi lenne, ha egyszer végre hagynák is játszani és 38-40 percet kapna ilyen teljesítményél? Emlékszem, mikor 60-at szórt 29 perc alatt. Csak egyszer hagyják játszani végre ilyen formában és lehet nem Kobe állna a második helyen Wilt mögött.
https://www.youtube.com/watch?v=DN8gYTQ8_mY

Gyönyörű: Derrick Rose 50 pontos karriercsúcsa a Jazz ellen.
https://www.youtube.com/watch?v=qV09ywqrSfY

Az a lefordulás utáni egykezes no-look passz..
Azért óriási szó ez, mert amennyi sérülés (ACL stb.) és annyi hányattatott év után végre kijött tőle ez a teljesítmény. Úgy játszott, mint fénykorában.  :beerchug:

Derrick Rose 50 pontos karriercsucsot dobott hajnalban, a meccs utani interjuban benne van minden amin ez a srac keresztulment. Az NBA egyik, ha nem a legjobb jatekosa lehetne, de csunyan meg lett lopva palyafutasa csucsan, ugyanabban a pillanatban, ugyanugy, sot meg jobban mint a tobbi nagy kedvencem, Del Piero es Murray. Tavaly meg egy ures tornateremben dobalgatott egyedul, nem kellett Clevelandban sem, vissza akart vonulni. Thibodeau viszont meg tud jo donteseket hozni, Rose pedig kuzdeni  :ok:

https://www.youtube.com/watch?v=KtOD04f7Rfs


NBA: Portland megleckéztetné Lebronékat

Minnesotában megint egy új korszak kezdődik, mivel Jimmy Butlert elcserélték. Los Angeles Lakers viszont próbálta helyére illeszteni az utolsó puzzle-t Tyson Chandler leigazolásával. Melyik csapat tud előrébb mozdulni a tranzakciókkal?  Olvasd tovább