stdavid naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: stdavid Dátum október 09, 2013, 12:16:42
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=7757

Vasas - Diósgyőri VTK
(Magyarország - Ligakupa) 2013.10.09 16:00
Tipp: Handicap (2 esélyes)(Határ -1) / 2
Odds: 1.85
Fogadóiroda: Bet365

A hét közepén, még a válogatott mérkőzések előtt megrendezik a Ligakupa 3. fordulóját. Szünetel így a NB1, azonban az NB2 az nem. És ez itt a tipp kulcsa. Ugyanis a "A" csoportban szerda délután 16:00 -kor a másodosztályú Vasas fogadja az elsőosztályú Diósgyőr csapatát.

Az NB2 nem szünetel, szombaton 17:00 -kor a Vasas otthon fogadja a Gyirmót gárdáját, amely ráadásul jelenleg komolyabb játékerőt képvisel a Vasasnál, így egészen biztos, hogy vagy tartalékol a Ligakupában a hazai együttes, vagy nagyon takarékon teszik oda magukat. És ez egy, az NB2-ben is vergődő gárda esetében nem sok jót jelenthet egy DVTK ellen. A Vasas 3 meccses győzelmi sorozatban volt a legutóbbi fordulóig, azonban a hétvégén a Balmazújváros otthonában vereséget szenvedtek, így jelenleg a nem túl előkelő 11. helyen várhatják 8 fordulót követően a folytatást. Úgy gondolom, hogy a német szakvezetésről, "szakmai" munkáról, a nyári játékosmozgásokról felesleges hosszabb sorokat írni, aki nem követi az NB2 -őt az is látja, hogy valami nagyon bűzlik Angyalföldön.

A Diósgyőr Sivic mesterrel szárnyal, bombaformában vannak az NB1 -ben, talán nekik pont rosszul jött a válogatott szünet. Az ő esetükben nincs ok a tartalékolásra, tovább gyakorolhatják az új szakember elképzeléseit, melyre remek terep lehet a Ligakupa, és az ellenfél is alkalmas lehet erre. Még ha tartalékosan is lép fel a Diósgyőr, valószínűleg rendkívül motiváltak lehetnek a mellőzött játékosok, hiszen komoly versenyhelyzet van a csapatba kerülésért. Aki pedig egy Diósgyőrben "csak" a padon szerepel, az biztosan húzóember lehetne egy jelenlegi Vasasban. Így logikusan következik szerintem a sima vendéggyőzelem.

Az eddigi Ligakupa meccseken a Vasas 3:1 -re kikapott az MTK -tól, majd 1:0 -ra verte a Kisvárdát. A Diósgyőr pedig 1:1 -et játszott a Kisvárdával, majd 3:1 -re verte az MTK -t.

Összességében egy nagyon sima vendéggyőzelmet várok, a Vasast abszolút hidegen hagyja ez a sorozat, és ha egy NB2 -es középcsapat nem vesz komolyan egy ilyen összecsapást, abból sok jó nem fog kisülni..

Tippem: 1-3 -as vendégsiker.

Eredmény: 1 - 0

:redchug:

Na ez alaposan meglepett. ;D Egyik szemem sír, másik nevet, ugyanis vasasos vagyok. De mindenre számítottam, csak erre nem.
Meglepően jól játszott a Vasas és vmi érthetetlen módon, nem igazán tartalékoltak.. ellenben a vendégek igen. Érthetetlen.
És ahogy nézem a többi Ligakupa meccsen is alakultak érdekesen az nb2 -es összecsapások..

Anaheim Ducks - New York Rangers
(NHL) 2013.10.11 04:00
Tipp: Anaheim Ducks nyer
Odds: 1.65
Fogadóiroda: Betclic

Újabb Rangers meccs, újabb kötelező "veretés" részemről. A 9-2 -es zakóból talán kijózanodnak, ilyen arányban nem fognak kikapni, de szinte biztos vagyok benne, hogy ismét kikapnak. Ilyen oddson pedig ez szinte ajándék.
Sokat gondolkodtam, hogy sima kimenetel, vagy győztesre fogadjak, de azért maradok óvatos.

Idézetet írta: stdavid Dátum október 10, 2013, 16:24:41
Anaheim Ducks - New York Rangers
(NHL) 2013.10.11 04:00
Tipp: Anaheim Ducks nyer
Odds: 1.65
Fogadóiroda: Betclic

Újabb Rangers meccs, újabb kötelező "veretés" részemről. A 9-2 -es zakóból talán kijózanodnak, ilyen arányban nem fognak kikapni, de szinte biztos vagyok benne, hogy ismét kikapnak. Ilyen oddson pedig ez szinte ajándék.
Sokat gondolkodtam, hogy sima kimenetel, vagy győztesre fogadjak, de azért maradok óvatos.

Eredmény: 6 - 0

:great:

St Louis Blues - New York Rangers
(NHL) 2013.10.13 02:00
Tipp: St Louis Blues nyer
Odds: 1.75
Fogadóiroda: Betclic

Tömören, folyt köv ;D
Remélhetőleg marad a Rangers formája. Részemről, ameddig minimális jelét se mutatják vmi jégkorongra emlékeztető dolognak, addig kegyetlenül veretni fogom őket. Maximum ha vége az idegenbeli szériájuknak, akkor óvatosabb leszek. De most is, egy olyan Blueshoz utaznak, akik hazai pályán kb minden gárda ellen esélyesként lépnek jégre, nemhogy egy ilyen Rangerssel szemben.
Ezúttal már rendes játékidőre tolom, hiszen jelentősen csökkent a hazaiak oddsa.

Novak Djokovic - Juan Martin Del Potro
(Tenisz - ATP Shanghai) 2013.10.13 10:30
Tipp: Novak Djokovic nyer
Formula 1 - Japan GP
(Formula 1) 2013.10.13 08:00
Tipp: Biztonsági autós szakasz: Igen
Odds: 2.28
Fogadóiroda: Betclic

Ritka pillanat, kombinált fogadást teszek :D
Djokovic címvédő a tornán, így védeni kell a pontjait, biztos vagyok a győzelmében. Ahogy ezen a japán pályán se igazán kérdéses számomra 1-2 safety caros periódus.

Idézetet írta: stdavid Dátum október 13, 2013, 01:24:43
St Louis Blues - New York Rangers
(NHL) 2013.10.13 02:00
Tipp: St Louis Blues nyer
Odds: 1.75
Fogadóiroda: Betclic

Tömören, folyt köv ;D
Remélhetőleg marad a Rangers formája. Részemről, ameddig minimális jelét se mutatják vmi jégkorongra emlékeztető dolognak, addig kegyetlenül veretni fogom őket. Maximum ha vége az idegenbeli szériájuknak, akkor óvatosabb leszek. De most is, egy olyan Blueshoz utaznak, akik hazai pályán kb minden gárda ellen esélyesként lépnek jégre, nemhogy egy ilyen Rangerssel szemben.
Ezúttal már rendes játékidőre tolom, hiszen jelentősen csökkent a hazaiak oddsa.

Eredmény: 5 - 3

:great:

Most már azért mutatott biztató jeleket a Rangers, de a védekezésük továbbra is katasztrófa. Most se játszott jól a Blues sztem, legutóbb a Chicago ellen láttam még őket, és akkor se kápráztattak el.
Most van pár nap pihenője a Rangersnek, aztán utaznak a Washingtonhoz egy kis rangadóra.. lehet azt már kihagyom, bár az oddsokat még nem láttam.

Idézetet írta: stdavid Dátum október 13, 2013, 02:41:51
Novak Djokovic - Juan Martin Del Potro
(Tenisz - ATP Shanghai) 2013.10.13 10:30
Tipp: Novak Djokovic nyer

Formula 1 - Japan GP
(Formula 1) 2013.10.13 08:00
Tipp: Biztonsági autós szakasz: Igen
Odds: 2.28
Fogadóiroda: Betclic


Ritka pillanat, kombinált fogadást teszek :D
Djokovic címvédő a tornán, így védeni kell a pontjait, biztos vagyok a győzelmében. Ahogy ezen a japán pályán se igazán kérdéses számomra 1-2 safety caros periódus.
Ezt a Safety Cart nagyon benéztem sajnos, pedig rendesen átgondoltam, tényleg szinte biztos voltam benne.. mondjuk amilyen "izgalmas" futam volt be is aludtam rajta, de amíg néztem, volt pár sárga zászló, akkor reménykedtem még az elején, de aztán esélytelen volt már. :noway:

Djokovic ment élőben is, szóval azért kellett ott a győzelem :ok:

New England Patriots - New Orleans Saints
(NFL) 2013.10.13 22:25
Tipp: New Orleans Saints nyer
Odds: 2.00
Fogadóiroda: Betclic

Durván néptipp lett ez a meccs, szinte minden elemzésben csak a Saintsről lehet olvasni. Nem szeretem az ilyeneket, de egyszerűen annyira minden mellettük szól, hogy 2 -es odds körül az ilyet sztem bűn kihagyni.

Idézetet írta: stdavid Dátum október 13, 2013, 22:25:38
New England Patriots - New Orleans Saints
(NFL) 2013.10.13 22:25
Tipp: New Orleans Saints nyer
Odds: 2.00
Fogadóiroda: Betclic

Durván néptipp lett ez a meccs, szinte minden elemzésben csak a Saintsről lehet olvasni. Nem szeretem az ilyeneket, de egyszerűen annyira minden mellettük szól, hogy 2 -es odds körül az ilyet sztem bűn kihagyni.

Így kikapni... aki nézte tudja miről beszélek :bash: Utolsó mp -es TD -vel nyert a Pats.. :noway:

Heti összegzés:

Összességében elég pocsék hetet zártam, - 15% -os veszteség.
Azonban a hét közepén olyan gyenge szériában voltam az élő fogadásokkal, hogy kb csoda, hogy nem nulláztam, így is többször elszállt az agyam és nagyobb téteket megengedtem magamnak.. szóval nézzük a pozitívumokat, lényeg, hogy a tőke jelentős része megvan. És az előző heti triplázást követően ha összességében nézzük, akkor még mindig elég jó a mutató.
A héten egy válogatott forduló és után folytatódik minden a régi kerékvágásban ;)
A Betclicen pedig már lejárt a bónuszom, a héten újra a bet365-nél játszok már :cya:

Spanyolország - U21 v Magyarország - U21
(Labdarúgás - U21 EB Selejtező) 2013.10.14 22:00
Tipp: Gólt szereznek a 20.perc előtt - Igen
Odds: 1.83
Fogadóiroda: bet365

Őszintén, sztem irreálisan lezuhantak erre a meccsre az oddsok és úgy látom, hogy (érthetetlen módon) leginkább a felnőtt(!!) válogatott Hollandia elleni mérkőzése az, ami erre hatással van a hazai közvéleményben. Nyilván, sokkal komolyabb erőt képvisel ez a spanyol csapat. Jesé, Morata, Carvajal, Deloufelou stb mind mind olyan szintű rutinnal, mellyel az elmúlt 5-10 évben nem sok magyar focista rendelkezett egész pályafutásán se. Az U21 -es meccseket én hatalmas lutrinak találom, azonban mégis a sok 1.1 -es over meg hendikep szorzó között találtam egy olyat, amiben igazi értéket látok. (mert az undert vagy a magyar hendit mégse merem húzni)
Mégpedig azt, hogy az első 20 percben születik gól. Több érvem is van emellett. Egyrészről a mi srácainkban biztosan hatalmas dac van a legutóbbi vereség miatt, illetve biztosan komoly motiváció lehet ilyen játékosok ellen pályára lépni. Továbbá valószínű, hogy több scout is megtekinti majd a mérkőzést. Nem hiszem, hogy lenne okunk beállni védekezni, nem sok esély van a továbbjutásra.
A spanyolok: náluk, mint tudjuk több komoly név is szerepel, akiknek hétvégén már bajnoki fordulója lesz, sztem már inkább az jár a fejükben, minthogy az ő szemszögükből egy tök érdektelen selejtezőmeccs egy jóval gyengébb gárda ellen. Emiatt szerintem már a mérkőzés elején szeretnék eldönteni a párharcot, majd a 2.félidőben tartalékolni, jegelni magukat.
Így összességében egy szép kis adok - kapokra számítok, remélhetőleg nem kapunk nagy verést, de a korai gól az legyen meg :)

Idézetet írta: stdavid Dátum október 14, 2013, 18:20:08
Spanyolország - U21 v Magyarország - U21
(Labdarúgás - U21 EB Selejtező) 2013.10.14 22:00
Tipp: Gólt szereznek a 20.perc előtt - Igen
Odds: 1.83
Fogadóiroda: bet365

Őszintén, sztem irreálisan lezuhantak erre a meccsre az oddsok és úgy látom, hogy (érthetetlen módon) leginkább a felnőtt(!!) válogatott Hollandia elleni mérkőzése az, ami erre hatással van a hazai közvéleményben. Nyilván, sokkal komolyabb erőt képvisel ez a spanyol csapat. Jesé, Morata, Carvajal, Deloufelou stb mind mind olyan szintű rutinnal, mellyel az elmúlt 5-10 évben nem sok magyar focista rendelkezett egész pályafutásán se. Az U21 -es meccseket én hatalmas lutrinak találom, azonban mégis a sok 1.1 -es over meg hendikep szorzó között találtam egy olyat, amiben igazi értéket látok. (mert az undert vagy a magyar hendit mégse merem húzni)
Mégpedig azt, hogy az első 20 percben születik gól. Több érvem is van emellett. Egyrészről a mi srácainkban biztosan hatalmas dac van a legutóbbi vereség miatt, illetve biztosan komoly motiváció lehet ilyen játékosok ellen pályára lépni. Továbbá valószínű, hogy több scout is megtekinti majd a mérkőzést. Nem hiszem, hogy lenne okunk beállni védekezni, nem sok esély van a továbbjutásra.
A spanyolok: náluk, mint tudjuk több komoly név is szerepel, akiknek hétvégén már bajnoki fordulója lesz, sztem már inkább az jár a fejükben, minthogy az ő szemszögükből egy tök érdektelen selejtezőmeccs egy jóval gyengébb gárda ellen. Emiatt szerintem már a mérkőzés elején szeretnék eldönteni a párharcot, majd a 2.félidőben tartalékolni, jegelni magukat.
Így összességében egy szép kis adok - kapokra számítok, remélhetőleg nem kapunk nagy verést, de a korai gól az legyen meg :)

A 9. percben megszületett már az első spanyol gól. :cya:

Washington Capitals - Edmonton Oilers
(NHL) 2013.10.15 01:05
Tipp: Washington Capitals nyer
Odds: 1.60
Fogadóiroda: bet365

Pocsék formában mindkét gárda, azonban teljesen eltérő játékerőt képviselnek. Ovechkinéknek hazai pályán kötelező ezt behúzniuk, a liga egyik leggyengébb védelme ellen már el kell kezdeniük felzárkózni. Rizikósabb tippnek érzem ezt, jobb oddsot reméltem, mert a Capitals se mutatott eddig szart se, de kiket vernek meg, ha nem az Oilerst? Ezután játszanak egy rangadót a Rangerssel, fel kell pörögniük lassan, habár, mint tudjuk a Rangers elég kuka :)

Idézetet írta: stdavid Dátum október 15, 2013, 00:40:33
Washington Capitals - Edmonton Oilers
(NHL) 2013.10.15 01:05
Tipp: Washington Capitals nyer
Odds: 1.60
Fogadóiroda: bet365

Pocsék formában mindkét gárda, azonban teljesen eltérő játékerőt képviselnek. Ovechkinéknek hazai pályán kötelező ezt behúzniuk, a liga egyik leggyengébb védelme ellen már el kell kezdeniük felzárkózni. Rizikósabb tippnek érzem ezt, jobb oddsot reméltem, mert a Capitals se mutatott eddig szart se, de kiket vernek meg, ha nem az Oilerst? Ezután játszanak egy rangadót a Rangerssel, fel kell pörögniük lassan, habár, mint tudjuk a Rangers elég kuka :)

Eredmény: 4 - 2

:great:

#29 október 16, 2013, 13:07:55, stdavid
Beindul a mai nagyüzem, elég biztosnak érzett tippjeim vannak. "Erősorrendben" rakom be a kombikat.

Franciaország v Finnország
(Labdarúgás - VB Selejtező) 2013.10.15 21:00
Tipp: Franciaország nyer
Norvégia v Izland
(Labdarúgás - VB Selejtező) 2013.10.15 20:00
Tipp: Izland +1 (Kétesélyes ázsiai hendikep)
Litvánia v Bosznia és Hercegovina
(Labdarúgás - VB Selejtező) 2013.10.15 19:00
Tipp: Bosznia és Hercegovina nyer
Anglia v Lengyelország
(Labdarúgás - VB Selejtező) 2013.10.15 21:00
Tipp: Anglia nyer
Odds: 2.33
Fogadóiroda: bet365