Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Desktop-on be tudtok jelentkezni? Próbáltam mindenféle browser-rel, vpn-nel, más gépnél és hálózaton. Mobilon megy minden, de jó lenne rendes gépen is látni a dolgokat!


Siker! Router ki-be kapcsolás megoldotta.  :angel:

sziasztok!
Eurós sportingbet számlám szeretném feltölteni, lehetőleg mypaysafecard regisztárció nélkül.
Itthon gondolom csak forintos paysafecardot lehet venni. lyenkor működik a feltöltés? A konverzió mennyire rossz árfolyamon megy (2-3% vagy 6+%)?

sportingbetről lekértem 48 ezer forintot, de csak 46 jött, forintos a sportingbet számlám, sima folyószámlára kértem, létezik, h még ők párszor váltottak rajta?

#2285 március 26, 2018, 23:07:42, dgabesz
Idézetet írta: hubika88 Dátum március 26, 2018, 22:57:28
sportingbetről lekértem 48 ezer forintot, de csak 46 jött, forintos a sportingbet számlám, sima folyószámlára kértem, létezik, h még ők párszor váltottak rajta?

Sajna a SB ilyen pénzlenyúló. Én is az első pénzfelvételkor szívtam meg és egyben döbbentem le, amikor 8e Ft-tal kevesebb jelent meg a számlámon. Ja, és utána korlátoztak is!  :crazy: Mondanom se kell azóta megszüntettem a számlámat ott... Soha többet!  :cya:

Idézetet írta: hubika88 Dátum március 26, 2018, 22:57:28
sportingbetről lekértem 48 ezer forintot, de csak 46 jött, forintos a sportingbet számlám, sima folyószámlára kértem, létezik, h még ők párszor váltottak rajta?

Én nem próbáltam utalással kikérni mostanában, de ugye tavaly késő ősz óta a magyar bankok nem nyújthatnak segítséget fogadóirodai tranzakciókhoz, ezért tűnt el az Earthport magyarországi számlaszáma is, amely cég korábban az unibet és a sportingbet forintos utalásait kezelte.
Az unibet erre úgy reagált, hogy külföldről utal euróban, talán a sportingbet is ezt teszi...

Nemzetközi utalásnak lehet díja és ugye lehet átváltási veszteség is, sőt, a fogadó bank is plusz díjat számíthat fel, ha ők végzik a konverziót.
Ennek ellenére a gyors banki utalásnál tényleg nem ír semmilyen költséget a sportingbet.
Mondjuk némi ellentmondás, hogy a "gyors banki utalás" pont országon belüli átutalást takar normál esetben, ami viszont nem is lenne lehetséges "jogszabályilag".

A számlakivonatodon nem látod, hogy magyar vagy külföldi banktól jött-e a pénz és hogy euró vagy forint érkezett?
A jövőre nézve biztos érdemes rákérdezni a bankodnál és a sportingbetnél is, hogy miért jött kevesebb pénz.

KALIXA ACCEPT LIMITED

innen jött a pénz, de ott meg az van írva h 149€ küldtek  ;D

Idézetet írta: hubika88 Dátum március 27, 2018, 07:55:01
KALIXA ACCEPT LIMITED

innen jött a pénz, de ott meg az van írva h 149€ küldtek  ;D

Akkor két váltás nagyjából már indokolja is a "levonást".
A bankod is felszámíthatott díjat a konverzióért, de alapvetően a sportingbet sara, mert euróban utalt.
Lehet, hogy nem is tudna máshogy...
(Most még) működik több irodánál a VISA kártyára utalás (ilyenkor a bankkártyán található számra utalnak, nem a hozzá tartozó bankszámlára), ha megoldható, akkor ilyet kell igényelni a bankszámlánkhoz és megmarad a devizaváltás nélküli ingyenes kiutalási lehetőségünk...

Valaki csinálja "nagyüzemben" a hétfő-kedd-szerda-péntek-szombati 50%-os pénzvisszatérítés/nyereménynövelő nyerőgép promót? Matek szerint hordozhat értéket, mivel 95%-os a payout-ja a gépeknek, a kaszinó nyereségét (5%) hosszútávon kompenzálja az 50% visszatérítés vagy nyereménynövelés ha jól gondolom?

Illetve a bwin-nél is így van hétfőn és szerdán, 50-50% nyereménynövelő-pénzvisszatérítés akciónál, szívesen meghallgatnám a többiek tapasztalatait aki próbált ezekből profitálni.  :beerchug:

Sportingbettel meg mi lett? Előbb kertem ki pénzt onnan és kb 20 perc után már a skrilles szamlamon is volt   :beerchug:

Ezt a gyorsasagot már szeretem  :great:

Idézetet írta: davixxx Dátum április 09, 2018, 10:01:12
Sportingbettel meg mi lett? Előbb kertem ki pénzt onnan és kb 20 perc után már a skrilles szamlamon is volt   :beerchug:

Ezt a gyorsasagot már szeretem  :great:

A tőzsde repdes, a kifizetés süvít.  ;D

Valamiért nem jön se a sportingbet,se a bwin,csak mobilneten.Másnál is ez a helyzet?Magyar nyelvű support sincs.

Ez a 6000 forintra 1200 freebetet ado bonuszt kihasz alja vki?? Elvileg 30k befizetesre 6k freebet, forgatasra vonatkozo fleteteleket nem nagyon lattam

Idézetet írta: hubika88 Dátum április 24, 2018, 16:33:16
Ez a 6000 forintra 1200 freebetet ado bonuszt kihasz alja vki?? Elvileg 30k befizetesre 6k freebet, forgatasra vonatkozo fleteteleket nem nagyon lattam

én pl nem kaptam