Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Poker nincs, ket totobol (ingyenes kerekbol, kaszino es sport challenge-bol) maradt egy  :noway:
Egyelore a bwinrol a penzem, illetve amit nyertem az ingyenes porgetesen, sehol.
Vitya, Andy :bash:

Akinek van gamebookeres számlája az is átment bullra ;)

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 11, 2018, 21:04:51
Poker nincs, ket totobol (ingyenes kerekbol, kaszino es sport challenge-bol) maradt egy  :noway:
Egyelore a bwinrol a penzem, illetve amit nyertem az ingyenes porgetesen, sehol.
Vitya, Andy :bash:

A kaszinóba, a starburstba visszalépve látszik az ingyenes pörgetésből származó nyeremény, de a főegyenlegen meg a menüben sehol nem találtam.
Egyszer biztos ki kéne forgatni, így azt le lehet játszani "vakon".


Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 11, 2018, 21:15:23
Akinek van gamebookeres számlája az is átment bullra ;)

A pénz még ott van a gamebookersemen, valószínűleg a több számlás átvezetést nem tudják kezelni.
Ez a számlám dolláros, annak is van kockázata, hogy milyen árfolyamán rakják át a forint sportingbullra.


Egyébként fura, hogy eladják az összes magyar ügyfelüket egyenlegestül, adatokkal együtt egy másik cégnek...

Megjelent a kifizetéseknél az Otp! A starburstön nyert pénzt én se látom.

Idézetet írta: perszepolisz Dátum szeptember 12, 2018, 10:29:45
Megjelent a kifizetéseknél az Otp! A starburstön nyert pénzt én se látom.
Egyszer meg kell forgatni a starbuston.

Valakinek válaszolt már az ügyfélszolgálat ?
tegnap irtam de még nemválaszoltak megszünt a magyar nyelvü telefonos ügyfélszolgálat is.
:noway:

Idézetet írta: sade63 Dátum szeptember 12, 2018, 12:39:56
Valakinek válaszolt már az ügyfélszolgálat ?
tegnap irtam de még nemválaszoltak megszünt a magyar nyelvü telefonos ügyfélszolgálat is.
:noway:

Délelőtt chaten beszéltem magyar ügyfél szolgálatossal, bár sokat nem ért  :D

#2378 szeptember 12, 2018, 14:12:02, SPF Admin
A Sportingbet és a Bwin bezárta az ajtót a magyar játékosok előtt. Folytatás a Sportingbullon?

A magyar online szerencsejáték ipar egyik legrégebbi és komoly játékosbázissal rendelkező irodája, a Sportingbet, a hazai szabályozásra hivatkozva úgy döntött, hogy kilép a magyar piacról. Itt jön viszont a csavar, ugyanis a meglévő játékosait átköltöztette egy eddig számunkra is ismeretlen irodához, a Sportingbullhoz. Olvasd tovább