Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok

Fogadtam 09.11 én   sportingbeten:  Nizsnyij Novgorod (Rus)   -   Pinar Karsiyaka (Tur)
kosárlabda mérkőzésre.

Kiderült 09.11 én 17 órakor hogy nem játszák le. elmaradt. törölték.


írtam nekik hétfőn,kedden is több levelet nekik. hogy töröljék 1,00 oddsal. ( már minden más iroda törölte 1,00 oddsal)

és basznak visszairni kurva undoritó egy terem!!!!!!!!
a meccset sem törölték még!!!!!
Live chatet mindennap probálom vagy 10x és mindig azt írja jelenleg nem elérhető a munkatárs!!!!

eleve lehúzos szar iroda levonnak befizetésre kifizetésre.

de ez hogy nem törlik,emailre nem írnak vissza, livechat nincs.

Nem véletlenül C- az SBR-nél...

Milyen szép is volt, amikor este 11-kor indított kifizetés másnap délelőtt 10-kor már a bankszámlán volt...  :-\

Üdv. Van aki csinálja ezt a 15 milliós kihívást? Mire lehet számítani, látom már többször volt hasonló. De ahogy látom korábban tovább lehetett csatlakozni, most elvileg csak az első pár napban, Másik kérdés, volt már valakinek nagy nyereménye Casinóban nyerőgépen?

6-7 ezret lehetett utoljára nyerni a kihíváson.

Köszönöm a választ. Még annyit, hogy ugyanez a rendszer volt? ugyanígy 1500 napi követelménnyel és 4 napos jelentkezési idővel? 6-7 ezerért nem érzem hogy megérné, sokkal többet buknék addig :D

Idézetet írta: bitang555 Dátum szeptember 18, 2017, 17:14:47
Köszönöm a választ. Még annyit, hogy ugyanez a rendszer volt? ugyanígy 1500 napi követelménnyel és 4 napos jelentkezési idővel? 6-7 ezerért nem érzem hogy megérné, sokkal többet buknék addig :D

Igen, pontosan ugyanaz a rendszer.
Most mint ha egy kicsivel többen lennének (az előző játék a nyárban indult, talán ezért is), de nagyságrendileg ugyanennyien fogják végigcsinálni szerintem.

A jelentkezési határidő meg arról szól, hogy van 4 jokered, de ha az 5. napon indulsz el a játékban, akkor úgy veszik, mint ha a jokereidet az első napokon már felhasználtad volna.
Szóval a verseny időtartama alatt 4 napot mulaszthatsz.

Régebbi játékukban volt olyasmi szívatás is, hogy ha később csatlakozol, akkor a nyereményed is kevesebb lesz, de itt most csak annyi a szabály, hogy a játék ideje alatt max. 4 napot mulaszthatsz.

Na most az ingyen forgatásból lehet, hogy a legpozitívabbat hoztam ki itt :D 8 találatra kaptam 10 forgatást, abból lett pár száz Forint, felraktam 50-esre felmentem 1200-ra, játszogattam, volt még 900 mondom ezt majd valami sportfogadásra...aztán nem hagyott a kisördög,mondom elnyomom százason, hát először felmentem 4000-ig majd beadta elsőre a 3 sor csillagot középen, pár ezer, majd az ismétlésnél hetest is adott az elején és a végén is egyet, 12ezer...onnan még letoltam 9 ezerig, túl buzgó lettem, de így is hatalmas 10 ingyen 10-es tétes pörgetésből :)

Idézetet írta: Penguin11 Dátum július 31, 2017, 11:21:35
Igen, tapasztaltam, a régi angol SB-hez újra megcsináltam a regisztrációt. Elvileg rendben van. Az a felület BW-mentes.
Érdekelne, hogy működik-e az angol felület.

Milyen címen tudtok ide belépni mert nekem a 735-ös nem megy?

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum november 09, 2017, 17:57:10
Milyen címen tudtok ide belépni mert nekem a 735-ös nem megy?

Ezt próbáld:

Működő cím

Nektek jóváírták már a Luxemburg-Magyar meccsért járó freebetet ?

Nekem is külön kellet írnom nekik,valami technikai hiba

Helló. Lenne egy olyan kérdésem a sportingbetnél van e felső határ a tét összegére illetve érdekelne mi az egyszere maximum kivehető összeg ha van? Előre is köszönöm a választ. Üdv.

Hali!

Emailben kaptam ezt az üzenetet. 2€ free bet.

Érdemes ránézni a számlára, gondolom nem csak én kaptam ezt.