Női Kézilabda BL 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Női kézilabda BL 2018/19

Itt lehet beszélgetni a 2018/19-es női kézilabda BL eseményeiről.  :topbet_125:

Brest Rostov 29-29
Larvik  Bud 23-22
Ljubljana Thüringer 27-20

:o

érdekes határok meg oddsok  ;D :beerchug:

Így látva a meccset, az is elég érdekes volt  ;D

Naidzinavicius a hetest 4 méterrel lövi fölé, majd később ugyanezt megcsinálja akcióból is  :P

Nem mondom, hogy nagy meglepi volt a Fradi siker, de hogy ebbe a női BL-be semmi se legyen papír... csoda, hogy a Győr 1,04 lejött  :)

Érdekes lesz a Fradi CSM meccs.
fogadni nem fogok rá, legalábbis nem tervezem, anélkül is lehetnek izgalmak bőven. Ha azt nézzük, hogy a Fradinál gondolom nincs Snelder, megint marad egyedül Mészáros, aki nagyon jól játszik, sőt vesszek meg, jobban, mint Snelder, de azért egyedül ilyen hőfokú meccseket zsinórban hozni nem egyszerű, ráadásul nála benne van, hogy korán kap akár két kettő perces pihenőt, és akkor védekezésben mindjárt csere... Pena elég homályos szegény idén, Klivinyinek sem tudni, milyen napja lesz, szóval sokváltozós egyenlet.

Papíron a CSM sokkal jobb, de amit ezek idén csinálnak, az nem semmi. Mindegy, ki az edző, mindig fúrják. Legutóbb otthon a Vipers ellen kaptak ki, Neagu és Radicevic 8-8 gólt dobtak, többiek meg nagy homályba voltak. Például a két beálló, Manea és Cvijic összesen 3 lövést küldtek kapura, abból egy lett gól  :D Nem láttam a meccset, de ez nem egy mindennapi adat, Neagu sem lőtt jó százalékkal, Lekic főleg nem, aztán Djukic meg Cvijic ordibált, mármint előző utóbbival  ;D
Cvijicet meg Lekicset ismerjük, anno Boskovicot is fúrták, még a válogatottságot is lemondták, simán lehet, hogy most megint többen a mester ellen játszanak. A dagi ha Djukicot fúrja, akkor simán lehet, hogy Lekic is :D Végül is Dragan már majdnem három hete ott van. Érdekes kis meccs lesz, már csak azért is, mert a CSM-nél idén nem lehet tudni, melyik meccsen cél a győzelem, és melyik az, ahol direkt vereségre játszanak  ;D


Nem bundázott a Bukarest  :)
viszont a 6. csoportkörben a Bietigheim elleni hazai meccsük frankón tét nélküli, hisz a németek már nem juthatnak tovább, a Bietigheim ellen gyűjtött pontokat egyik csapat sem viszi tovább. A CSM-nek így semmibe sem került, hogy a németországi meccset lecsalta, ha nyert volna, úgysem vitte volna tovább a pontokat. Így akár hazai pályán is lecsalhatják a meccset, idén nem először fordulna elő  ;D Kíváncsi leszek a szorzókra, na meg arra is, milyen kerettel érkezik egyáltalán a bietigheimi csapat  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 12, 2018, 11:28:49
Nem bundázott a Bukarest  :)
viszont a 6. csoportkörben a Bietigheim elleni hazai meccsük frankón tét nélküli, hisz a németek már nem juthatnak tovább, a Bietigheim ellen gyűjtött pontokat egyik csapat sem viszi tovább. A CSM-nek így semmibe sem került, hogy a németországi meccset lecsalta, ha nyert volna, úgysem vitte volna tovább a pontokat. Így akár hazai pályán is lecsalhatják a meccset, idén nem először fordulna elő  ;D Kíváncsi leszek a szorzókra, na meg arra is, milyen kerettel érkezik egyáltalán a bietigheimi csapat  :D

7-szeres a Beitigheim...  ::)   Jó lenne belelátni a fejekbe...  8)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 15, 2018, 09:30:58
7-szeres a Beitigheim...  ::)   Jó lenne belelátni a fejekbe...  8)
Fene sem tudja, csak nem csalják le ezt is. Bár végül is meg miért ne  ;D
Az tényleg kemény lenne, hogy a Bietigheim úgy esik ki, hogy kétszer megcsapja a CSM-et. Kb mintha fociban az AEK Athén oda-vissza verte volna a Bayernt, aztán kiesett volna  ;D
A Fradi ellen keményen és jól játszottak, de ott volt bennük egy kis extra töltet, na meg annak a meccsnek a pontjai kellettek nekik. Ez egy totál tét nélküli meccs, és ahogy nézem, az eb miatt már sem a román csapat, sem a német nem játszik utána.

Mivel gyakorlatilag egy tét nélküli meccs, amolyan gála, így nekem potens tippként egy over ugrik be, bár nem tudom, milyen gólhatárt szabnak. A CSM csapata ebben az évebn már talán nem is játszik, a Bietighem majd valamikor szilveszter környékén játszik talán bajnokit még, de az hol van... Én egy adok-kapok meccset simán belelátok, ahol egyik csapat sem igazán törődik a védekezéssel, de ebből sem látom, hogy jön ki jobban a vendég csapat. Közben Neagu a napokban szerződést hosszabbított, biztos megünnepli vagy 10 lőtt góllal  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 15, 2018, 10:39:55
Fene sem tudja, csak nem csalják le ezt is. Bár végül is meg miért ne  ;D
Az tényleg kemény lenne, hogy a Bietigheim úgy esik ki, hogy kétszer megcsapja a CSM-et. Kb mintha fociban az AEK Athén oda-vissza verte volna a Bayernt, aztán kiesett volna  ;D
A Fradi ellen keményen és jól játszottak, de ott volt bennük egy kis extra töltet, na meg annak a meccsnek a pontjai kellettek nekik. Ez egy totál tét nélküli meccs, és ahogy nézem, az eb miatt már sem a román csapat, sem a német nem játszik utána.

Mivel gyakorlatilag egy tét nélküli meccs, amolyan gála, így nekem potens tippként egy over ugrik be, bár nem tudom, milyen gólhatárt szabnak. A CSM csapata ebben az évebn már talán nem is játszik, a Bietighem majd valamikor szilveszter környékén játszik talán bajnokit még, de az hol van... Én egy adok-kapok meccset simán belelátok, ahol egyik csapat sem igazán törődik a védekezéssel, de ebből sem látom, hogy jön ki jobban a vendég csapat. Közben Neagu a napokban szerződést hosszabbított, biztos megünnepli vagy 10 lőtt góllal  ;D


Igen nekem is az over ugrik be elsőként. Esetleg valami nagyobb pluszos hendivel a németek, legyen egy 34-29...  :D

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 15, 2018, 09:30:58
7-szeres a Beitigheim...  ::)   Jó lenne belelátni a fejekbe...  8)
Közben Naidzinavicius térdében a meniszkus elszakadt, 3-4 hónap pihenő vár rá, de persze benne van, hogy az egész idényt dobja. Így azért már az over sem tűnik jó tippnek, azért egy jó Naidzinavicius 8-10 gólja hiányozni fog, kintről nem nagyon lesz, aki átlőjön... Na meg elég nagy szopattyú a németeknek is így az Eb előtt...

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 16, 2018, 10:34:38
Közben Naidzinavicius térdében a meniszkus elszakadt, 3-4 hónap pihenő vár rá, de persze benne van, hogy az egész idényt dobja. Így azért már az over sem tűnik jó tippnek, azért egy jó Naidzinavicius 8-10 gólja hiányozni fog, kintről nem nagyon lesz, aki átlőjön... Na meg elég nagy szopattyú a németeknek is így az Eb előtt...


Basszus, az kemény...  :-\

Hol olvastad amúgy az infót? Ezek a kézi hírek, hova kerülnek fel leggyorsabban?

http://handball123.com/forum/viewforum.php?f=2

ennél aktívabb fórumot nem találsz, ide tolnak be mindent, csak női

#12 január 26, 2019, 21:00:57, csak1tomi
CSM Bukarest +7,5   1,45

36:27

Ez jó lehet, mindenki 10 gólos Győr wint mond, hát baromi kíváncsi leszek.
Győrnek most kezdődik a bl, kiderül gyors játék egy értelmes csapat ellen mire is jó.
Persze erősen underdog CSM 2 átlövő nélkül, de ennyire? Kiderül. ;D :D

#13 január 26, 2019, 19:30:36, oakland23
Én undert mondok, de nem merem behúzni még tippjátékba sem  :D

Behúztam inkább az overt, persze bohóctéttel  :D