Női kézilabda-vb 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Női kézilabda-vb 2019



Hivatalos weboldal: https://japanhandball2019.com/en/
Időpont: 2019.11.30-2019.12.15
Helyszín: Japán
Program: https://japanhandball2019.com/en/schedules/


A. csoport:
Norvégia 1.25
Hollandia 4.40
Szerbia 12.00
Angola 41.00
Szlovénia 51.00
Kuba 501.00

B. csoport:
Franciaország 1.40
Dánia 4.75
Dél-Korea 11.00
Németország 14.00
Brazília 15.00
Ausztrália 1001.00

C. csoport:
Magyarország 3.20
Románia 3.20
Montenegró 3.25
Spanyolország 5.50
Szenegál 201.00
Kazahsztán 501.00

D. csoport:
Oroszország 1.28
Svédország 3.75
Japán 15.00
Argentína 201.00
Kongó DR 251.00
Kína 501.00

(Csapatok neve mellett a csoportgyőzelemre vonatkozó bet365-ös szorzó. Érvényes 2019.11.18. 11:00-kor)

Minden csoportban az első 3 helyezett jut tovább a 2. csoportkörbe

A sorrend meghatározása a csoportkörben:
A csoportkörben a csapatok sorrendjét elsősorban a szerzett pontok határozzák meg (2 pont egy gőzelem, 1 pont egy döntetlen, 0 pont egy vereség). Ha két vagy több csapat azonos pontszámmal áll, akkor a következők döntenek:

    több szerzett pont az azonosan álló csapatok közötti mérkőzéseken;
    jobb gólkülönbség az azonosan álló csapatok közötti mérkőzéseken;
    több szerzett gól az azonosan álló csapatok közötti mérkőzéseken;
    jobb gólkülönbség az összes csoportmérkőzésen;
    több szerzett gól az összes csoportmérkőzésen;

Ha egy csapat helyezését a fenti kritériumok után nem lehet eldönteni, akkor sorsolás dönt. 
-forrás: wikipedia-

A magyar válogatott csoport-meccseinek időpontja (CET szerint):

Magyarország - Kazahsztán: 2019. november 30. (szombat) 10:00 óra
Magyarország - Spanyolország: 2019. december 1. (vasárnap) 10:00 óra
Magyarország - Montenegró: 2019. december 3. (kedd) 07:00 óra
Magyarország - Szenegál: 2019. december 4. (szerda) 11:00 óra
Magyarország - Románia: 2019. december 6. (péntek) 11:00 óra

Jelentősnek tűnő botrány van kibontakozóban a románoknál.
Ugyanis, ha igaznak bizonyulnak majd a hírek, akkor bizony arról van szó, hogy éppen a nemsokára keződő világbajnokság előtt bukott le doppingolás miatt a román vb-keret 3 kézilabdázója: Cristina Laslo (22 éves), Bianca Bazaliu (22 éves) és Daria Bucur (20 éves).

Lekic kidőlt, ugrott a vb-je.

Idézetet írta: csabax Dátum november 18, 2019, 23:12:03
Jelentősnek tűnő botrány van kibontakozóban a románoknál.
Ugyanis, ha igaznak bizonyulnak majd a hírek, akkor bizony arról van szó, hogy éppen a nemsokára keződő világbajnokság előtt bukott le doppingolás miatt a román vb-keret 3 kézilabdázója: Cristina Laslo (22 éves), Bianca Bazaliu (22 éves) és Daria Bucur (20 éves).

Cristina Laslo (22 éves)

Édes faszom. Azt a románosított magyar nevet.  :D

Fiatal csajok együtt tolták a jó cuccot, mi?  ;)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 19, 2019, 13:31:44
Cristina Laslo (22 éves)
Édes faszom. Azt a románosított magyar nevet.  :D
;D ;D ;D ;D ;D

A spanyolok egyik gólzsákja, Carmen Martin is kiesett a vb-ről, talp-sarokcsont-fájdalom miatt. Pedig a hétvégi Rostov elleni meccsen még ment mint állat, gondlom pihentetni akarja. Így azért sok jót a spanyoloktól nem várok, mondjuk amúgy sem vártam...

https://www.prosport.ro/alte-sporturi/handbal/breaking-news-elena-dache-convocata-in-regim-de-urgenta-la-echipa-nationala-eliza-buceschi-si-daria-bucur-raman-si-ele-acasa-in-urma-scandalului-de-la-brasov-18946157

Románoknál a baj nem kevés, ja és azt még tudni kell, hogy Neagu (még) ugyan van, de jelenleg az a helyzet, hogy őt erősen limitálni kel, mert messze nem 100%-os még. Mondjuk hétvégén épp néztem, amikor pályán volt, nem nagyon látszott rajta, hogy annyira gyenge lenne, de más jól játszani 20-25 percig, meg más a sorozatterhelés. Épp a spanyolok ellen kezdenek, az igazából mindkét csapat számára talán a legfontosabb meccs, mert azon dőlhet el a sorsuk. Bármilyen fura kijelenteni, de szerintem onnan a C csoportból a monti-magyar duó biztos továbbjutó, Szenegál és Kazahsztán nem juthat tovább reálisan nézve, így a megroppant román csapat meg a spanyol közül egy mehet csak tovább. Ez azért fontos, mert olimpiai kvalihoz is legjobb esetben a torna első 9 helyén kell végezni.
Persze Neagunál az is kérdés, mennyi kedve lesz játszani, mert ha neki is elmegy a kedve az egésztől, még Szenegál ellen sem húznám be Romániát.

Románia és Spanyolország egyébként az előző vb-n is azonos csoportban volt, akkor egy rendkívül góldús meccsen 19-17 arányban Románia nyert  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 20, 2019, 12:10:53
https://www.prosport.ro/alte-sporturi/handbal/breaking-news-elena-dache-convocata-in-regim-de-urgenta-la-echipa-nationala-eliza-buceschi-si-daria-bucur-raman-si-ele-acasa-in-urma-scandalului-de-la-brasov-18946157

Románoknál a baj nem kevés, ja és azt még tudni kell, hogy Neagu (még) ugyan van, de jelenleg az a helyzet, hogy őt erősen limitálni kel, mert messze nem 100%-os még. Mondjuk hétvégén épp néztem, amikor pályán volt, nem nagyon látszott rajta, hogy annyira gyenge lenne, de más jól játszani 20-25 percig, meg más a sorozatterhelés. Épp a spanyolok ellen kezdenek, az igazából mindkét csapat számára talán a legfontosabb meccs, mert azon dőlhet el a sorsuk. Bármilyen fura kijelenteni, de szerintem onnan a C csoportból a monti-magyar duó biztos továbbjutó, Szenegál és Kazahsztán nem juthat tovább reálisan nézve, így a megroppant román csapat meg a spanyol közül egy mehet csak tovább. Ez azért fontos, mert olimpiai kvalihoz is legjobb esetben a torna első 9 helyén kell végezni.
Persze Neagunál az is kérdés, mennyi kedve lesz játszani, mert ha neki is elmegy a kedve az egésztől, még Szenegál ellen sem húznám be Romániát.

Románia és Spanyolország egyébként az előző vb-n is azonos csoportban volt, akkor egy rendkívül góldús meccsen 19-17 arányban Románia nyert  :)
+ infó:

Az általad belinkelt cikkből akár még az az információ is jelentősebb lehet, hogy Montenegró válogatottja nem vitte el a világbajnokságra, amolyan elővigyázatosságból, a Brassói Korona csapat tömeges doppinggyanújába keveredett légiósát, Ivona Pavicsevicset.

Háfra házi gólkirályi címe 5,50 a bet365-ön. Én mondjuk 6,50-en tettem, azt sem zárom ki, volt magasabb is. Unibeten 2.75 körül mérik, ott meg Kovács Anna 7.00-es oddsa ér meg egy picit, de szerintem a Háfra 6,50 a value, hiába volt a legjobb ilyen tekintetben edzőmeccseken a Klujbi. A versenyló a verseny napján fut igazán jól, Háfra majd megint bombázgat gátlástalanul, a hetesek meg úgyis oszlani fognak,Klujber mellett dob majd Kovács, Kovacsics, Szabó meg akár még Nadine is. SZerintem a Háfra házi gólkirálysága 5,50-en elég fasza

Ami még tetszik, az az ausztrálok adott 5,50 a fair play-t illetően (bet365)

Eleve minimális lesz a meccsszám, tovább aligha jutnak. Dél-Korea meg Japán általában nem szabálytalankodik sokat, de ez nekik kvázi házi torna, úgyhogy most keményebbek lesznek. Afrikai csapatok mindig vadak, talán még Argentína köphet a levesbe, de nehogy már megtegye.

bet365
montik házi gólkirálynője: Rajcevic @ 26.00

hát ilyen szorzón pár ezret a hülyének is megér, nemhogy nekem, aki nem hülye  ;D
unibetnél 5.00 a szorzó, sokkal reálisabb. még akkor is jó tipp, ha szerintem is a Radicevic-Jaukovic duó közül lesz valaki a top scorer a montiknál, de 26.00-os szorzót nem hagyunk ott, mert bűn

"Sokat gondolkodtam, hogy csoportokra osszak vagy ágakra, de miután annyira kurvára nem nagyon lehet már mit írni a női válogatottakról - és nem azért mert annyira botrányosan szarok lennének, hanem egész egyszerűen mert egyetlen értelmezhető mérkőzést ha tolnak a világversenyeken kívül - így végül az utóbbinál maradtam."

;D :D

https://valogatott.hatosfal.hu/bejegyzes/962-noi-vb-2019-ab-ag

https://valogatott.hatosfal.hu/bejegyzes/964-noi-vb-2019-cd-ag


Női Kézilabda-vb Nyereményjáték

Van egy tipped a női kézilabda világbajnokság bármely meccsnapjára? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy naponta a legnagyobb nyereményszorzós tippel rendelkező játékos 5.000 Forintban részesülhet!

Sőt, ha mind a 13 meccsnapon helyesen tippelsz, akkor 10.000 Forint jutalékban részesülsz.


Női Kézilabda VB 2019 Tippverseny

Tippelj a női kézilabda világbajnokság mérkőzéseire. A legsikeresebb játékosok pénznyereményben részesülhetnek.

Nyeremények

1.hely: 15 000 Forint
2.hely: 10 000 Forint
3.hely: 5 000 Forint

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.