NewDayNewHope_

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#60 április 23, 2019, 14:02:10, BaXee
WTA Istanbul - Babos T. v Jorovic I.
Jorovic I. @1.50

Hasra ütés nem sült, sima Jorovic lett, nem is játszott rosszul. Begu visszalépett, Babos lett az egyik Lucky Loser, fel is adta ma Rybakina ellen 6-4,3-0-nál(elviekben a bal talpára kapott ápolást). Erről a piacról erősen lemaradtam, későn estem gép elé, de ez még nekem value.

#61 április 27, 2019, 12:32:00, BaXee
WTA Rabat - Jorovic I. v Bogdan A.
Bogdan A. @1.66

Múlt héten mindketten Isztambulban szenvedtek felemás sikerrel. Jorovic egy sérült Babos-t nem tudott megverni, Bogdan szvsz jobban szerepelt picit és rá is teszem a voksom ebben a párosításban.

Mindketten visszaléptek.

#62 április 27, 2019, 12:22:19, BaXee
WTA Prague - Sizikova Y. v Lottner A.
Under 18.5 Games @1.90

Múlt héten néztem Sizikovát, elég gyötrelmes volt, térdét kötve láttam, lehet küzd apró sérüléssel is. Lottner picit magasabb szintet képvisel, azt nem mondanám, hogy Luganoban és Stuttgartban is kiemelkedőt nyújtott, de ma elég lehet. Tavaly legjobb 16 közé jutott itt, szerintem bizakodva várja a versenyt, nem látom, hogy Sizikova 6 gamet nyerne, aztán majd csodálkozhatok... ;D

2-6, 1-6

#63 április 28, 2019, 10:23:35, BaXee
WTA Rabat - Codino F. v Errani S. ÉLŐ 1-2 40-40
Codino F. @26

Meccs előtt 67es volt Codino, elfelejtettem bevésni, két kutyaütő...

*Hehe 1-6, 2-6

#64 április 28, 2019, 16:46:02, BaXee
WTA Rabat - Ferro F. v Errani S.
Ferro F. @1.73

Codino nem szorongatta meg tegnap Errani-t, bár még így is tudta 1x-2x brékelni, mi lett volna, ha egy picit jobb napot fog ki és holdol is. Mindegy, ma nagyobb falat jön, Luganoban elég szépet ment Fiona, a szebb napokat is élt "nem tudok szerválni" Errani ellen elég lehet. Fiona a hoki szervákat büntetni fogja szerintem, néhány hold és GSM..

1-6, 6-3, 6-4

#65 április 28, 2019, 15:59:14, BaXee
F1 Baku
Safety Car - 3 vagy több
@3.24

Néztem az F2-t tegnap is ma is, simán jött 2-3 fázis. Főleg újraindítás után hideg guminál. Bár ezek a pályamunkások ma nem voltak nagyon a helyzet magaslatán, ha lenne olyan bet, hogy a verseny 30-40% safety car mögött lenne, arra betelnék  ;D. Igaz ezek a F2-es pilóták még vehemensek, fiatalok, de azért ez az F1 mezőny se az igazi manapság. Nem lehetetlen.

#66 április 28, 2019, 21:09:46, BaXee
LaLiga - Rayo Vallecano v Real Madrid
Első gólt szerző csapat
Rayo Vallecano

@3.10

Realnak már egy ideje tökmindegy ez a szezon. Tökutolsók, otthon picit összekaphatják magukat, legalábbis valamit megpróbálni mutatni. Madrid egyébként szereti odaadni a vezetést az ellenfélnek az utóbbi időben. Ennyiért meg egy bambiért meg lehet próbálni..

#67 április 30, 2019, 14:20:11, BaXee
WTA Prague - Gasparyan M. v Wang Q.  *3-6 6-3 2-6
Wang Q.
@1.44

Nem tudom, lesz-e egyáltalán ebből meccs. Margarita 2 napja adta fel Martic ellen az Isztambuli elődöntőt egy set után. Instagramon egészségügyi problémát említ, lassan mozgott és szédült valószínűleg, nem tudom mi lehetett a háttérben. Lehet megjött neki. No mindegy, egy kis utazás és minimális pihenés mennyit segít neki, de az fix, hogy nem lesz 100%. Wang nem egy salakmenő az tény, de itt mégis vele vagyok. Ha lesz is meccs, nem hiszem hogy hatalmas ellenállást tanúsítana, esetleg idejekorán feladja. Legtöbb iroda már 1 setes, tpro 1 játszmás, ott 1.35 Wang.

#68 április 30, 2019, 20:39:20, BaXee
WTA Rabat - Ferro F. v Tomljanovic A. *4-6 4-6
Tomljanovic A.
@1.48

Fiona elég sokat volt a pályán, mindhárom kvalis meccse 3 setesre sikerült és darabonként 2 órába. Mondjuk ami furcsa volt, hogy Errani simán holdolgatott ellene néha  ;D. Alja tavaly döntős volt itt, hasonló szereplésre számítok, ha nincs egyéb "női" baja, akkor nem lesz gond ma.

#69 április 30, 2019, 20:39:51, BaXee
WTA Rabat - Konta J. v Wang Y. ÉLŐ 1-1 40-0 *4-6 7-6 6-4
Konta J. 2-0 Pontos Eredmény
@1.90

Konta nem tartozik a kedvenceim közé, elég instabil, Yafan-t jobban komázom, de lába is kötve van, vmi sérülésre utalhat plusz nem látom, hogy nagyon akarna itt valamit.

#70 május 01, 2019, 16:02:49, BaXee
WTA Prague - Minella M. v Wang Q. *1-6 6-4 4-6
Wang Q.
@1.57

Elég izzasztót tolt ma Wang. Gasparyan odatette magát rendesen, nem gondoltam ezt. Eszméletlenül ültek az egykezes fonákok. Holnap Minella jön, őszintén szólva az ő teniszét én nem sokba nézem, inkább ilyen utazós celeb nő ő nekem, mint teniszező. Nekem vicc ez az odds, megyek a kínaival.

#71 május 01, 2019, 16:03:29, BaXee
WTA Rabat - Konta J. v Bogdan A. *6-1 7-6 6-2
Bogdan A. +1.5 Sets
@1.66

Huh, Kontából kinéztem ma valamit, persze, hogy egyből összeszarta magát. Bogdan elég meggyőző eddig salakon az én szememben, Isztambulban Martic állította meg egy kemény 3 setes meccsen, végül a tornát is megnyerte, szóval nem von le sokat az a vereség. Johanna ma volt a pályán jó két és fél órát, a román lány pihent egy napot. Ha Kontát elkapja egy kis agyfasz simán lophat egy setet Bogdan, akár a meccsre is jónak tartom(@2.59), de maradok a biztosabbnál.

#72 május 01, 2019, 19:35:05, BaXee
WTA Rabat - Mertens E. v Jorovic I. *6-4 6-0
Mertens E. -4.5 Games
@1.54

Mertens elkezdte a menetelést Flipkenst abszolválta 4 gamet engedve neki. Ő a címvédő, valami inspirációja csak van ;D. Jorovic megverte Linette-t, mondjuk azt nem tudom hogyan. Babos Jorovicot néztem múlt héten a sírás elkapott majdnem. Ha abból indulok ki, hogy Flipkens valamirevalóbb teniszező mint Jorovic, akkor hasonló eredményt várok holnap is Mertenstől.

#73 május 02, 2019, 15:08:06, BaXee
WTA Prague - Pera B. v Wang Q. *6-0 7-6 6-3
Pera B. +1.5 Sets
@1.69

Wang azt hittem ma simán elintézi Minellat, ahhoz képest majdnem leütötte őt a luxi lány, szervája még mindig hulladék a kínainak, de már lassan bárki fenyegetés lesz rá salakon ezen a tornán. Pera Haas-t és Lottner-t is simán hazaküldte, és ez az ő borítása inkább, amibe Wang csak bele bele kóstolgat. Bőven van már óraszám is a lábában,ezzel szemben az amerikai lány alig volt a pályán, egy set szerintem beleférhet.

#74 május 02, 2019, 15:08:53, BaXee
Bordeaux Challenger Men - Nys H. v Tsonga J-W. *5-7 3-6
Nys H.
@9.00

Na egy kis csellendzser mert már túl sok a zöld, csak félszemmel követem ezt a tornát, de az öreg Tsongát meg kell támadni. 2018-ban térdműtéten esett átt Jo, most kezdi összeszedni magát bár már azért ő is benne van a korban 34 éves. Februárban behúzta Montpelliert kemény borításon, salakon ment egy jót Marrakech-ben, de Paire útját állta az elődöntőben. Monte Carlo-ban Fritz ellen feladni kényszerült a 2. setben, hátproblémákra hivatkozva. Ez durván 2 héttel ezelőtt volt és főként erre menne ki a topp, hisz Hugo Nys 440. rangsorolt elvileg ég és föld közöttük a különbség, salakon mondjuk úgy elütöget, de a sérülés bármikor előjöhet és egy challenger tornáról van szó, nem hiszem, hogy feletébb feltüzelné Tsongát. Aztán lehet, jól bucira ver Nys-t.