NewDayNewHope_

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#75 május 02, 2019, 20:01:58, BaXee
Bordeaux Challenger Men - Pouille L. v Robredo T. *6-3 1-6 6-2
Robredo T. +1.5 Sets
@1.98

Na még egy kis piros, folytatva az előző tippet. Pouille az AO elődöntő óta nem nagyon erőlteti meg magát azóta zsinórban 5x kapott ki, utolsó kettőt salakon. Cachin ellen is vártam a találkozót, a második fordulóban itt Bordeauxban, azt hittem leadja, de nagy nehezen kinyögte a győzelmet 3 setben, ellenben volt Cachinnak meccslabdája. Robredo vén róka már 37 éves, mondhatni levezet. Már azon a szinten van, hogy minden jöttmentől kikap(hat), de azért nem adja magát olyan könnyen és erre számítok most is. Ha Pouille tartja ezt a kedvtelen formát amit láttam tőle Cachin ellen is és Robredo kicsit még odafigyel egy setet simán lophat.

#76 május 02, 2019, 18:52:32, BaXee
WTA Rabat - Konta J. v Hsieh S-W. *6-7 6-4 6-4
Over 19.5 Games
@1.67

Amennyit láttam belőlük és a tudat, hogy mind a 4 meccsük itt Rabatban 3 setesre sikerült, elég nagy kilengésekre utal, szerintem meglesz mindkettejüknek a saját hullámvölgyük.

#77 május 03, 2019, 12:54:43, BaXee
WTA Prague - Pera B. v Muchova K. *2-6 5-7
Over 20.5 Games
@1.84

Mindkét játékosról csak pozitívan nyilatkoznék, ha kellene, nagyon jól játszanak eddig ezen a tornán. Szerintem egy kiélezett küzdelem lesz a végéig.

#78 május 03, 2019, 16:41:40, BaXee
WTA Rabat - Tomljanovic A. v Konta J. *2-6 6-7
Tomljanovic A.
@1.88

Ajla elég megnyerő teniszt tol eddig Marokkóban, egyedül Bacsinszky nehezített meg picit a dolgát. Összetett és stabil volt eddig az ausztrál, ezzel ellentétben Konta nehezen pörgött fel vagy idejekorán engedett ki és ennek köszönhetően már 6 óra körülit töltött a pályán. Holnap ezt nem engedheti meg magának, mert Tomlja átgázolhat rajta, ha igen.

#79 május 03, 2019, 16:42:07, BaXee
Bordeaux Challenger Men - Pouille L. v Halys Q. *6-4 1-6 6-3
Halys Q. +1.5 Sets
@1.76

Na megyek tovább Pouille ellen, tegnap Robredo ellen hozta amire számítottam. Jön Halys, ő se egy spíler, de ez azért az ő szintje, nem tudom Lucas meddig akar itt szenvedni, de ha figyelembe veszem, hogy indul Madrid és azért pihenni is kellene, ideje lenni kiengedni. De ha ez a Challenger verseny az ő prioritása és még vasárnap is itt akar bohóckodni, akkor lehet valami baj van a fejben. :D

#80 május 04, 2019, 19:59:32, BaXee
Bordeaux Challenger Men - Pouille L. v Barrere G.
Barrere G. +1.5 Sets
@1.64

Na megpróbálok még egy bőrt lehúzni erről a történetről, Pouille már lassan úgy adogatja a seteket mintha cukrot osztogatna gyerekeknek a majálison. Tartom magam az előző tippnél leírtakhoz, Madrid, Challenger, pihenni kellene, az ellenfelek meg egyre jobbak lesznek.

#81 május 05, 2019, 09:52:09, BaXee
WTA Prague - Teichmann J. B. v Muchova K.
Muchova K.
@1.77

Mindketten életük első WTA döntőt fogják tolni, Muchova szabadkártyásként jutott idáig, Teichmann selejtezőből szenvedte el magát, mondhatni elég könnyedén. Nem tudom mennyit fog holnap számítani, hogy Teichmann lábában 7 meccs van, Muchováéban csak 4, hiszen nagyon könnyen nyert általában nem sok időt töltött a pályán. Pera, nem nagyon nehezítette meg a cseh lány dolgát, elég későn kapcsolt, első setet átaludta, majd másodikban már szorongatott, de a legfontosabb pillanatban amikor a tie breakért szervált, csíkos lett a bugyogója és Muchováé a döntő fellépés. A svájci lány útja, annyira szerintem nem volt húdeerős, egy magát még épp összeszedni próbáló Kuznetsova nehezítette meg a dolgát 3 setben és egy Strycova alakíthatott volna valamit, ha nem fogott volna ki egy bitangszar napot, mert egy marék foshoz volt hasonlítható a mai teljesítménye. Szerintem egy jó meccs lesz, úgyhogy érdemes lesz 11kor megpillantani a döntőt, de én itt az irodákkal mennék és a cseh lány első győzelmét predesztinálom.

Hopsz, de még valamit elfelejtettem...

WTA Madrid - Begu I. v Putintseva Y.
Putintseva Y.
@1.54

Begu múlt héten Istanbultól visszalépett bokásérülésre hivatkozva, hogy mennyire ép kérdéses, első körös pénzt persze fel kell venni Madridban :D Tipp alapnak jó, hogy Yulia mit tesz hozzá, kiderül :D

#82 május 05, 2019, 20:27:29, BaXee
Mai tetszetősek.

ATP Madrid - Mannarino A. v Klizan M. (*3-6 2-6)
Klizan M. -1.5 Sets
@1.85

Mannarinonak elég busy a szkedzsöl mostanában pénteken még Ymerrel tolta Bordeaux-ban, majd másnapra beesett selejtezni Madridba és majdnem kikapott egy nonametől. Klizan remélem nem kegyelmez.


WTA Madrid - Wang Q. v Vekic D. (*5-7 4-6)
Wang Q. +1.5 Sets
@1.56

Tény, hogy idén Vekic ráérzett valamire, de hogy favorit legyen salakon Wang ellen ne vicceljünk már. Wang szervája tényleg köhög, de azért Vekic nem akkor spíler, hogy itt 0-2 legyen neki.


WTA Madrid - Martic P. v Muguruza G. (*7-5 7-6)
Martic P. +1.5 Sets
@1.57

Martic nagyon megy salakon Charlestonba elődöntőzött, Isztambult meg is nyerte(9-1) és rá is pihenhetett Madridra. Szerintem megnehezíti Garbine, dolgát.


#83 május 06, 2019, 16:51:15, BaXee
WTA Madrid - Stephens S. v Azarenka V.
Stephens S.
@1.91

Azarenka múlt hónapban már 2x kényszerült feladásra, az utóbbi 26-án Stuttgartban a válla miatt, azért annyira az nincs messze. Stephens-t eljegyezte Altidore (Toronto FC, USA válogatott), új edzője van remélem kicsattan a boldogságtól. Már csak abban bízom, hogy a Trónok harca újabb része nem lombozta le.


ATP Madrid - Munar J. v Khachanov K.
Munar J.
@1.87

Munar eléggé ráérzett most valamire, nagyon fekszik neki ez a borítás. Az orosz viszont még nem mutatott semmit, még setet sem sikerült nyernie idén salakon.

#84 május 14, 2019, 09:40:25, BaXee
Na gyorsan bevésem a holnapot, underdogokra vadászva.

ATP Madrid - Auger-Aliassime F. v Nadal R.
Auger-Aliassime F.
@7.16

Nadalék között vírus terjeng, úgyhogy bevésem míg körbe nem ér a sajtó, aztán esetleg elindul lefelé a Felix odds. Az öreg stomach bug betámadta a spanyolt és elhalasztotta a mai edzést és sajtó konfot is. Lehet így is leüti Ozsiét vagy akár a kanadai gyerek is elkapta, de azért nem árt figyelni a meccset.


WTA Madrid - Osaka N. v Sorribes Tormo S.
Sorribes Tormo S.
@5.30

Osaka túllépett Cibun, elég magabiztos volt az első setben, másodikban már küszködött, Stuttgartból 9 nappal ezelőtt lépett vissza (abdominal strain). RG hó végén nem tudom mennyit akar odatenni, érdemes ezt is figyelemmel követni.


WTA Madrid - Martic P. v Kerber A.
Martic P.
@2.39

Ehhez túlzott hozzáfűznivalóm nincs, Martic nekem rohadt meggyőző, ez az a meccs amikor ránézek az oddspárra és ennyiért nekem megéri.Pont

#85 május 14, 2019, 12:31:00, BaXee
WTA Rome - Collins D. R. v Wozniacki C. (*7-6 után feladta Wozniacki)
Collins D. R.
@2.10 tippmixpro (1 játszmás) *rossz a fogalmazásom 1 game, thx butyi

Caroline durván egy hete adta fel a meccset Madridban 3-0nál Cornet ellen a háta miatt. Az elég makacs sérülés tud lenni, ki tudja mit erőltet RG előtt vagy csak szimplán kihat a játékára.

#86 május 14, 2019, 23:48:45, BaXee
WTA Rome - Svitolina E. v Azarenka V.
Svitolina E.
@2.24

Svitolina nincs valami túlzottan jó formában mostanában viszont az utóbbi 2 év bajnoka itt Rómában. Ha ez nem jobb alkalom összekapnia magát akkor semmi. Azarenka nem rossz, de azért még talán sérülékeny énjét is hozhatja, hisz az utóbb időben párszor feladásra kényszerült.

#87 május 18, 2019, 00:22:17, BaXee
ATP Rome - Verdasco F. v Khachanov K.
Khachanov K.
@1.92

Verda elpüfölte Thiemet vagy jó három órát döglöttek a napon, nem tudom mennyi szusz maradt a spanyolban. Ha Kacsa eltalálja a pályát akkor szerintem sima orosz win.



WTA Rome - Osaka N. v Buzarnescu M.
Osaka N.
@1.46

#88 május 18, 2019, 00:22:30, BaXee
WTA Rome - Suarez Navarro C. v Bertens K.
Suarez Navarro C.
@3.50

Szia,

Mostanában sokat figyeltem a tippjeidet a napi tippjátékban és a chaten is és mit mondjak, elég jók, sokat nyertem velük. Nem gondolkodtál rajta, hogy újrakezdd a naplót? Biztos vagyok benne, hogy sokan profitálhatnának belőle!  :bigok_125: