US Open 2018

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: butyi Dátum szeptember 09, 2018, 00:14:10
Serena a bírónak:

"You are attacking my  character."
"You are a liar."
"You are never going to be on my court ever again."
"Say you are sorry."
"How dare you insinuate I was cheating."
"You stole a point from me. You are a thief too."

De ezek szerint ezt a bironak el kell viselnie, mert szokott mas agyatlan ferfi teniszező is így hisztizni.. (khm pl. Kyrgios)

Nem az a kerdes hogy coaching volt(meg ha Serana nem is latta, mert ennyire hulye nem lehet hogy latta es tudja h ezt nem szabad es ezen kiakad es reklamal..) Nem is az hogy jogosak voltak a buntik.. Hanem az a kerdes miert van ez a hulye szabaly.. Most ettol hogy ezt mutatja az edzoje a jatekosabak rosszabb lesz valami? Csak gseken tilos a coaching. Van ennek ertelme?
Es en abban is latok raciot hogy a ferfiakkal elnezobbek. Lasd a szamos idohuzast a szervaknal..

Teljesen mindegy hogy hulye a szabaly vagy nem. Szabaly amit be kell tartani. Siman leleptettem volna. Allitolag a coachingot nem latta, de PM arca alapjan volt szemkontaktus. Ezek utan szetcsap egy utot, majd letolvajozza a szekbirot, es lenyom egy ultra nagy hisztit, amibe meg a lanyat is belekavarta.

Varhato volt hogy rajta lesz nagyobb a nyomas, de hogy ennyire szetessen... Ez sztem szanalmas volt egy bajnoktol. Lejatszotta ot Osaka, hidegverrel kivegezte, megis Serenarol fog beszelni mindenki. Egy bocsanatkeres a minimum.

Az utolso 8 GS-t kulonbozo lany nyerte  :D Ki a kovetkezo? Sabalenka?



Na gyerunk Timi! Ha tippelnem kene, sztem nem nyernek, Barty-ek mindketten 100%on porogtek az elodontoben is, de a tapasztalat segithet.

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 09, 2018, 00:44:59
Teljesen mindegy hogy hulye a szabaly vagy nem. Szabaly amit be kell tartani. Siman leleptettem volna. Allitolag a coachingot nem latta, de PM arca alapjan volt szemkontaktus. Ezek utan szetcsap egy utot, majd letolvajozza a szekbirot, es lenyom egy ultra nagy hisztit, amibe meg a lanyat is belekavarta.

Varhato volt hogy rajta lesz nagyobb a nyomas, de hogy ennyire szetessen... Ez sztem szanalmas volt egy bajnoktol. Lejatszotta ot Osaka, hidegverrel kivegezte, megis Serenarol fog beszelni mindenki. Egy bocsanatkeres a minimum.

Az utolso 8 GS-t kulonbozo lany nyerte  :D Ki a kovetkezo? Sabalenka?

Nem láttam a dolgot csak olvastam róla, de bennem az merült fel (nem ismerve a szabályt meg a női teniszt nem is követem), hogy ez nem egy szándékos színjáték volt Williamstől? Érezte, hogy tiszta eszközökkel nem tud nyerni és van annyira rutinos, hogy egy ilyet meglépjen és még a közönséget is maga mellé állítsa. Olvasva az egyik cikket, ott azt írták, hogy hogy 5-3-nál Williams lazán megcsinálta a saját szerváját kulcsfontosságú pillanatban. Ezért is gondolok erre, mert ha valaki ilyenkor tényleg rohadt ideges, akkor már nem tud koncentrálni. Arról viszont nem tehetett, hogy a kis japán csajszi is egyben volt.

Kizart dolog.

3-4nel game büntetést kapott, igy lett 3-5. Igaz hogy utana siman hozta a szervajat, de az azert volt mert beverte az elso szervakat, plusz Osaka elengedte azt a gamet hogy a sajatjara osszpontositson.

Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 09, 2018, 19:17:13
Nem láttam a dolgot csak olvastam róla, de bennem az merült fel (nem ismerve a szabályt meg a női teniszt nem is követem), hogy ez nem egy szándékos színjáték volt Williamstől? Érezte, hogy tiszta eszközökkel nem tud nyerni és van annyira rutinos, hogy egy ilyet meglépjen és még a közönséget is maga mellé állítsa. Olvasva az egyik cikket, ott azt írták, hogy hogy 5-3-nál Williams lazán megcsinálta a saját szerváját kulcsfontosságú pillanatban. Ezért is gondolok erre, mert ha valaki ilyenkor tényleg rohadt ideges, akkor már nem tud koncentrálni. Arról viszont nem tehetett, hogy a kis japán csajszi is egyben volt.

En ket dologra gondoltam. Az egyik amire te, kezdett eluszni a hajo, es igy probalta kizokkenteni a fiatal, tapasztalatlan lanyt. Ami sikerult is, csak Serena banatara a meccs kozben ez nem latszott, csak amikor veget ert. Kotel idegei vannak Osakanak. Szoktak mondani hogy a gyozelemert barmit, a nagy bajnokok nem restek piszkos trukkokhez nyulni, stb stb, szoval tenyleg nem tartom kizartnak. Fura hogy a warning tudataban ilyen multtal (nem az elso balhes US Opene) igy felkapja a vizet, nem egyszer, nem ketszer tovabbi warningokat beszedve, de ez az elmelet magyarazat lehet ra. Osaka jatekan egyaltalan nem talalt fogast amugy.

A masik ok az lehet hogy a nyomas alatt igy megtort (ha mar a lanyat is elovette, fel lehet hozni hogy ugye az edesanyak emocionalisabbak). Visszaterese ota meg nem nyert GS-t, Wimbledonban is siman kikapott Kerbertol. New Yorkban sajat kozonseg elott raadasul parszor mar megegett (Stosur, Pliskova, es amikor a kalendar GS-re ment, Vinci!!!), harom eve nem nyert itt tornat. Ezert is irtam hogy varhato volt hogy rajta lesz nagyobb nyomas.

Sokan irjak (foleg az amerikaiak) hogy nem szabadott volna figyelmeztetes helyett egybol buntetni a coachingot, es igy elinditani a lavinat, de baszki, ha ez a szabaly. Az oke hogy egy Lahyani vagy Bernardes rugalmasabb (nem csak a nokkel, te szexista Serena), de most Ramos ult ott. Arrol nem is beszelve hogy egy sarga lap utan a rutinosabb vedo is maskepp lep oda, nem? En nem tudom felmenteni Serenat, ez miatta lett csunya ugy, akkor is ha csak erzekenyebb lett a lelkem, akkor meg plane ha direkt volt.

Timieknek ott a szett, nagyon egyben vannak.  :ok:

Timin elment ez a szett...

Kettossel elveszteni egy GS-t... :bash: Igazabol voltak zsenialis pontok meg hatalmas hibak, Vandeweghnek sem sok koze volt a meccshez igazabol, most meg majd kiugrik a borebol :D

sajna del potro
igazából itt veszik el az egész varázsa
mindig ugyanaz
hali mizu
djoko :)
nem vitatom persze
hali, djoko :)
nyert a magyar csapat?
hali, djoko :)

várjuk az esőt

US Open: Djokovic a férfi bajnok

Djokovic harmadszor diadalmaskodott Flushing Meadowsban, ahol begyűjtötte pályafutása 14. Grand Slam-trófeáját, összességében pedig már 71 tornagyőzelemnél tart. Tovább


A ket tegnapi donto nagyon szinvonalas volt. Kar Timi rossz 5 perceert, mert a masodik szett veget leszamitva talan a legjobb volt a palyan, es nagyon egyben voltak Kikivel. A francia lanynak foleg a halonal voltak szep pillanatai, de a kettoshibajanak nagy ara van, ketszer igy belevagni a haloba meccslabdanal... Djokovic meg vegleg visszatert. Szegeny fiatalok, ez a generacio is oszulesig varhat az attoresre. Sztem be fogja erni Federert (persze ettol meg nem fogjak ugyanugy elismerni...). Az a 22 perces jatek zsenialis volt, Meryl Streep sem hitte el, a reakcioja nepszeru mem lesz.  ;D