gigazo pókeres naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egy másik mai verseny Betsson póker, itt nagyon ritkán játszom, de mivel holnap nem lesz póker a sok meló miatt gondoltam ma kijátszom magam :)

2469 induló  27. hely

PKR pókeren indultam 1 1000 pontos versenyen ahol lehetett nyerni 1  Masters Stage 1-es jegyet és sikerült.

Pár órával később ezt a jegyet felhasználva sikerült 1 szintel feljebb lépnem megvan a Masters Stage 2-es jegy.

A pontokról pedig annyit, hogy már csak 6782 pontom van :(

#17 október 19, 2010, 13:18:57, gigazo
http://www.pokerstars.com/blog_tournament/
I have registered to play in the PokerStars World Blogger Championship of Online Poker! The WBCOOP is a free online Poker tournament open to all Bloggers, so register on WBCOOP to play.

Registration code: 648916

Az utolsó pillanatban megjött a jegyem a WBCOOP-re remélem sikerül valami maradandót alkotnom  ;)

Sajnos nem sikerült csak a 953. helyig jutnom, elég fáradt voltam, vagyok, sok a munka :(

De azért élveztem a játékot.

#20 január 29, 2010, 02:50:28, gigazo
Ma nem felejtettem el a WBCOOP-t, bár .......   annyiszor eldöntöttem már, hogy feszesebben fogok játszani a buborék szakaszban ez lett az eredménye a király párnak :(

Tuti befutó voltam 65-helyről estem ki és még fáradt is leszek holnap a munkában  :-\

Bubble periodban a legrosszabb amit tehetsz, az az, hogy befeszülsz. A jó játékosok ebben az időben élnek a legjobban, aggrónak és lazának kell lenni, kihasználni azt, hogy nagyon sokan vannak, akik pénzbe szeretnének érni. Ha elindulsz egy versenyen ne az foglalkoztasson, hogy ITM-be érj... A nagy pénz nem ott van, hanem az FT-n. A bubble időszak pedig pont ideális arra, hogy jelentős %-al növeld a stackedet az esetek nagyrészében mutatás nélkül. Ha KK-val nem mersz játszani bubbleben, akkor felesleges elindulni bármilyen versenyen. Ez most így sült el, nem kell parálni, főleg akkor, ha úgy gondolod, hogy a KK-val elkerülhetetlen volt, hogy betedd a stackedet.

Grat gigazo! :ok: A mai meg a holnapi végre emberi időpontban fog kezdődni, azokon már el tudok indulni. Sok szempontot kell figyelembe venni bubble környékén, pl a holnapi munkát :D 

Hajnali 1 óra emberi idő?:)
Sok sikert mindenkinek ma is!:D

Idézetet írta: Ghastly Dátum január 29, 2010, 19:35:06
Hajnali 1 óra emberi idő?:)
Sok sikert mindenkinek ma is!:D

Rendesen benéztem :D, akkor nekem marad holnap, akkor 21:00.

Igen, ez már azért elfogadhatóbb időpont.

A cash mellett néha játszom 1-2$-os versenyeket

PokerStars

230 induló 2. hely

Idézetet írta: gigazo Dátum február 07, 2010, 12:26:36
A cash mellett néha játszom 1-2$-os versenyeket

PokerStars

230 induló 2. hely

Gratulálok Kolléga:great:

Nagyok vagytok Várdával, gratula mindkettőtöknek  :beerchug:
Nekem is elkelne már 1 ilyen eredmény, mondjuk játszani is kéne hozzá  ::)