Honfoglaló avagy egy országot átölelő sportfogadói játék

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Részt vennél a játékban?

Igen
62 (82.7%)
Nem
13 (17.3%)

Összes szavazó: 74


Engem az érdekelne, hogy akkor most a saját pontjainkból fizetjük a nevezést, vagy Milanék felajánlanak pontokat a győztesnek? Csak mert lesz mindenkinek elég pontja ahhoz h nevezhessen? Nekem 300 van, nyilván van akinek több, van akinek kevesebbje.. Csak mert ez nekem nem világos.

1.Melyik országrészhez tartozol? Keleti vagy Nyugati? (Duna legyen a határ vonal tehát mondjuk a budai oldal már a nyugati országrész) Kelet
2.Megfelel-e a sportfogadás klubos pontrendszer vagy inkább pénzes verseny mellett döntesz ahol legalább 200 forint a nevezési díj? Utóbbi de csak azért mert vannak esetleg felhasználók akik nem rendelkeznek megfelelő pont mennyiséggel :police:
3.Hány napig tartson az alapszakasz? 30-40-50? (30 naposnál 25 tippet lehetne leadni 40 naposnál 35-öt míg 50 naposnál 40-et) 30 nap
4.Hány győzelemig menjen a párharc a rájátszásban? 2 vagy 3? 3
5.Növekedjen-e a rájátszásban a minimális odds 1.40-ről 1.60-1.70 körülire? Nem
6.Legyen-e 2-3 soros beszámoló a meccs alatt? Felesleges szerintem
7.Rájátszásban melyik módszer alkalmasabb hogy az alapszakaszban előrébb végzett versenyző előnyben legyen? Csak is a harmadik (Mivel vannak sportágra "specializálódott" emberek ezért a kettes szerintem kuka..., az egyes meg talán irreálisan nagy "előny")

1.Melyik országrészhez tartozol? Keleti vagy Nyugati? (Duna legyen a határ vonal tehát mondjuk a budai oldal már a nyugati országrész) Kelet
2.Megfelel-e a sportfogadás klubos pontrendszer vagy inkább pénzes verseny mellett döntesz ahol legalább 200 forint a nevezési díj? Megfelel
3.Hány napig tartson az alapszakasz? 30-40-50? (30 naposnál 25 tippet lehetne leadni 40 naposnál 35-öt míg 50 naposnál 40-et) 30 nap
4.Hány győzelemig menjen a párharc a rájátszásban? 2 vagy 3? 3
5.Növekedjen-e a rájátszásban a minimális odds 1.40-ről 1.60-1.70 körülire? Igen
6.Legyen-e 2-3 soros beszámoló a meccs alatt? Legyen. Jobb szerintem ha egy kis elemzés is van a meccsről.
7.Rájátszásban melyik módszer alkalmasabb hogy az alapszakaszban előrébb végzett versenyző előnyben legyen? Második

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 02, 2013, 22:38:52
Engem az érdekelne, hogy akkor most a saját pontjainkból fizetjük a nevezést, vagy Milanék felajánlanak pontokat a győztesnek? Csak mert lesz mindenkinek elég pontja ahhoz h nevezhessen? Nekem 300 van, nyilván van akinek több, van akinek kevesebbje.. Csak mert ez nekem nem világos.

Nekem 270.

Szerintem ha egy 50 ponttal nevezne mindenki az jó lenne mindenkinek nem? Mert azért az pl. 40 indulónál már nem is olyan rossz.. :)

1.Melyik országrészhez tartozol? Keleti vagy Nyugati? (Duna legyen a határ vonal tehát mondjuk a budai oldal már a nyugati országrész) Kelet
2.Megfelel-e a sportfogadás klubos pontrendszer vagy inkább pénzes verseny mellett döntesz ahol legalább 200 forint a nevezési díj? Megfelel
3.Hány napig tartson az alapszakasz? 30-40-50? (30 naposnál 25 tippet lehetne leadni 40 naposnál 35-öt míg 50 naposnál 40-et) 30 nap
4.Hány győzelemig menjen a párharc a rájátszásban? 2 vagy 3? 3
5.Növekedjen-e a rájátszásban a minimális odds 1.40-ről 1.60-1.70 körülire? Ne.
6.Legyen-e 2-3 soros beszámoló a meccs alatt? Ne.
7.Rájátszásban melyik módszer alkalmasabb hogy az alapszakaszban előrébb végzett versenyző előnyben legyen? Második

Én min 100ra,de akár 200ra gondoltam..Hogy egy két hónapos verseny győztese azé kapjon legalább 1-2k pontot ami ér ugye 5-10Eurót..

1.Melyik országrészhez tartozol? Keleti vagy Nyugati? (Duna legyen a határ vonal tehát mondjuk a budai oldal már a nyugati országrész) Nyugat
2.Megfelel-e a sportfogadás klubos pontrendszer vagy inkább pénzes verseny mellett döntesz ahol legalább 200 forint a nevezési díj? Megfelel
3.Hány napig tartson az alapszakasz? 30-40-50? (30 naposnál 25 tippet lehetne leadni 40 naposnál 35-öt míg 50 naposnál 40-et) 50
4.Hány győzelemig menjen a párharc a rájátszásban? 2 vagy 3? 3 (a 4 lenne az optimális)
5.Növekedjen-e a rájátszásban a minimális odds 1.40-ről 1.60-1.70 körülire? igen, 1,50-re
6.Legyen-e 2-3 soros beszámoló a meccs alatt? Nem kötelező, de lehet
7.Rájátszásban melyik módszer alkalmasabb hogy az alapszakaszban előrébb végzett versenyző előnyben legyen? harmadik



1.Melyik országrészhez tartozol? Keleti vagy Nyugati? (Duna legyen a határ vonal tehát mondjuk a budai oldal már a nyugati országrész) Kelet
2.Megfelel-e a sportfogadás klubos pontrendszer vagy inkább pénzes verseny mellett döntesz ahol legalább 200 forint a nevezési díj? Megfelel
3.Hány napig tartson az alapszakasz? 30-40-50? (30 naposnál 25 tippet lehetne leadni 40 naposnál 35-öt míg 50 naposnál 40-et) 30 nap
4.Hány győzelemig menjen a párharc a rájátszásban? 2 vagy 3? 3
5.Növekedjen-e a rájátszásban a minimális odds 1.40-ről 1.60-1.70 körülire? Igen
6.Legyen-e 2-3 soros beszámoló a meccs alatt? Nem
7.Rájátszásban melyik módszer alkalmasabb hogy az alapszakaszban előrébb végzett versenyző előnyben legyen? Második

Ncis: Erről még beszélnem kell majd Milanékkal. Erről még nem tudok pontos infókat hogy és mint lesz a pontos rendszer de amint megbeszéltem természetesen leírom ide.

Köszönöm az eddigi véleményeket és információkat remélem még érkezik jó pár ilyen és akkor tudok összesíteni és megalkotni a végső szabályrendszert.

Én meg javasolnám azt is, hogy a játék végén meglehetne szavaztatni a legjobb alföldi, felvidéki, kisalföldi stb. játékost.

1. Külföld, de keleti országrész
2. Megfelel
3. 40 napig
4. 3 győzelmig
5. szerintem ne növekedjen
6. nem szükséges
7. Második az tökéletes!

:beerchug: :beerchug: