Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


szia,

Pinnacle, betfair, bookmaker, betfred, legends és a Las Vegasi kaszinók (Hilton, Mirage, Caesars)

Nagyon sok pénzt kell mozgatni nagyon gyorsan, és legalább 5-6 irodában kell legyen pénzed állandóan.

Nehéz dolog, ma már szinte kivitelezhetetlen.

Ha van ennyi pénzed költözz ki egy laptoppal Vegasba, először a nagy casinók oddsmesterei teszik ki az oddsokat és a többiek mennek utánuk, esetleg a betfairrel kombinálva találhatsz néha surebetet.

De legalább a kaja olcsó a nap süt és csak egy kisgatya kell.

Irodák akiket kerülnék: Betandwin (itt egy hét után 5 euróra korlátoznak ha nyerni mersz), Unibet, Fortunawin és a hasonó szar irodákat. 

:beerchug:

köszi a hasznos ... infót :D
jót nevettem így késő este :D
rengeteg surebet van , ezért nem értem miért mondod h egy kettőt talán találok ... :)
de te tudod
rebelbetting progi tolja rendesen őket.
érdemes meglesni

:beerchug:

Szívesen,

A programot nem ismerem, de először mindenképp javasolnék egy rövidebb (1 hónapos előfizetést).
Sok ilyen programot nézegettem régebben, az ingyenesek használhatatlannak bizonyultak, a fizetősökkel is az volt a baj, hogy mire kattintottam volna az adott irodára már nem az volt az odds vagy kivették a meccset. Ja és még a pénznek is oda kell érni, ha éppen annál az irodánál nem parkoltatsz.

Szóval mindenképp érdemes meggyözödni róla és megnyitni egyszerre a két irodát ha egyszer beragadsz elég nagy cumi tud lenni... ha lemarad az egyik lába, ja és csak két kimenetelű eseményeket keresnék (tenisz és amcsi sportok).

Vegas viccesnek tünik, pedig komolyan írtam, ha nem lesz arbitrázs még mindíg ott a black jack ugye  8) vagy a csajok.

Sok sikert ha belevágsz, és küldj majd egy lapot azé  :cya:

 ;D
köszi
mindenképpen küldök ...
egyébként itt a progi megkeresi behozza nekem tétet kell csak beirnom :)
Már van ilyen is
És természetesen 1hónapra tettem csak.
Ha bejön miért ne.

:beerchug:

:cya:

jah, akkor srry, ez egy frankó kis progi...
de a pénzt ki kell még utaztatni, visáról is legalább 4-5 perc, és ha közben másik pajtások is használják ezt a programot, lehet hogy az ő tétjeik hatására elmozdul az odds.
és ha egyszer beszorul nagyon sokat kell utána nyerni hogy visszajöjjön, persze ha az a kimenetel jön, akkor extra kasza, na de az már sportfogadás  ::)

?
Nem kell itt semmiféle pénzt mozgatni.
Befizetsz pl 10irodába és ennyi.
Persze nem 5ezret...
:beerchug:

ok
Akkor meg sok pénz fekszik olyan számlán, ahol lehet hogy fél évig nem is kell tenned, vagy az egyik kimtelre aránytalanul többet... de ezt majd meglátod használat közben.
Az irodák kiválasztása nagyon fontos, nehogy kattintásnál derüljön ki hogy mondjuk 100 dollárral kellene tenned és csak 20-al veszi fel a tétet.

a kiválasztott irodák  mind olyanok amelyek a legjobb oddsokat adják .
Ezért nem történik meg h fél évig (  :bash: ) áll a pénzed.
Ha sokáig áll leveszed az irodát a listáról ennyi :)
A téteket aszerint kalkullom. h hol mekkora a tőke.
De itt leginkább a mximum fogadható összegekre kell figyelni.
:D

OK

szurkolok

azért kár hogy nem mész Vegasba   8)


Idézetet írta: gomes66 Dátum július 20, 2011, 00:38:04
jah, akkor srry, ez egy frankó kis progi...
de a pénzt ki kell még utaztatni, visáról is legalább 4-5 perc, és ha közben másik pajtások is használják ezt a programot, lehet hogy az ő tétjeik hatására elmozdul az odds.
és ha egyszer beszorul nagyon sokat kell utána nyerni hogy visszajöjjön, persze ha az a kimenetel jön, akkor extra kasza, na de az már sportfogadás  ::)

Ez mindössze pár (max. 6-8) % veszteség, ez pedig visszajön néhány surebet után. Szóval a "nagyon sok" azért enyhe túlzás. Hacsak nem hagyunk nyitott kimenetelt, de az már gamblerkedés, semmi köze az arbitrázshoz.

Idézetet írta: gomes66 Dátum július 20, 2011, 00:38:04
jah, akkor srry, ez egy frankó kis progi...
de a pénzt ki kell még utaztatni, visáról is legalább 4-5 perc, és ha közben másik pajtások is használják ezt a programot, lehet hogy az ő tétjeik hatására elmozdul az odds.
és ha egyszer beszorul nagyon sokat kell utána nyerni hogy visszajöjjön, persze ha az a kimenetel jön, akkor extra kasza, na de az már sportfogadás  ::)

Azért mondjuk amíg Te VISA-zol én addig mondjuk 6 másodperc alatt betenném a pénzt E-Wallet-en keresztül pl. MB,Neteller, stb. 

Idézetet írta: Sparow Dátum július 20, 2011, 09:57:52
Azért mondjuk amíg Te VISA-zol én addig mondjuk 6 másodperc alatt betenném a pénzt E-Wallet-en keresztül pl. MB,Neteller, stb.

Ez igaz, de vannak irodák ahol a moneybookers, neteller stb. befizetéseket késve írják jóvá, persze ha az irodák megfelelő körültekintéssel vannak kiválasztva ahol minden gördülékenyen megy akkor ez nem gond.
Kb. egy éve nézegettem, de annyira macerás volt, hogy nem vágtam bele, a legnagyobb problémám a fix ip volt, amit nem tudok kijátszani sajna, egyéb akciókhoz (tözsde) kell az állandóan működő gép szerverparkban, ott nem lehet az ip címet változtatni és a korlátozások miatt nem láttam értelmét elindítani.
Véleményem szerint kell hozzá kb 50 000 Usd, hogy megérje a buli és az irodák figyelik ezeket az arbitrázs programokat, amelyik számlán csak ezekre a meccsekre érkezik tét, azt korlátozzák, sztem néha kell tenni egyéb téteket is, hogy ne tünjön fel.

Mindenesetre érdekes téma.

Senki nem ismeri a rebelbetting programot?
:(
Jól jönne egy kis segítség.

Idézetet írta: friccc Dátum július 20, 2011, 17:23:54
Senki nem ismeri a rebelbetting programot?
:(
Jól jönne egy kis segítség.

Szerintem tedd fel itt a kérdésedet, hátha tudunk válaszolni.