Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Már működik.Ezt használom,nem fizetek elő mert 1 000 000 forintom van bent,csodákra már nem várok.
Egy live előfizetésen gondolkozok,az talán megérné.Havi 15-20 %-ot hozok ki ebből az összegből,Szerinted előfizetéésel mennyivel lenne több?De ha más is  tudja akkor szivesen várom a véleményét!
amúgy manuálisan is lehet találni rengeteget,főleg AH, 1 ill x2 plussz a variációi.
de ma a Sbobettől sokat várok a BL alatt élőben!Sok sikert mára mindenkinek,végre elkezdett pezsegni a fociélet,jönnek a bl és el meccsek,nyitnak a nagy bajnokságok,vége a nyári szünetnek.

Idézetet írta: sleve Dátum július 27, 2011, 16:24:48
Olyan dolog nincs  ;)

Mondanál egy lehetséges veszélyt? Pl. egy tenisz feladásra kerül (nem mindegy mikor). Mindkét oldalon 1.0 vagy az egyik vesztes?

Hello

Itt vagyok írtam emailt ,de nem válaszoltál...

Idézetet írta: hellasverona Dátum július 27, 2011, 16:46:57
Már működik.Ezt használom,nem fizetek elő mert 1 000 000 forintom van bent,csodákra már nem várok.
Egy live előfizetésen gondolkozok,az talán megérné.Havi 15-20 %-ot hozok ki ebből az összegből,Szerinted előfizetéésel mennyivel lenne több?De ha más is  tudja akkor szivesen várom a véleményét!
amúgy manuálisan is lehet találni rengeteget,főleg AH, 1 ill x2 plussz a variációi.
de ma a Sbobettől sokat várok a BL alatt élőben!Sok sikert mára mindenkinek,végre elkezdett pezsegni a fociélet,jönnek a bl és el meccsek,nyitnak a nagy bajnokságok,vége a nyári szünetnek.


Szia

Tenisz meccsnél ha feladásra került a sor akkor nem biztos hogy "a" és "b" iroda egyformán fogja értékelni a mérkőzés kimenetelét.
Ergo lehet hogy az egyik vissza adja a téted a másik meg azt mondja hogy vesztes a téted ( nyilván az az iroda mondja ezt akinél arra fogadtál aki később feladta).

Idézetet írta: lalalagirl Dátum július 27, 2011, 16:48:56
Mondanál egy lehetséges veszélyt? Pl. egy tenisz feladásra kerül (nem mindegy mikor). Mindkét oldalon 1.0 vagy az egyik vesztes?

Idézetet írta: Sparow Dátum július 27, 2011, 17:04:04
Szia

Tenisz meccsnél ha feladásra került a sor akkor nem biztos hogy "a" és "b" iroda egyformán fogja értékelni a mérkőzés kimenetelét.
Ergo lehet hogy az egyik vissza adja a téted a másik meg azt mondja hogy vesztes a téted ( nyilván az az iroda mondja ezt akinél arra fogadtál aki később feladta).
Igen erre gondoltam. De biztos van még kockázat más esetben is. A tapasztaltak nem foglalták már össze az ilyeneket valahol?

Idézetet írta: Sparow Dátum július 27, 2011, 17:04:04
Szia

Tenisz meccsnél ha feladásra került a sor akkor nem biztos hogy "a" és "b" iroda egyformán fogja értékelni a mérkőzés kimenetelét.
Ergo lehet hogy az egyik vissza adja a téted a másik meg azt mondja hogy vesztes a téted ( nyilván az az iroda mondja ezt akinél arra fogadtál aki később feladta).

Itt van összefoglalva melyik iroda milyen szabályt alkalmaz tenisz feladás esetén:

http://tennisform.com/default.asp?action=RULES&tournament=none


Idézetet írta: lalalagirl Dátum július 27, 2011, 18:09:35
Igen erre gondoltam. De biztos van még kockázat más esetben is. A tapasztaltak nem foglalták már össze az ilyeneket valahol?

szerintem a teniszt nem kell erőltetni,illetve én nem csinálom,mert gondolj bele,hogy csak 20 meccsenként szakadjon félbe eső,sérülés miatt--az addigi munkád kárba vész ha a rossz oldalon "állsz".ettől függetlenül tuti,hogy sokan nyomják,de szerintem egy figyelő által kiadott arb-valami "zs" kategóriás tenisz meccsre-te meg rakod viszonylag nagyobb téttel-tuti bukó előbb utóbb---de mondom ez csak az én véleményem

Idézetet írta: hellasverona Dátum július 27, 2011, 16:46:57
de ma a Sbobettől sokat várok a BL alatt élőben!

Élőben is tolod? Ez hatalmas kockázat!

Idézetet írta: hellasverona Dátum július 27, 2011, 16:46:57
Már működik.Ezt használom,nem fizetek elő mert 1 000 000 forintom van bent,csodákra már nem várok.
Egy live előfizetésen gondolkozok,az talán megérné.Havi 15-20 %-ot hozok ki ebből az összegből,Szerinted előfizetéésel mennyivel lenne több?De ha más is  tudja akkor szivesen várom a véleményét!
amúgy manuálisan is lehet találni rengeteget,főleg AH, 1 ill x2 plussz a variációi.
de ma a Sbobettől sokat várok a BL alatt élőben!Sok sikert mára mindenkinek,végre elkezdett pezsegni a fociélet,jönnek a bl és el meccsek,nyitnak a nagy bajnokságok,vége a nyári szünetnek.

Nekem ez a manuális keresés nem jött be túl sok idő kicsi profit.

Idézetet írta: sleve Dátum július 27, 2011, 21:27:12
Nekem ez a manuális keresés nem jött be túl sok idő kicsi profit.

Stjohnstone-rangers
stanjames 1x-2,63--200
pinnacle 2- 1,65--320

most ezt raktam,manuálisan sikerült

Idézetet írta: benson Dátum július 27, 2011, 21:25:02
Élőben is tolod? Ez hatalmas kockázat!

azért nem csak a Sbobet van megnyitva :)

Idézetet írta: hellasverona Dátum július 27, 2011, 21:38:49
azért nem csak a Sbobet van megnyitva :)

Ezt mindjárt gondoltam. Na de most komolyan: nem faragtál még rá soha? Vagy nézed azt a meccset, amire teszel? Mondjuk ez is édeskevés, fogadást felfüggesztő szitu bármikor lehet, erre nem lehet felkészülni. Kivéve persze a félidei szünetet.

Idézetet írta: benson Dátum július 27, 2011, 21:47:28
Ezt mindjárt gondoltam. Na de most komolyan: nem faragtál még rá soha? Vagy nézed azt a meccset, amire teszel? Mondjuk ez is édeskevés, fogadást felfüggesztő szitu bármikor lehet, erre nem lehet felkészülni. Kivéve persze a félidei szünetet.
az elején ráfaragtam,amikor azt hittem tuti pld a szögletek száma--de ezek nem arbitrázsok voltak.
amik most vannak arbitrázsok,de azért sietni kell,

Azt hogy küszöbölöd ki hogy az SBObet-nél (meg az összes ázsiai irodánál) "danger zone" módszerrel megy az élő fogadás? Tehát hogy látsz egy jó oddsot, megteszed.. és aztán nem tudod hogy mikor fogják elfogadni, lehet hogy azonnal, lehet hogy 2 perc múlva. Ez nem veszélyes arbolásnál?

Idézetet írta: dzoli Dátum július 27, 2011, 23:40:14
Azt hogy küszöbölöd ki hogy az SBObet-nél (meg az összes ázsiai irodánál) "danger zone" módszerrel megy az élő fogadás? Tehát hogy látsz egy jó oddsot, megteszed.. és aztán nem tudod hogy mikor fogják elfogadni, lehet hogy azonnal, lehet hogy 2 perc múlva. Ez nem veszélyes arbolásnál?

sztem ez nem arb, inkább trade