Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: gomes66 Dátum július 27, 2011, 23:43:21
sztem ez nem arb, inkább trade

Sziasztok!Mivel még nem tartom magamat profinak,nem szeretnék okoskodni és tanácsokat adni.
de leírom az észrevételeimet,mert lehet,hogy másnak hasznos illetve én is tanulok belőle.az élőfogadásoknál,általában a sbobet,unibet,bwin,b365 megy,de alább már írtam,hogy nincs előfizetésem ami élőben nagyon megkönnyítené a dolgom(oddstorm élkő előfizetésen gondolkozom nagyon)de mivel egyedül vagyok,így valóban kaotikussá válik az élő,mert csak "manuálisan ill vizuálisan" tudok játszani ikk. keresni.Szerintem kiemelt eseményeknél egyik iroda sem gondolkozik sokat élőben,és viszonylag eseménytelen mérkőzéseken van idő eljutni a-ból b-be.
Kiváncsi lennék valaki véleményére abból a szempontból is,hogy megéri-e előfizetni élőre,és kb mennyi pluszt tesz hozzá?

Előfizettem a rebelbettingre 9 euróért egy próbahétre és ugye be volt pipálva az automatikus előfizu.
Hogy fog az automatikus előfizetés működni pontosan?Mert azt hiszem nem győzött meg
Köszi a választ.

Idézetet írta: pukk Dátum július 28, 2011, 23:59:34
Előfizettem a rebelbettingre 9 euróért egy próbahétre és ugye be volt pipálva az automatikus előfizu.
Hogy fog az automatikus előfizetés működni pontosan?Mert azt hiszem nem győzött meg

Nem győzött meg?  :noway:
valamit nem jól csináltál ...
Én is így kezdtem és ....
1 hétvége alatt megvolt a köv havi előfizu plussz egy kis zsebpénz.
És ez kb 2 hete volt ...
persze nem mindenkinek van hozzá érzéke és megfelelő segítsége...  :D  :great:
További sok sikert.
:cya:

Csak most kezdted majd ha kinyírják a számláidat akkor elmúlik a happy korszak
Addig is várnám a választ a kérdésemre

Idézetet írta: pukk Dátum július 28, 2011, 23:59:34
Előfizettem a rebelbettingre 9 euróért egy próbahétre és ugye be volt pipálva az automatikus előfizu.
Hogy fog az automatikus előfizetés működni pontosan?Mert azt hiszem nem győzött meg
Köszi a választ.

Szerintem ugyanúgy, mint az 1 hetes. Vagyis mutatja a 0,6% feletti találatokat is.

Idézetet írta: benson Dátum július 29, 2011, 08:16:41
Szerintem ugyanúgy, mint az 1 hetes. Vagyis mutatja a 0,6% feletti találatokat is.
Nem erre gondoltam hanem hogy maga az automatikus előfizetés hogy működik?
Le vonja a Mbook számlámról automatikusan a pénzt?Ha igen hogy lehet ezt megakadályozni?

Idézetet írta: pukk Dátum július 29, 2011, 10:14:10
Nem erre gondoltam hanem hogy maga az automatikus előfizetés hogy működik?
Le vonja a Mbook számlámról automatikusan a pénzt?Ha igen hogy lehet ezt megakadályozni?

Igen, ha van a számládon elég pénz, akkor levonja. Ha nincs, akkor ha jól emlékszem valami függő tételként kezeli ezt a levonást, amit törölni lehet itt: My Account' > 'History' > 'Recurring payments'


Idézetet írta: lalalagirl Dátum július 27, 2011, 18:09:35
Igen erre gondoltam. De biztos van még kockázat más esetben is. A tapasztaltak nem foglalták már össze az ilyeneket valahol?

Én épp most futottam bele egy ilyen kockázatos fogadásba. Pinnalce-nál MLB (baseball) mérkőzésen. Fogadtam a csapatra, hogy nyernek, de az iroda csak akkor fogadja el, ha egy adott játékos kezdő lesz. A játékos neve fel volt tüntetve, persze én nem vettem észre. (természetesen nem kezdett a faszi, és a Pinnacle-nál megtett fogadás lett volna a nyerő, így buktam 140€-t).
Ergó ha a játékos nem kezd az adott csapatban, akkor a fogadás void.


Éjszaka az U20-as spanyol-ausztrál meccsen még a bet365 és a bwin között is volt 2-3%-os arbitrázs lehetőség vagy 2 percig.

A félidő 5:1 volt, 8,5 alatt/felett-re voltak nagyobb különbségek.
(aztán a bet365 pár percre fel is függesztette az összes fogadási lehetőséget)

Úgy tűnik, a gólzáporos meccseket nehezebben kezelik az irodák... (na meg amelyik gyorsan ad szorzókat egy kiállítás után, az is hibázhat)

Szerintem manuálisan a "fejletlenebb", kisebb forgalmú piacokon érdemes arbitrázsra vadászni, mert relatíve lassabb a kiegyenlítődés. Ha "nagy" leszek, én is ezt fogom tenni, most még csak észreveszem néha a lehetőséget.  :)
Korábban női kézilabda BL meccsekre is találtam két nappal az esemény előtt kellemesen eltérő szorzókat.

Interwettent használjátok? Elég sűrűn szerepel a találatok között, viszont az mb-s tranzakcióknál felszámított 2%-os díj miatt nem biztos, hogy megéri.

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 08, 2011, 11:15:12
Interwettent használjátok? Elég sűrűn szerepel a találatok között, viszont az mb-s tranzakcióknál felszámított 2%-os díj miatt nem biztos, hogy megéri.

+ a DNB -10% százalék az nagyon durva

Idézetet írta: sleve Dátum augusztus 08, 2011, 13:05:09
+ a DNB -10% százalék az nagyon durva

Igen, emiatt a DNB szóba sem jöhet. Mivel elég vacak iroda, arra tippelek, hogy pillanatok alatt korlátozás lenne.

Interwettennek már nem a sportfogadás a fő profilja, nagyon átálltak kaszinó irányba :noway: