Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Sparow Dátum augusztus 07, 2011, 10:39:37
Jó reggelt zaporozsec :-)

Sparow ha te ilyen okos vagy, akkor mért nem írtad már le, hogy ne fusson bele más is. Kérdezték, hogy hol van még kockázat...

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 08, 2011, 13:11:38
Igen, emiatt a DNB szóba sem jöhet. Mivel elég vacak iroda, arra tippelek, hogy pillanatok alatt korlátozás lenne.
Minden oddsuk elég kicsi de emiatt még lehetne de amiatt már nehezen hogy eleve kicsi téteket enged,minden korlátozás nélkül is.
vannak ilyen irodák

Idézetet írta: zaporozsec Dátum augusztus 06, 2011, 15:15:32
Én épp most futottam bele egy ilyen kockázatos fogadásba. Pinnalce-nál MLB (baseball) mérkőzésen. Fogadtam a csapatra, hogy nyernek, de az iroda csak akkor fogadja el, ha egy adott játékos kezdő lesz. A játékos neve fel volt tüntetve, persze én nem vettem észre. (természetesen nem kezdett a faszi, és a Pinnacle-nál megtett fogadás lett volna a nyerő, így buktam 140€-t).
Ergó ha a játékos nem kezd az adott csapatban, akkor a fogadás void.

Amerikai focinál, rögbinél vagy krikettnél tud valaki valami hasonló banánhéjról, amire figyelni kell?

Idézetet írta: zaporozsec Dátum augusztus 06, 2011, 15:15:32
Én épp most futottam bele egy ilyen kockázatos fogadásba. Pinnalce-nál MLB (baseball) mérkőzésen. Fogadtam a csapatra, hogy nyernek, de az iroda csak akkor fogadja el, ha egy adott játékos kezdő lesz. A játékos neve fel volt tüntetve, persze én nem vettem észre. (természetesen nem kezdett a faszi, és a Pinnacle-nál megtett fogadás lett volna a nyerő, így buktam 140€-t).
Ergó ha a játékos nem kezd az adott csapatban, akkor a fogadás void.

Én ugyan évek óta nem használom a pinnacle-t, de úgy tudom hogy a baseball fogadásoknál be lehet jelölni hogy X vagy Y-nak kell-e kezdenie (must start), és ha nem kezd, és úgy fogadtál, akkor akkor se lesz void.

Idézetet írta: dzoli Dátum augusztus 10, 2011, 11:43:37
Én ugyan évek óta nem használom a pinnacle-t, de úgy tudom hogy a baseball fogadásoknál be lehet jelölni hogy X vagy Y-nak kell-e kezdenie (must start), és ha nem kezd, és úgy fogadtál, akkor akkor se lesz void.

Igazad van!
Most nézem, tisztán látni hogy ott van a bejelölő négyzet hogy "XY musst start" , nem tudom, hogy kerülhette el a figyelmemet, hisz most kiböki a szememet :O

Sziasztok,
Véleményetekre lennék kíváncsi ,olyan irodát/irodákat keresek melyet nem zavar  ha folyton náluk nyerek(nem korlátoznak,nem zárolnak,kifizetnek...). Pinnacle?
A Bet365 meddig "tolerálja"?(most itt van a pénzem)
A válaszokat előre is köszönöm

Idézetet írta: zastava Dátum augusztus 17, 2011, 13:39:56
Sziasztok,
Véleményetekre lennék kíváncsi ,olyan irodát/irodákat keresek melyet nem zavar  ha folyton náluk nyerek(nem korlátoznak,nem zárolnak,kifizetnek...). Pinnacle?
A Bet365 meddig "tolerálja"?(most itt van a pénzem)
A válaszokat előre is köszönöm

3 ilyen irodát ismerek a betfair-t, meg a betfair-t és a betfair-t

Idézetet írta: zastava Dátum augusztus 17, 2011, 13:39:56
Sziasztok,
Véleményetekre lennék kíváncsi ,olyan irodát/irodákat keresek melyet nem zavar  ha folyton náluk nyerek(nem korlátoznak,nem zárolnak,kifizetnek...). Pinnacle?
A Bet365 meddig "tolerálja"?(most itt van a pénzem)
A válaszokat előre is köszönöm

betfair, betdaq, pinnacle, plussz ebből kiindulva bookmaker és diamond.
A bet365 "toleranciáját" pedig nehéz belőni, sok mindentől függhet. Hosszú távon biztos, hogy nem jó megoldás.

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 17, 2011, 21:45:44
betfair, betdaq, pinnacle, plussz ebből kiindulva bookmaker és diamond.
A bet365 "toleranciáját" pedig nehéz belőni, sok mindentől függhet. Hosszú távon biztos, hogy nem jó megoldás.

Tehát azt mondod hogy ha a Pinnacle-nél nyerek nem fognak  zárolni.? Van esetleg náluk vmi levonás a nyereményből?

Idézetet írta: zastava Dátum augusztus 17, 2011, 22:04:56
Tehát azt mondod hogy ha a Pinnacle-nél nyerek nem fognak  zárolni.? Van esetleg náluk vmi levonás a nyereményből?

Nem fognak.
Nincs levonás. Havonta 1 kifizetés ingyenes, minden további 15€-ba kerül.

köszönöm a te és  sleve segítségét is!

Én is most kezdek éredekelt lenni ebben a témában.
Betfair-nél ez a back lay fogadást szemezgetem.

"Ezt a stratégiát az ÉLŐ meccsek alatt lehet alkalmazni.
Mennyi  mecs végződik 0-0 -ás gólnélküli döntetlenre?A statisztika azt mutatja,hogy kb. minden 10.!!De a tapasztalatom az ,hogy még akár ennél is ritkábban.A rendszer pont ezt használja ki!Fontos viszont ,hogy csak olyan meccsekre fogadunk,ami a BETFAIR-en élőben megy,szóval a meccs ideje alatt is lehet fogadni.
Röviden: A meccs kezdetekor fogadunk arra,hogy a meccs nem fog döntetlenre végződni (LAY).Ezt max 3.5 -ös oddsnál tegyük,mert az ennél nagyobb oddsnál már sokat kockáztatunk.Pl. egy 10 dolláros téttel egy 3.5-ös oddsot megfogadva 25 dollárt kockáztatunk.
Elkezdődik a meccs!
Valamelyik csapat gólt rúg - mint ahogy már mondtam,erre a legjobb esély megvan - ,ekkor a döntetlen BACK odds-a megnő,hisz most már kisebb az esélye,hogy a mérkőzés döntetlenre végződik.
Ilyenkor kell fogadni a BACK döntetlenre!!
Pl. felmegy a Back odds 7-re és megteszed 5 dollárral.Innentől kezdve,már csak hátra kell dölnöd ,mert bármilyen eredménnyel zárul a meccs,TE MÁR BIZTOS,HOGY NYERSZ!
Számszerüsitve:Ha meccs döntetlenre végződik ,akkor elveszted a LAY fogadásod($25),viszont megnyered a BACK-et (7*5=35 ,de ebből 5 a te pénzed volt ,szóval a nyeremény $30)
Tehát $25-öt vesztesz és $30-at nyersz! A PROFIT $5 !
Ha viszont valamelyik csapat nyer,akkor elveszted a BACK-re rakott 5$-t viszont a LAY-re rakott $10 dupláját kapod,tehát a PROFIT ISMÉT $5 !
Azt hogy mekkora oddsnál,mekkora tétet kell megrakni,hogy nyereséggel zárd a meccset ,egy szoftver segítségével könnyen ,pár másodperc alatt megtudod."

olvastam egy ilyen stratégiát, és szeretném megkérdezni hogy a betfairnél von le az iroda valamilyen jutalékot magának ilyen fogadásnál?

Valamint találtam egy jó oldalt ahol sure bets-ek vannak, és én ingyen értem el ezt.

http://www.oddsportal.com/sure-bets/

Vannak elég magas hasznok is (gondolok itt 5-6-7% pluszokra).

Idézetet írta: futosztar Dátum augusztus 23, 2011, 15:12:27
"Ezt a stratégiát az ÉLŐ meccsek alatt lehet alkalmazni.
...

Kíváncsi lennék erről kinek mi a véleménye,így első olvasatra nem rossz,csak gyakorlatban kivitelezhető-e?
Bár lenne 1-2 felvetni való,de egyenlőre érdekelne a nagy arbos véleménye,Benson, vagy valaki más?! :)

Idézetet írta: Stevan87 Dátum augusztus 23, 2011, 15:59:52
Kíváncsi lennék erről kinek mi a véleménye,így első olvasatra nem rossz,csak gyakorlatban kivitelezhető-e?
Bár lenne 1-2 felvetni való,de egyenlőre érdekelne a nagy arbos véleménye,Benson, vagy valaki más?! :)

Kössz a jelzőt, de egyelőre még messze vagyok ettől.
De ha már rákérdeztél: a betfair topicban ha jól emlékszem meg lett ez vitatva, és talán az lett a végső konklúzió, hogy nem nagyon érdemes foglalkozni vele, ill. nem jobban, mint bármelyik más trade-kísérlettel. Nem csak a 0-0-ás meccsek miatt, hanem az olyanok miatt, amikor nem tudsz jó áron back-elni az x-re, mert pl. az esélytelenebb csapat szerez vezetést.

actworld itt összefoglalta a buktatóit