Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Kvikt Dátum március 05, 2012, 17:53:49
Nem talált senki valami rebelbetting hacket?  :D

Esetleg valami más egyéb programot, vagy weboldalt, ami kicsit olcsóbb?! (minimum feleannyi mint a rebel) :D
(ezekkel a napi free sure betekkel az a bajom, hogy gyakran mindenféle jött-ment irodák ajánlatait dobják ki)

Idézetet írta: Kvikt Dátum március 05, 2012, 18:37:13
Esetleg valami más egyéb programot, vagy weboldalt, ami kicsit olcsóbb?! (minimum feleannyi mint a rebel) :D
(ezekkel a napi free sure betekkel az a bajom, hogy gyakran mindenféle jött-ment irodák ajánlatait dobják ki)

Közben találtam pár egész jót, ha érdekel valakit akkor majd beírogatom, de úgy látom. hogy csak én írok ide,  fölöslegesen koptatom a billentyűzetet...  :(


Idézetet írta: Kvikt Dátum március 06, 2012, 17:39:30
Közben találtam pár egész jót, ha érdekel valakit akkor majd beírogatom, de úgy látom. hogy csak én írok ide,  fölöslegesen koptatom a billentyűzetet...  :(

Helló Kvikt , hallgatjuk az ötleteidet?

Találtam egy ide való oldalt.
http://www.odds1x2.com/sureBets.aspx

Nekem egyenlőre nincs szükségem rá, talán ti jobban ki tudjátok használni!  :ok:

:cya:

Idézetet írta: Kvikt Dátum március 05, 2012, 18:37:13
Esetleg valami más egyéb programot, vagy weboldalt, ami kicsit olcsóbb?! (minimum feleannyi mint a rebel) :D
(ezekkel a napi free sure betekkel az a bajom, hogy gyakran mindenféle jött-ment irodák ajánlatait dobják ki)

http://www.oddsfinder.com/sure-bets/subscriptions/

Lehet, hogy nincs olyan jó, mint a rebel, viszont az ára feleannyi sincs.

Köszönöm a válaszokat, remélem kicsit felpezsdül most ez a topik!! :)
Ami jelenleg nálam a prímet viszi: http://www.proarbs.com  -> ingyen be lehet regisztrálni, kb 20 fogadóiroda közül lehet válogatni, én nagyon csipázom, általában 2-5% körüli profitokból is dobál ki nekem úgy, hogy csak 4 oldalra kalibráltam be /pinnacle, unibet, stanjames, bwin/
Egyetlen egy bibi van vele - most fut a béta verzió, valószínűleg egyszer fizetős lesz.
Amúgy meg a stanjames ma eléggé felhúzta az agyamat, vannak olyan meccsek, ahol nem enged már csak 3,2 euróval fogadni, írtam a supportnak hogy ezt mégis mire véljem - finoman kaptam a választ - de kb azt írta hogy " MERT MAGYAR VAGY, AZÉ'!" ((tudom, feketelistás))



Végigolvastam a fórum érdekes részeit, fogadások-arbitrázs-adózás stb. Azt megtudnátok mondani hogy mely fogadó oldalakon nincs limit? Értem ez alatt nincs leszabályzott fogadási limit, nem korlátoznak soha... Amiről hallottam www.pinnaclesports.com és a www.betfair.com  egyéb? :)

Idézetet írta: Kvikt Dátum március 10, 2012, 22:27:33
Pinnacle?

Itt a válasz.

Meg itt.

"If you are a consistently profitable player at traditional bookmakers you will find your stakes limited, or in some cases your account closed. Clearly everyone who bets aspires to be profitable, so there is a huge disincentive to opening an account with a bookmaker that operates this policy, but crucially you won't find this advertised alongside the bonuses and free bets.

We are clear, winners are welcome, and our high limits apply equally to all customers, so open an account now to take advantage!

Hm hát a pinnacle se valami meggyőző ha sokat nyersz megbaxnak :D korlátozás.   Maradt a betfair, ott nem láttam semmi korlátozásra utaló jelet, írást. Meg a fórumokon is Betfair, Unibetet ajánlgatják :D :ok:

Idézetet írta: FcBarcelona Dátum március 12, 2012, 01:02:56
Hm hát a pinnacle se valami meggyőző ha sokat nyersz megbaxnak :D korlátozás.   Maradt a betfair, ott nem láttam semmi korlátozásra utaló jelet, írást. Meg a fórumokon is Betfair, Unibetet ajánlgatják :D :ok:
Pont a Pinnacle nem korlátoz.A betfair meg a jellegéből adódóan nem . Néhány ázsiai meg amerikai irodánál nincs korlátozás.Az európaiak  előbb vagy utóbb de meglépik
Nézz szét inkább külföldi fórumokon tapasztalatokért.
Pl néhány iroda itt is van  http://www.arbforum.co.uk/cgi-bin/yabb2/YaBB.pl?board=bookiesinfo

Ááááá!Kétszer is hosszasan leírtam a gondolataimat és mindkétszer elveszett..Így most már csak röviden,FcBarcelonának:

- kicsit gondolkozz azon,hogy mi van ha veszítesz?
- pont ez miatt a bankrollod 1%-át használd (azaz ha megvan az 1M, akkor csak 10.000.-ft.-ot/fogadás)
- a unibet korlátoz,baromságot olvastál
- a pinnacle ilyen összegek mellett nem fog korlátozni soha,nem vagy "bálna"
- a betfair  nem korlátoz,legfeljebb a commisiont emeli meg nagyon drasztikusan (nyugi nem a te szinted)
- ami még jó lehet az a sbobet
- az összes többi iroda korlátoz!!!!!
- adózás.......talán moneybookers,nem????


Privátban válaszolok egyéb kérdésre is,szívesen.

Idézetet írta: FcBarcelona Dátum március 12, 2012, 01:02:56
Hm hát a pinnacle se valami meggyőző ha sokat nyersz megbaxnak :D korlátozás.   Maradt a betfair, ott nem láttam semmi korlátozásra utaló jelet, írást. Meg a fórumokon is Betfair, Unibetet ajánlgatják :D :ok:

Akkor leírom egyértelműbben: a Pinnacle nem korlátoz. Nyilván minden fogadásra van tétkorlátjuk, ez viszont nem játékos-függő, mindenkinek egyforma. Az meg evidens, hogy még náluk sem lehet százezres, vagy milliós (euróban) téteket megtenni. A tétlimitjük szinte minden piacon veri a betfairt, mert utóbbinál hiába egységesen 10.000€, ha nem elég likvid az adott piac, ezt nem lehet kihasználni (adott oddson nem tudsz nagyobb tétet megtenni, mint amennyi "ki van ajánlva" mások által).
Az unibetet meg nem lehet egy lapon említeni a másik kettővel, tétlimitet illetően.

Az FcBarcelona által feldobott téma hozzászólásait itt lehet megtekinteni, és hozzászólni.