Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: issey76 Dátum június 14, 2012, 14:48:26
Az IBCbet a 12bet-el megegyező oddsokat ad nagyon magas limithatárokkal. Gyakorlatilag pinnacleval azonos vagy még inkább magasabb  szint (limithatárra és oddsra is értendően).

Az jó,de igazából a másik oldalammal vagyok most gondban,de a paddy-t és a boyle-t megpróbálom újra.Régebben semmi extra arbot nem raktam mégis kivágott mindkettő nagyon hamar,pedig semmi irreált vagy gagyi meccset nem raktam.Lada megint bejön akkor melléjük,a viktorral,betonnal.Coralra és stanjamesre nincs tapasztalatod külföldi ID-vel?IAS,Tipico és Chronicle-ről mi a véleményed,Chronicle még mindig annyira gagyi?

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum június 15, 2012, 19:57:21
Az jó,de igazából a másik oldalammal vagyok most gondban,de a paddy-t és a boyle-t megpróbálom újra.Régebben semmi extra arbot nem raktam mégis kivágott mindkettő nagyon hamar,pedig semmi irreált vagy gagyi meccset nem raktam.Lada megint bejön akkor melléjük,a viktorral,betonnal.Coralra és stanjamesre nincs tapasztalatod külföldi ID-vel?IAS,Tipico és Chronicle-ről mi a véleményed,Chronicle még mindig annyira gagyi?

A paddy és a boyle rendkívül alacsony tűrőképességű irodák, őket nagyon okosan kell használnod. Gondolkozz sportfogadó fejjel. Külföldi ID okos ötlet, én még jól elvagyok a magyarral. A coral is használható, de csak nagyon kifinomultam. Érdekesség, hogy beszéltem nemrég stanjamesékkel, és konkrétan közölték,hogy mi magyarok nem tehetünk nagy összeget semmilyen eseményre sem,ne álmodozzunk :) Nyilván ez az új regekre vonatkozik. IAS használható, de inkább "amerikázz" velük,és az extra bónuszaikkal óvatosan bánj. Tipico jól használható kiegészítő iroda, max. 100€-val játssz náluk. Chronicle az ázsiaiak mellett teljesen felesleges.

Sziasztok!!!

Vegigolvasva a topikot nagyon sok hasznos infot kaptam. Koszi erte. Nagyon regen sure beteztem, de mindenfele program nelkul es mivel nagyon maceras volt abba is hagytam. Most ugy alakult, hogy ismet lenne idom ezzel foglalkozni. Gondolom erdemes elofizetnem 1 figyelo programra (rebelbetting) es az ott talalhato lehetosegeket megfogadni.
Igy elsore a Pinnacle, Betfair, Ladbrokes, Paddy, William Hill, Betfair, Sbobet irodakban kezdenek. Szerintetek igy el lehet indulni vagy van meg valami amit hozza vennetek (marmint irodakat). Angol ID-vel, de itthonrol. Nyitottam 1 Skrill accountot (£-os) is. Egyenlore persze nem nagy penzel, hogy rendesen tudjam kezelni a programot es az irodakat.
Tudom, hogy nem lesz egyszeru, ezert minden segitseg nagyon jol jonne! Akar privatban is!!!

Az arb legyen veletek  ;)

Ui: Sajnos nincs ekezet ezen a klaviaturan....

Idézetet írta: fisherman Dátum június 18, 2012, 16:23:39
Sziasztok!!!

Vegigolvasva a topikot nagyon sok hasznos infot kaptam. Koszi erte. Nagyon regen sure beteztem, de mindenfele program nelkul es mivel nagyon maceras volt abba is hagytam. Most ugy alakult, hogy ismet lenne idom ezzel foglalkozni. Gondolom erdemes elofizetnem 1 figyelo programra (rebelbetting) es az ott talalhato lehetosegeket megfogadni.
Igy elsore a Pinnacle, Betfair, Ladbrokes, Paddy, William Hill, Betfair, Sbobet irodakban kezdenek. Szerintetek igy el lehet indulni vagy van meg valami amit hozza vennetek (marmint irodakat). Angol ID-vel, de itthonrol. Nyitottam 1 Skrill accountot (£-os) is. Egyenlore persze nem nagy penzel, hogy rendesen tudjam kezelni a programot es az irodakat.
Tudom, hogy nem lesz egyszeru, ezert minden segitseg nagyon jol jonne! Akar privatban is!!!

Az arb legyen veletek  ;)

Ui: Sajnos nincs ekezet ezen a klaviaturan....


Léptél elsőre egy teljesen feleslegeset...Angol ID-vel magyar IP-ről semmi pluszt nem fog jelenteni. Persze, ha nem volt más lehetőséged akkor megértem..

Léptél elsőre egy teljesen feleslegeset...Angol ID-vel magyar IP-ről semmi pluszt nem fog jelenteni. Persze, ha nem volt más lehetőséged akkor megértem..
[/quote]

Igazabol ezek a regek megvoltak mar azota, hogy Angliaban eltem. Viszont azt is meg lehet csinalni, hogy angol proxy-n keresztul menjen! Szerinted jobb, ha angol IP-rol megy vagy az elejen meg nincs jelentosege?
A masik kerdesem pedig az, hogy ezekkel az irodakkal es a figyelovel szerinted el lehet indulni? Egyaltalan ma meg erdemes ezzel foglalkozni?

Idézetet írta: fisherman Dátum június 19, 2012, 11:11:41
Léptél elsőre egy teljesen feleslegeset...Angol ID-vel magyar IP-ről semmi pluszt nem fog jelenteni. Persze, ha nem volt más lehetőséged akkor megértem..


Igazabol ezek a regek megvoltak mar azota, hogy Angliaban eltem. Viszont azt is meg lehet csinalni, hogy angol proxy-n keresztul menjen! Szerinted jobb, ha angol IP-rol megy vagy az elejen meg nincs jelentosege?
A masik kerdesem pedig az, hogy ezekkel az irodakkal es a figyelovel szerinted el lehet indulni? Egyaltalan ma meg erdemes ezzel foglalkozni?

Én is brit ID-t tervezek,de angol proxin keresztül,angol IP-vel.Szerintem sokkal több ideig leszek stanjames,ladbrokes,paddy,boyle,coral,victor tag limit nélkül.Oddstorm szerintem sokkal jobb az általad említett figyelőnél,de  szerintem van sokkal több jobb is a rebelnél.Vannak ingyenesek is,ha visszaolvasol rengeteget tudsz találni.Én azért még a helyedben gondolkoznék a bet365,boyle,5dimes,unibet,betonline,12bet,188bet,bwin,sportingbet-en is,túl sok szerintem az "egyik" oldalad.

Csak azért mondom állandóan ezeket az oldalakat,mert volt egy srác aki tanácsokat kért,azt hittem érti miről beszélek,aztán a következőt írta:
Akkor belekezdek a surebetbe,ezeket az irodákat választottam ki:betfair,sbobet,12bet,pinnacle,188bet,b365
Mondtam neki sok sikert,majd szóljon:)

Az nem baj ha ,ugyanazon  angol proxin keresztülmár sokan regeltek  egy irodába?

Fájó pont ez nekem:



Dear Viktor,
Re Customer ID: XYZ

We are writing to you to let you know that we have reviewed your account.

As you will be aware until now your account has been heavily restricted and the bets that you have wished to place haven't been accepted.

We have taken the decision to close the account rather than continue to offer a heavily restricted service. Your account will remain open for the next 48 hours, please withdraw any balance during this time; once your account has been closed you will have to call us if you wish to withdraw any remaining funds.

We are aware that you may be unhappy with this decision and apologise for any inconvenience.

Your sincerely,

Ladbrokes Customer Services Team

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum május 27, 2012, 23:27:19
Kvikt!
Hogy jut eszedbe ilyen irodába pénzt tenni? >:(SBR-n még a nevét se találtam......


Próbáld ki a marathonbetet, egy kicsit meglehet kopasztani őket, egy darabig tolerálják!! :) Nincs fenn sbr-en, és a kezelőfelület is iszonyat tré, de olyan szorzóik vannak, hogy muszáj volt kipróbálnom, megérte kockáztatni. Szerintem téged sokáig elviselnek, mert ügyesebben játszol. Kiírja a max tétet is, egy eb-re még most is engedne fogadni 3000euroval is (úgy, hogy már le vagyok korlátozva), over/under limitek is magasak.
Viszont mivel főként a teniszt nyomattam náluk, ott most max ilyen 50eurókkal fogadhatnék.
Kifizetés: 2-3 órán belül a számlámon (mb) volt mindig a pénz.

Tipp: Én úgy játszom, hogy mindig fogadó tőzsde legyen a másik oldal, és próbálom úgy alakítani az eseményeket, hogy a pénz a tőzsdére vándoroljon. Tehát egy picit még is szerencsejáték számomra, és így tovább elviselnek az irodák is - persze akaratlanul is gyakran a rossz irányba vándorol a pénz.

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum június 19, 2012, 15:26:16
Én is brit ID-t tervezek,de angol proxin keresztül,angol IP-vel.Szerintem sokkal több ideig leszek stanjames,ladbrokes,paddy,boyle,coral,victor tag limit nélkül.Oddstorm szerintem sokkal jobb az általad említett figyelőnél,de  szerintem van sokkal több jobb is a rebelnél.Vannak ingyenesek is,ha visszaolvasol rengeteget tudsz találni.Én azért még a helyedben gondolkoznék a bet365,boyle,5dimes,unibet,betonline,12bet,188bet,bwin,sportingbet-en is,túl sok szerintem az "egyik" oldalad.

Ha angol proxyt tervezel, akkor 1 dologra nagyon oda kell figyelni es ez a megbizhato proxy. Mert ugye a tulaj barmikor belenezhet es amikor mondjuk tobb ezer £-t mozgatsz, akkor nem lenne jo, ha valaki egyszer csak eltuntetne a szamladrol.
En ezt ugy gondoltam megoldani, hogy 1 kint elo baratom gepen keresztul menne! Benne megbizok es ott nem all fent az a veszely sem, hogy tul sok lenne az azonos IP. Bar Angliaban ezzel nem volt baj. Amikor kint dolgoztam, 5-en laktunk 1 hazban es ott mindenki fogadott. Ugyanazokon az oldalakon. Senkinek sem volt ezzel baja!

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum június 19, 2012, 20:10:21
Csak azért mondom állandóan ezeket az oldalakat,mert volt egy srác aki tanácsokat kért,azt hittem érti miről beszélek,aztán a következőt írta:
Akkor belekezdek a surebetbe,ezeket az irodákat választottam ki:betfair,sbobet,12bet,pinnacle,188bet,b365
Mondtam neki sok sikert,majd szóljon:)
Sajnos en ezekkel az "oldalalkkal" meg nem vagyok teljesen tisztaban. Ha nem lenne gond, kuldenel egy listat, hogy szerinted mi lenne az idealis valasztas kezdesnek? 

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum június 19, 2012, 15:26:16
Oddstorm szerintem sokkal jobb az általad említett figyelőnél,de  szerintem van sokkal több jobb is a rebelnél.Vannak ingyenesek is,ha visszaolvasol rengeteget tudsz találni.

Ezekben a figyelokben egyenlore csak "Ratok" tudok hagyatkozni, mert meg nem probaltam ki egyiket sem. Az ingynesek, nem kesnek sokat? Marmint, hogy kesleltetve rakjak ki az oddszokat?
Megneztem az oddsstorm oldalat es egesz jo elso ranezesre. Majd atbongeszem, hogy milyen jo tanacsokat, tippeket adnak!
Amugy nincs bajom a fizetos oldalakkal sem, ha megeri az elofizetest. Gondolom, ha penzt kernek egy szolgaltatasert, akkor talan jobban odafigyelnek (esetleg fejlettebb szoftver, jobb hattermunka stb...).
Koszi az eddigi segitseget es - ha valakinek van - tovabbra is varom a jo tanacsokat!!!!

Idézetet írta: fisherman Dátum június 20, 2012, 08:36:27
Ezekben a figyelokben egyenlore csak "Ratok" tudok hagyatkozni, mert meg nem probaltam ki egyiket sem. Az ingynesek, nem kesnek sokat? Marmint, hogy kesleltetve rakjak ki az oddszokat?
Megneztem az oddsstorm oldalat es egesz jo elso ranezesre. Majd atbongeszem, hogy milyen jo tanacsokat, tippeket adnak!
Amugy nincs bajom a fizetos oldalakkal sem, ha megeri az elofizetest. Gondolom, ha penzt kernek egy szolgaltatasert, akkor talan jobban odafigyelnek (esetleg fejlettebb szoftver, jobb hattermunka stb...).
Koszi az eddigi segitseget es - ha valakinek van - tovabbra is varom a jo tanacsokat!!!!

Ne szórakozz az ingyenesekkel, semmi értelme... Pár nap alatt megtérül az előfizetés!!

Idézetet írta: Kvikt Dátum június 20, 2012, 10:59:27
Ne szórakozz az ingyenesekkel, semmi értelme... Pár nap alatt megtérül az előfizetés!!

Te melyiket hasznalod? Probaltal tobbet is?