Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: pukk Dátum december 01, 2012, 12:27:32
Én is ezt irtam anno http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3386.msg273117.html#msg273117
Az egyik legegyszerűbb módja ez a csúnya arbvadászok szűrésére.A legtöbb iroda alkalmazza is ezt vagy egy másik módszert.

Bocs, a te hozzászólásod nem maradt meg :D 
akkor ezek szerint ezzel a módszerrel minden irodánál tiszavirág életű az accountod,  akkor érdemes  annyi pénzzel játszani  ami a csövön kifér addig amíg lehet

Az irodák tűréshatára azért nagyon különbözőek ezen a téren,nem tudom a tuti módszert,de van "ami a csövön kifér" módszerben is valami ha a belefektetett idő/nyereség arányt nézzük.Főleg amikor 100 eurós tét után jön a korlátozás  :)(surebetnél ez azért pici tétnek számít)

Az a baj még ezzel az "ami a csövön kifér" módszerrel, hogy belefutsz egy törlésbe, és akkor egy fél vagyon odaveszhet.
Szóval itt is meg kell találni az arany középutat.

azt viszont nem tudom hogy pl a rebelbetting-ben be lehet e állítani, biztos be lehet , hogy ne csak úgy párosítson over/under , dnb,  hanem pl úgy hogy csak az 1 x 2, illetve dc- ket figyeli.
mert most néztem az oddsportalt és egy meccsen megvolt az 1  x2  2% surebetre le is ellenőriztem.  nyílván nem sok pénz, de sok kicsi sokra megy. és erre talán nem is figyelnek fel

Idézetet írta: Junnuh Dátum december 01, 2012, 13:40:32
azt viszont nem tudom hogy pl a rebelbetting-ben be lehet e állítani, biztos be lehet , hogy ne csak úgy párosítson over/under , dnb,  hanem pl úgy hogy csak az 1 x 2, illetve dc- ket figyeli.
mert most néztem az oddsportalt és egy meccsen megvolt az 1  x2  2% surebetre le is ellenőriztem.  nyílván nem sok pénz, de sok kicsi sokra megy. és erre talán nem is figyelnek fel

oddsportálnál vágóbb dolgot nehéz lenne találni sajnos--nyilvános és kb 15 perc késéssel jelenik meg:)

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum december 01, 2012, 13:59:07
oddsportálnál vágóbb dolgot nehéz lenne találni sajnos--nyilvános és kb 15 perc késéssel jelenik meg:)

ha mindkét odds késett 15 percet, akkor rendben van a dolog. csak peldállozás lett volna ;) egyébként is az ingyen dolgokban nem hiszek
akkor ha jól értem úgy lehet meglapulni a fűben, hogy az ember cross marketeket csinál, nem o/u nél megfogadja az egyiket itt, a másikat ott és viszontlátás, meg talán nem a legnagyobb oddsal, hanem mondjuk a második legnagyobbal, bár sokszor így már minuszba megy.
meg hát a pénzt is elég nehéz 1,2 %-os haszonkulcssal  szétosztani

Mondjuk ha ezt a téttörlést nem csinálhatnák meg akkor lehetne húzni rajtuk nagyokat. Itt az ő szabályozásuk nem elég szigorú mivel ez egyoldalú módosításnak számít, mivel én meg nem sztornózhatom a tétem valami mondvacsinált indokkal...

Idézetet írta: saintpeter Dátum december 02, 2012, 12:20:02
Mondjuk ha ezt a téttörlést nem csinálhatnák meg akkor lehetne húzni rajtuk nagyokat. Itt az ő szabályozásuk nem elég szigorú mivel ez egyoldalú módosításnak számít, mivel én meg nem sztornózhatom a tétem valami mondvacsinált indokkal...

Az ő szempontjukból téged nem ér veszteség,hiszen visszakapod a téted,az meg hogy máshol a másik kimenetelre fogadtál az nem érdekli őket.Ezért nem szabad kirívóan nagy arbot megrakni,érdemes megnézni,hogy az arbot generáló irodához hasonló iroda mennyivel adja ugyanazt.

Sziasztok,

Tudtok-e nekem 3 kérdésre válaszolni?

1. Regisztrációnál, saját adatokkal regeljek mindenképp a sok-sok fogadóirodánál vagy lehet fake-kel is?
2. Ha kinéztem egy arbot, van-e időm arra, hogy utaljak a Moneybookersről mindkét irodához és utána megtegyem, vagy addigra már nem lesz aktuális és inkább osszam szét a pénzem az irodák között?
3. Eurós Moneybookersemre forintos számlával utaltam, mert a Moneybookers is forintos alapban. Tudok-e kivenni pénzt euróban az ugyanannál a banknál vezetett eurós számlámra, hogy a konverziót elkerüljem?

Ha valaki ezekre nekem tudna válaszolni végtelenül hálás lennék.

Üdv:
:)

Idézetet írta: saserks Dátum január 03, 2013, 14:40:14
Sziasztok,

Tudtok-e nekem 3 kérdésre válaszolni?

1. Regisztrációnál, saját adatokkal regeljek mindenképp a sok-sok fogadóirodánál vagy lehet fake-kel is?
2. Ha kinéztem egy arbot, van-e időm arra, hogy utaljak a Moneybookersről mindkét irodához és utána megtegyem, vagy addigra már nem lesz aktuális és inkább osszam szét a pénzem az irodák között?
3. Eurós Moneybookersemre forintos számlával utaltam, mert a Moneybookers is forintos alapban. Tudok-e kivenni pénzt euróban az ugyanannál a banknál vezetett eurós számlámra, hogy a konverziót elkerüljem?

Ha valaki ezekre nekem tudna válaszolni végtelenül hálás lennék.

Üdv:
:)

1. Elsőre mindenképp a saját adataidat "lődd el", csak a korlátozás után fontold meg a "fake" számlát, de ehhez nagyon körültekintőnek kell lenni.
2. Az arbok életkora nagyon tág határok között mozog: pár másodperctől a több óráig terjedhet, úgyhogy erre a kérdésre nem lehet "univerzális" választ adni. Minél nagyobb a tőkéd, annál jobban szét tudod dobni a bukik között, ha kicsi a bank, akkor viszont egy jelentősebb része célszerűbb, ha a Skrill számládon várja a bevetést.
3. Elképzelhető, hogy lehetséges, szerintem kérdezz rá náluk. Ha mégsem lehet, akkor igényelj kártyát, és keress egy eurós ATM-et!

UI: kíváncsi vagyok, meddig lesz a kedvenc irodád a Ladbrokers.

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek a következő módszerekkel meg lehet-e úszni, hogy kiszúrjanak a bukik - legalábbis egy jó ideig:
1. Saját magamnak gyártok arbokat, ami macerás, de ezek a népszerű arboldalakon nem lesznek ott a toplistán, ergo az irodák sem figyelik ki, és értelemszerűen nem özönlenek rá a fogadások. Vannak odds-öszehasonlító oldalak, van kalkulátorom, szóval megoldható, ha munkaigényes is.
2. Partnerrel együtt játszom, vagyis mondjuk az apósommal regisztrálunk fejenként 10-12 irodához, és egy kimenetelnél mindig az egyikünk intézi az egyik, a másikunk a másik oldalt. Teljesen más IP-címek, nincs hivatalos rokoni szál (név alapján), stb.
3. Ezeket vegyítve nem extra nagy tétekkel játszanék, ez is az "elvegyülés" malmára hajthatná a vizet.

Illetve a kérdés még az, igazuk van-e azoknak, akik szerint az arbitrázs már leáldozóban van, nem is érdemes belevágni...Én úgy gondolom, de erősítsetek meg, hogy meggazdagodásra felesleges ugyan számítani, de jövedelem-kiegészítésnek azért továbbra sem olyan rossz.

Nem feltétlenül azt szúrják ki, hogy arbolsz azt nem szeretik ha csak nyersz náluk. Olyan arbos panaszt még nem hallottam, hogy azért dobtak ki valakit egy bukitól mert sokat vesztett. Én még mindig azt tartom jónak ha egy irodánál összegyűlik sok pénz akkor azt átbukni a betfairre és onnan kivenni.

Márpedig itt a fórumban is azt lehet olvasni, hogy az arbra - függetlenül attól, hogy nyersz-e vagy veszítesz náluk - "ugranak". Ezért gondolom, hogy kreált arbokkal észrevétlen maradhatsz. Ehhez persze nem árt egy kicsit megkavarni a dolgokat, most például találtam az oddswayen a Mallorca-Atleticóval kapcsolatban egy olyat, hogy 1. a félidő 0-0 (egyik oldal), 2. 0,5-nél több gól lesz a félidőben (másik oldal). Nem nagy eresztés, 0,6 %-os arb, de pillanatok alatt ráakadtam. Ráadásul mivel nem "kompatibilis" a két fogadás (más a megfogalmazás), robot sem szúrhatja ki, nem kerül fel a rebelre és a többiekre, és a bukik sem szúrják ki. Rosszul gondolom?

Na ez a nem mindennapi! Ráadásul élő fogadásnál...

Idézetet írta: zaporozsec Dátum január 06, 2013, 17:28:57
Na ez a nem mindennapi! Ráadásul élő fogadásnál...

Élő fogadásnál előfordul, de mire megtennéd, addigra akkor is változik általában a szorzó, ha nem történik semmi a meccsen. Az idő telik...

Idézetet írta: BennyHill Dátum január 06, 2013, 12:02:56
Márpedig itt a fórumban is azt lehet olvasni, hogy az arbra - függetlenül attól, hogy nyersz-e vagy veszítesz náluk - "ugranak". Ezért gondolom, hogy kreált arbokkal észrevétlen maradhatsz. Ehhez persze nem árt egy kicsit megkavarni a dolgokat, most például találtam az oddswayen a Mallorca-Atleticóval kapcsolatban egy olyat, hogy 1. a félidő 0-0 (egyik oldal), 2. 0,5-nél több gól lesz a félidőben (másik oldal). Nem nagy eresztés, 0,6 %-os arb, de pillanatok alatt ráakadtam. Ráadásul mivel nem "kompatibilis" a két fogadás (más a megfogalmazás), robot sem szúrhatja ki, nem kerül fel a rebelre és a többiekre, és a bukik sem szúrják ki. Rosszul gondolom?

Ha a saját gyártású arbokat az odds összehasonlító oldalakról böngészed ki, akkor nem kerülsz előnybe, mivel lényegében az az arbitrázskalkulátorok alapja is, azok is a legnépszerűbb fogadástípusokat listázzák.
A "cross market"-ekkel is foglalkoznak, tehát a 0:0 és a 0,5 felett találatokat is látják általában. (egyébként a "correct score" piacok nagyon szem előtt vannak, így hagyományosan gyengék a szorzók, a "ki szerzi az első gólt: senki" vagy akár a 0,5 alatt is szinte mindig jobban fizet, mint a sima 0:0.
"Manuálisan" viszont találhatsz rendszeres számításbeli különbségeket az irodák között, melyek apró arbokat fognak hozni, de inkább az eldugott piacokon érdemes keresgélni ("vendég csapat góljai 1,5 felett/alatt", "gólok száma 16-30. perc között" stb.)

Nekem akkor van sok sikerélményem ezekkel, ha sok gól van a focimeccsen (félidőig 2-3) vagy ha kiállítanak valakit.
Ilyenkor a váratlanabb forgatókönyveket másként értékelik az irodák és nagyobb eltérések vannak a szorzók között.
Én ha meccs közben arbolni próbálok, akkor a szünetben keresgélek inkább vagy csak olyan meccsen próbálkozom, amit max. 1-2 mp. késéssel látok. Nehogy akkor történjen valami, mikor még csak az egyik oldalt játszottam le...

Azt azért gondold végig, hogy a kis arbok kis összegekkel megjátszva mekkora nyereséget jelentenek majd és hogy ez megéri-e majd a ráfordított időt!