Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: issey76 Dátum január 08, 2013, 07:22:22
Igen,jól gondolod a value bet-es kérdést. Persze itt már kiemelten fontos azt pontosan tudnunk, hogy melyik iroda, miként értékeli ki utólag a hibás oddsokat, illetve utána hogyan jár el. Ezek nélkül egy kis tét elhelyezése is csak felesleges irritáció az iroda felé. Mindenki döntse el ezek után, hogy érdemes-e? Azt gondolom,hogy profik ilyet nem csinálnak, vagyis inkább az irodák nagyon pontos tűrőképességének ismerete nélkül.

A  droppnigban érzem igazán otthon magam,kérdezz bátran:)

Összeszedem a bátorságom...  :)

Főként éjszaka és állandó, rendre lassan reagáló irodák "ellen" játszol?
Vagy olyan fogadástípusokat (vagy akár irodákat) figyelsz, amelyeket nem mutatnak az arbitrázs szoftverek?
Magamtól eddig jutottam, mikor a gyenge irodáknál (betathome, fortunawin, dobet) kell(ett) bónuszt forgatnom. Ők éjszaka lassabban mozdulnak a piac után.

A droppingokat inkább tippjátékokban játszottam meg nagyüzemileg egy éven keresztül, így is nyertem vele közel ezer eurót, de érzem, hogy van még ebben lehetőség. hehe
Főleg, hogy a kedvenc játékomat pont mára átalakították és megszűnt az a lehetőség, hogy 5-6 napos szorzókkal tippelhessek.  :'(

Sziasztok Tippsterek,

A következő a kérdésem: ha a fogadási javaslat az asianbookie.com weblapon a következő :

Sevilla 0:1 Mallorca az azt jelentheti Bet365 "nyelven", hogy  Mallorca +1       

Vagy

Chealse 0: 1 1/4  Swansea akkor pedig bet365 nyelven  Swansea +1;+1,5


Válaszaitokat köszönöm.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 08, 2013, 14:49:34
Összeszedem a bátorságom...  :)

Főként éjszaka és állandó, rendre lassan reagáló irodák "ellen" játszol?
Vagy olyan fogadástípusokat (vagy akár irodákat) figyelsz, amelyeket nem mutatnak az arbitrázs szoftverek?
Magamtól eddig jutottam, mikor a gyenge irodáknál (betathome, fortunawin, dobet) kell(ett) bónuszt forgatnom. Ők éjszaka lassabban mozdulnak a piac után.

A droppingokat inkább tippjátékokban játszottam meg nagyüzemileg egy éven keresztül, így is nyertem vele közel ezer eurót, de érzem, hogy van még ebben lehetőség. hehe
Főleg, hogy a kedvenc játékomat pont mára átalakították és megszűnt az a lehetőség, hogy 5-6 napos szorzókkal tippelhessek.  :'(


A

Idézetet írta: issey76 Dátum január 09, 2013, 22:27:27

A

NEEE.Megírtam egy hosszú post-ot, erre nem tette be, ááááááááá, ez kurvára fájt most:((((

Akkor még egyszer..Szóval a lényeg,hogy nagyon valószínű,hogy másképpen dolgozunk és közelítjük meg a droppingolást. Azt hiszem, hogy te egy droppingban ugyanúgy az arb állását keresed,mintha arbolnál,figyelőszoftver nélkül. Jól gondolom?

Én azt hiszem,hogy más szemszögből vizsgálódom. A helyzet az,hogy hagyományos értelemben vett arbitrázst már ritkán csinálok meg, viszont a piacot elemezve, mérkőzéseket fogadok be előre (és ezeket a mérkőzéseket nyitva hagyom), és várom a nekem megfelelő oddsot. Természetesen amikor elindul egy "irány" azaz egy dropping, akkor még nincs arbállás, ez később következik be. Ehhez nagy tapasztalatra van szükség, hogy meg tudjuk mondani,hogy egy adott odds meddig mehet el. Mondok néhány fontos tényezőt, mint pl. hogy nem árt tisztában lenni azzal, hogy mi a "pénz útja", azaz hogy a fogadók melyik csapatot favorizálják jobban és tartják esélyesebbnek,ezzel nyomva lefelé az esélyeket. Vagy pl. hogy ki és mikor adott ki opening oddsokat, illetve ezt mikor és mennyire bírálják felül az igazi világpiaci vezető irodák, akik képesek nagyon gyorsan felülírni az addigi esélyeket...Vagy pl. egy chartot elemezve mit látunk, hol lehet egy erős mozgás vége ha már megtörtént egy teljes lépcső vonalmozgás?
Ez néhány fontos kérdés, hogy miként lehet megítélni egy droppingot, természetsen sok más egyéb "kulcs" tényező játszik szerepet még...
Érzékeltetésképpen mondok egy egyszerű példát a közelmúltból,még az ősszel volt az El Classico, amely mérkőzés előtt követlenül néhány nappal mindkét team Bl meccset játszott, és Puyol ugye egy komoly sérülést szenvedett. Hogyan reagált erre a világpiac? Madrid doppinggal. Az addigi avr. barca 1.75-ös odds (amely ugye ah-0.75 vonalnak felel meg), percek alatt avr. 1.90-re változott (ez pedig már egy ah-0.5 vonal azaz egy lépcső mozgás máris megvan:)! Na ha itt egy fogadó felkészült, azonnal levágja hogy mi van és létrehoz egy 4-5%-os arbot.

Remélem a példa egyszerű volt,és bízom benne hogy új dolgokat is tudtam szemléltetni.

Idézetet írta: cyberzozo Dátum január 09, 2013, 18:47:23
Sziasztok Tippsterek,

A következő a kérdésem: ha a fogadási javaslat az asianbookie.com weblapon a következő :

Sevilla 0:1 Mallorca az azt jelentheti Bet365 "nyelven", hogy  Mallorca +1       

Vagy

Chealse 0: 1 1/4  Swansea akkor pedig bet365 nyelven  Swansea +1;+1,5


Válaszaitokat köszönöm.

Szia,
Itt  mi arbosok vagyunk,nem is ismerjük a tipstereket:)
Amúgy meg jól gondolod, valóban ugyanaz mindkét példád.

Tudtok-e segíteni. Marathonbetnél eddig játszottam 4-5ször és mindig a "másik" oldalon nyertem. Mégis úgy tűnik lekorlátoztak. Nem vagyok benne biztos.
Mielőtt megraktam egy tétet még 100 Euró volt a max stake, aztán mikor rányomtam a fogadásra visszadobta és levitte 9-re. Van ahol 500-1000-et is engedett volna megrakni elvileg (ezek után nem vagyok benne biztos). De ami arbosokat találtam tegnap ott csak 4-16 euróig. Engem korlátoztak, vagy hirtelen jobban figyelik az arbolható oddsokat?

Idézetet írta: saserks Dátum január 10, 2013, 10:13:04
Tudtok-e segíteni. Marathonbetnél eddig játszottam 4-5ször és mindig a "másik" oldalon nyertem. Mégis úgy tűnik lekorlátoztak. Nem vagyok benne biztos.
Mielőtt megraktam egy tétet még 100 Euró volt a max stake, aztán mikor rányomtam a fogadásra visszadobta és levitte 9-re. Van ahol 500-1000-et is engedett volna megrakni elvileg (ezek után nem vagyok benne biztos). De ami arbosokat találtam tegnap ott csak 4-16 euróig. Engem korlátoztak, vagy hirtelen jobban figyelik az arbolható oddsokat?

Ha valami gyengébb bajnokságról van szó akkor az is lehet, hogy ezért nem engednek rá többet tenni.

Idézetet írta: issey76 Dátum január 09, 2013, 23:21:19
a piacot elemezve, mérkőzéseket fogadok be előre (és ezeket a mérkőzéseket nyitva hagyom), és várom a nekem megfelelő oddsot

Mennyi idővel érdemes előre megfogadni?
Párszor bepróbálkoztam én is ilyennel de nem volt számottevő dropping.

Idézetet írta: saserks Dátum január 10, 2013, 10:13:04
Tudtok-e segíteni. Marathonbetnél eddig játszottam 4-5ször és mindig a "másik" oldalon nyertem. Mégis úgy tűnik lekorlátoztak. Nem vagyok benne biztos.
Mielőtt megraktam egy tétet még 100 Euró volt a max stake, aztán mikor rányomtam a fogadásra visszadobta és levitte 9-re. Van ahol 500-1000-et is engedett volna megrakni elvileg (ezek után nem vagyok benne biztos). De ami arbosokat találtam tegnap ott csak 4-16 euróig. Engem korlátoztak, vagy hirtelen jobban figyelik az arbolható oddsokat?

Ugyanígy jártam én is, szerintem érzékeli a rendszerük, hogy ömlik be a pénz az adott arbos oddsra, és ezáltal automatikusan csökken a feltehető összeg.
Teniszre akartam tenni 4.70-es szorzón 30 eurót, ekkor a tétlimit 45 volt, majd mikorra megnyitottam az ellenoldalt, kb. 2 perc után lecsökkent 15-re.
(szvsz még mindig korrektebb, mint ha utólag ' void '-nak venné a Marathonbet.

Idézetet írta: issey76 Dátum január 09, 2013, 23:21:19

Akkor még egyszer..Szóval a lényeg,hogy nagyon valószínű,hogy másképpen dolgozunk és közelítjük meg a droppingolást. Azt hiszem, hogy te egy droppingban ugyanúgy az arb állását keresed,mintha arbolnál,figyelőszoftver nélkül. Jól gondolom?


Így van.  :)
Értem, amit írsz, bár ez már sokkal inkább trédelés szerintem, hisz arra törekszel, hogy eltérő (bár egymáshoz gondolom minél közelibb) időpontban fogadd meg a két (vagy több) oldalt.

Az arbitrázsban számomra pont az a vonzó, hogy a résztvevő csapatokról semmiféle információval nem kell rendelkeznem, nem kell azon gondolkodnom, merre indul majd a szorzó.

Az általad említett stratégia valóban sokkal összetettebb, a tőzsdei kereskedéshez hasonlít.
Először is az irányt mindenképpen el kell találnod, aztán várni és remélni, hogy a "kilengés" lesz akkora, hogy hasznot hozzon. Aztán a kiszállási pontot is mérlegelni kell.
Ehhez a piacot mozgató információhoz már az elején gyorsan hozzá kell jutnod, vagy gyorsan észre kell venned, hogy valaki hozzájutott.  :)

Milyen sűrűn találsz olyan eseményt, melyre érdemes rámozdulni?
Megbízhatóan hozzák az irodák az általad várt elmozdulásokat?

A dropping számomra eddig csak akkor volt érdekes, ha a szorzó esése már bekövetkezett.

Idézetet írta: sleve Dátum január 10, 2013, 10:39:42
Mennyi idővel érdemes előre megfogadni?
Párszor bepróbálkoztam én is ilyennel de nem volt számottevő dropping.

Több mindentől függ. A legegyszerűbb módja ha olyan mérkőzéseket választasz amikor egy csapat  a formája alapján droppol. Példának mondom az  Angol championship Leicester Cityt, mert hetek óta jó formában van, és az éppen aktuális ellenfele ellen (Bristol) 1.90-es feletti nyitó oddsokkal indított, és a formája miatt droppolt. Az emberek 90%-a a vendégcsapatra tesz a mostani adatok alapján. És hogy ezt mikor érdemes befogadni? Ez bajnokságonként változó. Ez esetben azt kell tudni,hogy az angol championship oddsait az irodák, nem hetekkel előre, hanem csak egy éppen aktuálisan lejátszott bajnoki forduló után adják meg, vagyis ekkor lehet először lecsapni egy openingre. Vigyázni kell minden esetben arra, hogy a piacvezető irodák megváltozhatják az oddsokat, és ez úgymond felülbírálja az addigi irodák által kínált szorzókat. Piacvezetők az ázsiaiak. Bajnokságonként változó, hogy mikor adják ki az irodákat a kínálatot. Nyitva hagyni pedig csak a mérkőzés kezdetének napja reggeléig lehet, mert meccskezdési napon már nem egyértelmű egy, hogy mit fog aznap reagálni a piac.


Idézetet írta: Knapp Dátum január 10, 2013, 19:46:05
Így van.  :)
Értem, amit írsz, bár ez már sokkal inkább trédelés szerintem, hisz arra törekszel, hogy eltérő (bár egymáshoz gondolom minél közelibb) időpontban fogadd meg a két (vagy több) oldalt.

Az arbitrázsban számomra pont az a vonzó, hogy a résztvevő csapatokról semmiféle információval nem kell rendelkeznem, nem kell azon gondolkodnom, merre indul majd a szorzó.

Az általad említett stratégia valóban sokkal összetettebb, a tőzsdei kereskedéshez hasonlít.
Először is az irányt mindenképpen el kell találnod, aztán várni és remélni, hogy a "kilengés" lesz akkora, hogy hasznot hozzon. Aztán a kiszállási pontot is mérlegelni kell.
Ehhez a piacot mozgató információhoz már az elején gyorsan hozzá kell jutnod, vagy gyorsan észre kell venned, hogy valaki hozzájutott.  :)

Milyen sűrűn találsz olyan eseményt, melyre érdemes rámozdulni?
Megbízhatóan hozzák az irodák az általad várt elmozdulásokat?

A dropping számomra eddig csak akkor volt érdekes, ha a szorzó esése már bekövetkezett.

Igen-igen jól látod. A két oldal tökéletesen elég, nincs szükség több útra.Nagyon sok előnye van a hagyományos arbbal szemben. Pl. bőven elég likvid piacokra játszani.Gyakran elegendő hozzá,ha csak ázsiai  oldalakat használok. Nyilvánvaló, hogy az irányokat kell nagyon tudni, természetesen nagyon jól kell tudni be és kiszállni. De cserébe ezért, sokkal nagyobb benne a zseton, mint az arbban:)
Az fontos, hogy többféle dropp van a piacon,amiről eddig beszéltem, az a forma és pénz út utáni mozgások voltak. Ezek nem feltétlenül gyors lefolyású, hanem inkább több napig tartó és szinte folyamatos lefelé irányuló mozgások. Létezik még friss hírek utáni hirtelen mozgás, vagy szindikátusok tippjei  után bekövetkező földrengéserejű mozgások, vagy mérkőzés kezdetek előtt 20-45 perccel kialakuló rendkívül gyors mozgások. Ezekben mindben van lehetőség,azaz a droppok száma naponta akár 5-10 esemény is lehet, és most kizárólag populáris piacokról beszélek.

Persze mivel a bukmékerek nagyon trükkösek, sokszor szándékosan  félre szeretnének vezetni bennünket, na ez sem baj, ha tisztában vagyunk ezekkel a tényekkel.

Remélem segítettem.



Talán egy kicsit bonyolultnak tűnik,de hidd el,hogy megéri a fáradságos munka.


Idézetet írta: saserks Dátum január 10, 2013, 10:13:04
Tudtok-e segíteni. Marathonbetnél eddig játszottam 4-5ször és mindig a "másik" oldalon nyertem. Mégis úgy tűnik lekorlátoztak. Nem vagyok benne biztos.
Mielőtt megraktam egy tétet még 100 Euró volt a max stake, aztán mikor rányomtam a fogadásra visszadobta és levitte 9-re. Van ahol 500-1000-et is engedett volna megrakni elvileg (ezek után nem vagyok benne biztos). De ami arbosokat találtam tegnap ott csak 4-16 euróig. Engem korlátoztak, vagy hirtelen jobban figyelik az arbolható oddsokat?

Semmi értelme foglalkozni arbokkal a marathonbeten. Néhány arb megkötése után kivágnak.

Marathonbet használhatatlan vagy csak nekem? Minden arb lekorlátozva és csak az arbos tétek.
Tapasztalatok?