Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Geese Dátum április 02, 2013, 15:42:23
Üdvözlök mindenkit, még új vagyok az oldalon!  :)
A következő kérdésben szeretném a véleményeteket kérni:
A Bet365-ön szeretnék élő fogadásos surebet-eket kötni, max. 50 € össztéttel, naponta 1-2 alkalommal.
Ha apránként kérek kifizetést és egyúttal be is fizetek valamennyit, szerintetek számíthatok tétkorlátozásra a későbbiekben?

Köszönöm, ha valaki válaszol!  :cya:
Sokáig nem lesz korlát vszínű.50 euro nem komoly összeg  persze ha bolgár darts tartalékbajnokságra teszed akkor már az :)
Szóval a piac is számít.Élőben tovább lehet húzni de bármikor megunhatják a "társaságod".Élőben is szoktak "elírni" oddsokat,ezeket is ajánlatos kerülni

Sziasztok!

Szinte teljesen kezdő vagyok a témában, ezért előre is elnézést kérek a buta kérdésekért. Ha jól értem a dolgot, akkor az arbitrázs teljesen legális, viszont előfordulhat, hogy egy iroda törli a fogadást, vagy utólag változtatja az oddsokat. A következő kérdéseim lennének: 1) Van-e olyan % ami fölé nem érdemes menni, mert mondjuk hiba miatt úgyis törölni fogják? Valaki itt a fórumban 2% körülit írt, de ha nem értelmezem félre, akkor vannak 10% körüliek is. 2) Mekkora az ajánlott maximális pénzösszeg amit érdemes megtenni, anélkül, hogy ez feltűnő lenne? Gondolom ez alapvetően irodafüggő. Tudnátok írni 1-2 példát? 3) Melyek azok az irodák amelyek több különböző néven mennek, ezért nem érdemes náluk egyszerre fogadni?
Előre is köszönöm a segítséget!



Blusq épp most ment át Betfair- be
Allyoubet már rég nincs. Van helyette Heaven bet ami ugyanazt a motort használja mint a 10bet de az oddsok érdekes módon jobbak.A Cameon-nál meg kissebbek.
10% körüli arbok inkább csak élőben fordulnak elő,érdekes mérkőzés alakulásnál,de ez azért ritka.
Fogadástörlés nyilvánvaló "elírás" miatt szokott általában bekövetkezni.Józan paraszti ész,meg a többi iroda oddsaitól való extrém eltérés ami segíthet a felismerésben.
100-200 eurót mondanék én is mint tétet nagyobb bajnokságokra 12x , O/U, Asian Hc piacokra úgy nagy általánosságban aki nem akarja kinyírni azonnal a számláját.Kissebb megbízhatóbb arbokra azért elképzelhető nagyobb összeg is.De így is lehet hogy ráfutsz egy olyanra ami alapján megy a korlát.Bármelyik európai irodánál ez előfordulhat.
Ázsiaiak  mehetnek  magasabban is.Pinnacle meg exchange tipusúak(betfair)meg pláne.
Ha olyanra fogadsz ami arbprogramokban nem szerepel az is növeli az esélyed a további korlátmentes életre de ezeken a piacokon meg eleve kissebb a limit.
Szóval nehéz az arbos élete.
Végül arbm.felvetésére néhány iroda:
Admirál,Boyle:játékirodák kis téttel
Marathonbet,Fonbet:néhány fogadás után korlátozott
Coral BetVictor .nálam müködik nagyon óvatos fogadással8100euro)
32bet: ezt még tudom ajánlani bár csak bónuszhoz használtam de még bírja.
cameOn:ritka gagyi oddsok de bónusz miatt vagyok ott, bőven a maxlimit alatt fogadva még bírja(100-300 euroval)

Idézetet írta: sleve Dátum április 02, 2013, 17:49:12
Kérdés, hogy ezek oldalon belüli surebetek vagy másik bukival hozod össze vagy inkább trédek?

Oldalon belüli surebetekről van szó, az élőben változó odds-oknak köszönhetően. Eddig még nem érvénytelenítették a fogadásokat, igaz nem régóta művelem a dolgot.
Szeretnék minél tovább maradni, mert az általam preferált piac és a hozzá tartozó élő arb-lehetőség csak a Bet365-ön érhető el, de ha minden kötél szakadna, továbbállnék a Betfair-re...
Amúgy én is azt remélem, hogy az 50 € tét/esemény naponta háromszor nem annyira feltűnő. ::)

Idézetet írta: Geese Dátum április 02, 2013, 15:42:23
Üdvözlök mindenkit, még új vagyok az oldalon!  :)
A következő kérdésben szeretném a véleményeteket kérni:
A Bet365-ön szeretnék élő fogadásos surebet-eket kötni, max. 50 € össztéttel, naponta 1-2 alkalommal.
Ha apránként kérek kifizetést és egyúttal be is fizetek valamennyit, szerintetek számíthatok tétkorlátozásra a későbbiekben?

Köszönöm, ha valaki válaszol!  :cya:

Tudnál mondani élő surebetre példát. ahogy te csinálod.
Van egy elképzelésem róla de ott lehet hogy nem az adott irányba mozog az odds érték, ezért érdekelne a te módszered.

Nem ezt hívják tradelésnek?
Pl tenisz meccsen egyik játékost megfogod 3as oddson később amikor az underdog jön fel akkor a favoritot 1.5nél nagyobb oddson és kész is a surebet.
Ha erre gondolsz ezért tuti nem fognak lekorlátozni, de nem is olyan "egyszerű" mint az arbolás.

Idézetet írta: Geese Dátum április 03, 2013, 14:04:50
Oldalon belüli surebetekről van szó, az élőben változó odds-oknak köszönhetően. Eddig még nem érvénytelenítették a fogadásokat, igaz nem régóta művelem a dolgot.
Szeretnék minél tovább maradni, mert az általam preferált piac és a hozzá tartozó élő arb-lehetőség csak a Bet365-ön érhető el, de ha minden kötél szakadna, továbbállnék a Betfair-re...
Amúgy én is azt remélem, hogy az 50 € tét/esemény naponta háromszor nem annyira feltűnő. ::)

Idézetet írta: Dopamin Dátum április 03, 2013, 14:10:30
Nem ezt hívják tradelésnek?
Pl tenisz meccsen egyik játékost megfogod 3as oddson később amikor az underdog jön fel akkor a favoritot 1.5nél nagyobb oddson és kész is a surebet.
Ha erre gondolsz ezért tuti nem fognak lekorlátozni, de nem is olyan "egyszerű" mint az arbolás.

Én is így gondolom.
Trédelés az időbeli különbséget használja ki, míg a surebet/arbitrázs a "térbelit".

trédelés:
(általában) ugyanott fogadsz, csak más-más időben teszed meg a tétjeidet

arbitrázs:
ugyanakkor fogadsz, de más-más irodánál

Idézetet írta: Knapp Dátum április 03, 2013, 15:48:32
Én is így gondolom.
Trédelés az időbeli különbséget használja ki, míg a surebet/arbitrázs a "térbelit".

trédelés:
(általában) ugyanott fogadsz, csak más-msá időben teszed meg a tétjeidet

arbitrázs:
ugyanakkor fogadsz, de más-más irodánál

De nem minden esetben lesz 1,5nél nagyobb az odds. Vagy igen. Ilyenkor mit csinálsz hogy ne bukj?

Idézetet írta: betörő Dátum április 03, 2013, 16:01:52
De nem minden esetben lesz 1,5nél nagyobb az odds. Vagy igen. Ilyenkor mit csinálsz hogy ne bukj?

Vagy csökkented a veszteséged azzal, hogy a kelleténél alacsonyabb szorzóval is visszafogadsz, vagy leírod veszteségként a tétedet...

A szorzóváltozás irányát kell eltalálni, ez értelemszerűen nem fog mindig sikerülni.
Nekem ezért tetszik a kosárlabda és kézilabda hendikep- és alatt/felett fogadás, mert jó eséllyel többször is lesz kiszállási pont. (lehet, hogy 1-2 perccel a fogadás megtétele után egyből jön az első visszafogadási lehetőség)
Egy focimeccsen kevés a gólt, viszont ezekben a labdajátékokban sok találat van és még véletlenül sem egyenletes a szórásban, így jól kilengenek a szorzók.

Szia Knapp!

Köszönöm a gyorstalpalót a kifejezéseket illetően, jó tudni, hogy akkor én trédelésben utazom!  ;)

Idézetet írta: Knapp Dátum április 03, 2013, 15:48:32
Én is így gondolom.
Trédelés az időbeli különbséget használja ki, míg a surebet/arbitrázs a "térbelit".

trédelés:
(általában) ugyanott fogadsz, csak más-más időben teszed meg a tétjeidet

arbitrázs:
ugyanakkor fogadsz, de más-más irodánál


Márpedig bet365-ön szokott lenni házon belüli surebet, főleg az ázsiai piacokat szokták túlárazni és sokszor 5-10%-os a surebet. Régen volt egy ingyenes oldal és ott írták mindig. Sokszor megraktam és sosem törölték a fogadásokat, de aztán ez az oldal fizetős lett és abbamaradt az ingyen pénz :)

Mostanaban is szokott lenni :D naponta tobb, de nem merek ra rakni ...ha eszreveszik beszopom  ;D

Idézetet írta: hurkabalint Dátum április 03, 2013, 20:39:59
Márpedig bet365-ön szokott lenni házon belüli surebet, főleg az ázsiai piacokat szokták túlárazni és sokszor 5-10%-os a surebet. Régen volt egy ingyenes oldal és ott írták mindig. Sokszor megraktam és sosem törölték a fogadásokat, de aztán ez az oldal fizetős lett és abbamaradt az ingyen pénz :)

Ez csali a kezdő arbosoknak. Aki többször is ráharap, már dobhatja is a kukába a számláját, lekorlátozzák.

Idézetet írta: benson Dátum április 03, 2013, 21:28:10
Ez csali a kezdő arbosoknak. Aki többször is ráharap, már dobhatja is a kukába a számláját, lekorlátozzák.

Mostanában amúgy is minden szarra korlátoznak.
Múlt héten két ismerősöm frissen nyitott számlája is csak 24 óráig bírta, mert nyertek egy kicsit.