Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Janyy Dátum március 02, 2019, 10:10:26
sziasztok.
Pár napja nem tudok belépni a betvoyagerhez,  ennek nem örültem de most a skrillhez sem enged. ezeket is blokkolják??

Milyen böngészőt használsz?

tegnap én sem tudtam, ma már igen.
vagyis tegnap mobilnetről ment, de wifiről v. sz.gépről nem.

persze a skrill továbbra sem válaszolt, azért ez durva, majdnem 2 nap után és nem tudom sehogy hitelesíteni magam

Idézetet írta: LouieUte Dátum március 02, 2019, 12:05:08
tegnap én sem tudtam, ma már igen.
vagyis tegnap mobilnetről ment, de wifiről v. sz.gépről nem.

persze a skrill továbbra sem válaszolt, azért ez durva, majdnem 2 nap után és nem tudom sehogy hitelesíteni magam

A Skrilltől nem meglepő a lassú válasz. Legalábbis régen ez alap dolog volt.

tök jó..köszi a választ :D

kb. mennyi idő? lehet értelme felhívni őket? az működik? még nem próbáltam.

nem értem..hitelesítettem mobil appon keresztül, oké is volt, de előtte feltöltöttem a dokumentumokat, amit aztán elutasítottak és mikor legközelebb befizettem, akkor azzal már nem tudtam fizetni beten, mert ideiglenesen zárolták a számlát. csodás.

Idézetet írta: LouieUte Dátum március 02, 2019, 12:12:55
tök jó..köszi a választ :D

kb. mennyi idő? lehet értelme felhívni őket? az működik? még nem próbáltam.

nem értem..hitelesítettem mobil appon keresztül, oké is volt, de előtte feltöltöttem a dokumentumokat, amit aztán elutasítottak és mikor legközelebb befizettem, akkor azzal már nem tudtam fizetni beten, mert ideiglenesen zárolták a számlát. csodás.

Ha nem állsz hadilábon az angol nyelvvel, akkor természetesen megéri őket felhívni.  ;)

chromet de a mobilról se enged be.



Én sem tudok belépni, se mobilról, se chrome-mal.

A mobilalkalmazást próbáltátok már?

én még nem de mostmár kipróbálom! köszönöm a tippet!

Idézetet írta: Janyy Dátum március 04, 2019, 09:12:29
én még nem de mostmár kipróbálom! köszönöm a tippet!

Nem tudom, megoldja-e a belépési problémát, de korábban nekem ott mindig sikerült belépni.

 A skrillhez sikerült belépni de a betvoyagerhez sajnos nem enged.

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy nagyjából másfél éve mínuszban van az egyenlegem pár ezer forinttal, és most mikor beléptem, akkor láttam, hogy lekorlátozták a fiókom. Sajnos angolul nem annyira tudok, hogy én telefonon beszéljek velük vagy emailezgessek.

Tapasztalt már valaki ilyet? Ilyenkor mi a teendő? Elég, ha csak töltök fel pénzt és azzal úgymond egyenlítem a tartozásom feléjük vagy esetleg kamattal is számolni kell?!

Idézetet írta: ziqo Dátum március 16, 2019, 03:24:30
Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy nagyjából másfél éve mínuszban van az egyenlegem pár ezer forinttal, és most mikor beléptem, akkor láttam, hogy lekorlátozták a fiókom. Sajnos angolul nem annyira tudok, hogy én telefonon beszéljek velük vagy emailezgessek.

Tapasztalt már valaki ilyet? Ilyenkor mi a teendő? Elég, ha csak töltök fel pénzt és azzal úgymond egyenlítem a tartozásom feléjük vagy esetleg kamattal is számolni kell?!

Mit értesz az alatt, hogy lekorlátozták a számlád? Szerintem ha feltöltöd, akkor rendeződik a dolog.

Hali!
Befizettem Skrillre a virtuális revolut kártyámmal. Jelzi is az a 20000 Ft-t a Recent Activity-nél viszont az AVAILABLE BALANCES-nál csak 185 Forintot ír. Miért van ez valaki nem tudja rá a választ?

Közben megérkezett csak kellett neki egy félóra.