SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mi a teendő akkor, amikor valaki néhány nappal a sportesemény előtt (azaz korábban) szándékozik fogadni?

Hiszen például van olyan sokszor, hogy néhány nappal korábban még bőven a minimális nyereményszorzó felett van ajánlva egy bizonyos fogadási lehetőség, viszont akkor még nem lehet rá fogadni, mert még nincs benne a dolog az SfGuru Prémium kínálatában, majd pedig néhány nappal később, amikor már benne van és lehetne fogadni, addigra akkorát esik az odds, hogy már az elfogadott minimum alatt van és "bukik" a terv.
Hiszen így sajnos az történik, hogy egy fogadó önhibáján kívül nem bír fogadni az általa "kiszemelt" sportfogadási lehetőségre.

Mondjuk, ha például én ma (november 3-án) vagy holnap (november 4-én) fogadni szeretnék az SfGuru Prémiumban az egyik szerdai, november 7-i BL-mérkőzésre, akkor hogyan lehetséges ez a fogadás?

Idézetet írta: csabax Dátum november 03, 2018, 15:55:45
Mi a teendő akkor, amikor valaki néhány nappal a sportesemény előtt (azaz korábban) szándékozik fogadni?

Hiszen például van olyan sokszor, hogy néhány nappal korábban még bőven a minimális nyereményszorzó felett van ajánlva egy bizonyos fogadási lehetőség, viszont akkor még nem lehet rá fogadni,

Ezt hogy érted? Honnan tudod, hogy 1,30 felett van az odds, ha nem is lehet rá fogadni?
Simán tudsz ma is BL-re írni, vagy akár Nemzetek Ligájára is, de ezzel meg nyilván nem mondok újat. Csabax légyszi írj valami példát, mert én nagyon nem értem, hogy mire gondoltál. Biztos én értelmeztem rosszul, ezért kérem, hogy írj egy példát, mert így nagyon nem tudok segíteni, vagy érdemileg reagálni.


Idézetet írta: oakland23 Dátum november 03, 2018, 17:57:48
Ezt hogy érted? Honnan tudod, hogy 1,30 felett van az odds, ha nem is lehet rá fogadni?
Simán tudsz ma is BL-re írni, vagy akár Nemzetek Ligájára is, de ezzel meg nyilván nem mondok újat. Csabax légyszi írj valami példát, mert én nagyon nem értem, hogy mire gondoltál. Biztos én értelmeztem rosszul, ezért kérem, hogy írj egy példát, mert így nagyon nem tudok segíteni, vagy érdemileg reagálni.
Igen, így értettem. Onnan lehet tudni, hogy milyen odds van egy adott sporteseményre, hogy valamelyik fogadóirodánál (Unibet, bet365, stb.) lehet fogadni rá, viszont nincs benne az SfGuru Prémium kínálatában.

Idézetet írta: csabax Dátum november 03, 2018, 18:13:51
Igen, így értettem. Onnan lehet tudni, hogy milyen odds van egy adott sporteseményre, hogy valamelyik fogadóirodánál (Unibet, bet365, stb.) lehet fogadni rá, viszont nincs benne az SfGuru Prémium kínálatában.
Ha Unibetnél fent van, akkor a Guru ajánlatban is.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 03, 2018, 18:07:02
https://www.sportfogadas.org/guru/sport?id=1&start=2018-11-07

Ezt nem találtad?
Igen, ezt nem találtam!
Most már értem, hogy hogyan keressek rá egy sporteseményre. Engem az tévesztett meg, hogy amiről én tudtam - eddig -, ott csak "Sportág szerint" és "Időpont szerint" volt választási lehetőség, viszont az általad küldött linknél már nem 2 opció van, hanem 3 választási lehetőség szerepel (Bajnokság szerint, Időpont szerint, Böngészés). És így már okés a dolog. Már minden rendben van!
Köszi szépen a segítséget!
Ez van, na, s előfordulnak még hasonló dolgok, amikor a számítógéphez kevésbé értő ember gépközelbe kerül...  ;)
:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Kicsit szokni kell, de csak igy tudtam megoldani, hogy PC-n, mobilon és tableten is használható legyen. Nagy felbontású monitorosok előnyben vannak, nekik a menü alapból nyitva van.

Üdv újra itt! Én is köszönöm a meghívást!  ;) :beerchug:

Tegnaptól a toplista mellett írja a jutalékot is, így feldolgozás után pontosan láthatjátok, hogy hogyan álltok (pénzügyileg  ;D ).  :ok:

Ejj de nagy kár, hogy a pontszerző - góllövő részek kimaradtak kínálatból. :/ Aki Petterson és Rantanen pontszerzését pakolja meccsről meccsre, konkrétan nem tud mínuszba kijönni. :D

Prémium November 2018:
                                   

1. hely: csabax
Nyereménye: 16 651 HUF Skrillen keresztül

2. hely: alexthebest
Nyereménye: 14 826 HUF Skrillen keresztül

3. hely: MarkoPolo
Nyereménye: 14 382 HUF Skrillen keresztül

4. hely: patyi
Nyereménye: 14 212 HUF Skrillen keresztül

5. hely: Sound
Nyereménye: 4 929 HUF Skrillen keresztül

6. hely: buszberlet
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

7. hely: oakland23
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

8. hely: RedMunchen
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Prémium December 2018:

1. hely: MarkoPolo
Nyereménye: 21 931 HUF Skrillen keresztül

2. hely: oakland23
Nyereménye: 20 861 HUF Skrillen keresztül

3. hely: RedMunchen
Nyereménye: 11 702 HUF Skrillen keresztül

4. hely: Sound
Nyereménye: 5 260 HUF Skrillen keresztül

5. hely: alexthebest
Nyereménye: 5 245 HUF Skrillen keresztül

6. hely: hubika88
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

7. hely: csabax
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Arra esély sincs, hogy gólszerző bekerüljön az ajánlatba? Este a Washington meccsről 4 gólszerzőt találtam el, a Chicagoról Toews-t, Arizonáról Hinostroza 5.00-ért, csak Gaudreau vitte a témát a Calgary meccsen.

Sajnos nem, a gólszerző macerás fogadási típus.

Prémium Január 2019:

1. hely: buszberlet
Nyereménye: 27 472 HUF Skrillen keresztül

2. hely: csabax
Nyereménye: 11 964 HUF Skrillen keresztül

3. hely: Sound
Nyereménye: 11 425 HUF Skrillen keresztül

4. hely: RedMunchen
Nyereménye: 11 139 HUF Skrillen keresztül

5. hely: patyi
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

6. hely: MarkoPolo
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

7. hely: hubika88
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

8. hely: alexthebest
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

9. hely: oakland23
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125: